Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (988. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C4'ümle sorunsuz bir 2 yıl geçirdikten sonra dün companent taktırmam ile sorun yaşamaya başladım Start stop devreden çıkıp araç çalıştıgında sağ hoparlörden cızırtı gibi igrenç bi ses geliyor. Pazar gününden sogudum resmen ilk defa pazartesiyi iple çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bu7ak -- 20 Nisan 2014; 17:18:50 >
  • C4 ile 2 ayımı bugün doldurdum.
    1,6 dizel 112 beygir otomatik
    6.000 km. İstanbul şehiriçi yaptım.

Aldığım günden beri yakıt ortalamam 5,1 ve hız ortalamam 40 km.

Ama gün içinde 20 km.'lik kısa otoban parkurunda 4 litre tüketimleri görebiliyorum.

• Merhaba Arkadaşlar.

Geçen hafta 2013 "0" c4 dizel confort plus MCP cam tavanlı beyaz renk aracımı teslim aldım. Aracı teslim almadan önce Motevo navigasyonu kampanyadan faydalanarak 1500TL ye takdırdım.

Öncelikle navigasyondan bahsetmek isterim.Cihaz aracın tüm özelliklerini yansıtıyor. Buna dijital klimanın bilgileride dahil. Ancak, radyo,tv ve kişiselleştirme ayarları her kontak kapamada sıfırlanıyor ve tekrar tekrar yapmam gerekiyor. Servise ilettiğim bu durum için bu hafta kontrole gideceğim ve sorunun giderileceğini umuyorum.

Bunun dışında tam otomatik vitesli eski aracımdan MCP ye geçtiğimde bir konfor sıkıntısı yaşadım. Aracı vites geçişlerinde boğulduğunu hissettim ancak her geçen gün araca sanki uyum sağlıyormuşum gibi hissediyorum ve kullanım konforunu arttırıyorum. Bu nedenle test sürüşü bu araçlar için oldukça yanıltıcı.

Konforu git gide arttırırken bir sorunu gidermeyi başaramadım. Eğer yaşayan var ise destek rica ederim.
    Hızı biraz azaltmak veya fren öncesi gazdan ayağımı çekip frene basmak için bir süre beklediğimde eğer düz yol ise araç rahatsız edici bir tepki veriyor. Tabiri caiz ise bi zıplatıyor :) Hafif yokuş aşağı ise hissetmediğim bu durum düz yolda oldukça farkedilir bir hal alıyor. Bi küçük motor fren gibi. Daha önceki araçlarda bu reaksiyonu almadığımdan merak ettim bu araç için bu tepki normal midir?

• Arkadaşlar merhaba,

bizim araçlarda Iphone'unuzu USB portundan bağlayıp müzik dinleyebiliyormusunuz? ya da bizim araçlarda cep telefonunuzda çalan bir müziği araba ses sistemine nasıl aktarıyorsunuz,

bilgi ve yardım için teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut11

Merhaba Arkadaşlar.

Geçen hafta 2013 "0" c4 dizel confort plus MCP cam tavanlı beyaz renk aracımı teslim aldım. Aracı teslim almadan önce Motevo navigasyonu kampanyadan faydalanarak 1500TL ye takdırdım.

Öncelikle navigasyondan bahsetmek isterim.Cihaz aracın tüm özelliklerini yansıtıyor. Buna dijital klimanın bilgileride dahil. Ancak, radyo,tv ve kişiselleştirme ayarları her kontak kapamada sıfırlanıyor ve tekrar tekrar yapmam gerekiyor. Servise ilettiğim bu durum için bu hafta kontrole gideceğim ve sorunun giderileceğini umuyorum.

Bunun dışında tam otomatik vitesli eski aracımdan MCP ye geçtiğimde bir konfor sıkıntısı yaşadım. Aracı vites geçişlerinde boğulduğunu hissettim ancak her geçen gün araca sanki uyum sağlıyormuşum gibi hissediyorum ve kullanım konforunu arttırıyorum. Bu nedenle test sürüşü bu araçlar için oldukça yanıltıcı.

Konforu git gide arttırırken bir sorunu gidermeyi başaramadım. Eğer yaşayan var ise destek rica ederim.
    Hızı biraz azaltmak veya fren öncesi gazdan ayağımı çekip frene basmak için bir süre beklediğimde eğer düz yol ise araç rahatsız edici bir tepki veriyor. Tabiri caiz ise bi zıplatıyor :) Hafif yokuş aşağı ise hissetmediğim bu durum düz yolda oldukça farkedilir bir hal alıyor. Bi küçük motor fren gibi. Daha önceki araçlarda bu reaksiyonu almadığımdan merak ettim bu araç için bu tepki normal midir?

Hayırlı olsun. Ne kadara maloldu aracınız?

Bahsettiğiniz durumu ben yaşamıyorum, belki de dikkatimi çekmememiş olabilir, ama ilk fırsatta deneyeceğim.

• Herşeyi ile 65,000 TL ye mal oldu. Önceki fiyatları okuyunca aracın ne kadar pahalandığını gördüm ancak hem c4 hemde "0" araç alma isteği bu fiyatı vermeme etken oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut11

Herşeyi ile 65,000 TL ye mal oldu. Önceki fiyatları okuyunca aracın ne kadar pahalandığını gördüm ancak hem c4 hemde "0" araç alma isteği bu fiyatı vermeme etken oldu.

Bu fiyata bu donanimda alternatif yok zaten. Hele hele 2013ler bitince fiyat direk olarak 70bin tl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liebermann

Arkadaşlar merhaba,

bizim araçlarda Iphone'unuzu USB portundan bağlayıp müzik dinleyebiliyormusunuz? ya da bizim araçlarda cep telefonunuzda çalan bir müziği araba ses sistemine nasıl aktarıyorsunuz,

İphone değil ama ipodum var. Usbden bağlayıp dinleyebiliyorum. Bağladığınızda direk çalmaya başlayacaktır zaten. Ama çalma listeleri işi biraz karışık. Medya menüsünden ayar gerektiriyor. Arabada olmadığım için hafızamda pek değil ama onu da öğrenmek isterseniz arabamdan bakarak yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Usb den baglanıyor ben bu sekilde kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: boudoff

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Usb den baglanıyor ben bu sekilde kullanıyorum.

USB portundan ben de bağlıyorum telefonumu, youtube'dan müzik açıyorum ancak arabaya ses veremiyor maalesef, onu yapmaya çalışıyorum..

Bluetooth ile bağladığımda da ses alamıyorum,

belki de web'den dinlemeye çalıştığım için yapamıyorum, telefon içinde mp3 olsa ve mp3 çalmaya çalışsam belki de çalabilir sizlerinki gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: bandaleros

quote:

Arkadaşlar merhaba,

İphone değil ama ipodum var. Usbden bağlayıp dinleyebiliyorum. Bağladığınızda direk çalmaya başlayacaktır zaten. Ama çalma listeleri işi biraz karışık. Medya menüsünden ayar gerektiriyor. Arabada olmadığım için hafızamda pek değil ama onu da öğrenmek isterseniz arabamdan bakarak yardımcı olmaya çalışırım.

USB portundan ben de bağlıyorum telefonumu, youtube'dan müzik açıyorum ancak arabaya ses veremiyor maalesef, onu yapmaya çalışıyorum..

belki de web'den dinlemeye çalıştığım için yapamıyorum, telefon içinde mp3 olsa ve mp3 çalmaya çalışsam belki de çalabilir sizlerinki gibi..

• Youtube denemedim ama video indirme programı var oradan netten iZleyebiliyorum full mp3 adında program store da var

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Usbden bağladığınızda direk müzik çalar olarak görüp hafızadaki parçaları çalıyor. Youtube, spotify, ttnet müzik gibi platformlardan çalan müzikleri arabanın hoparlörüne aktarmanın benim bildiğim en kolay yolu telefonu arabanın aux çıkışına bağlamak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Usbden bağladığınızda direk müzik çalar olarak görüp hafızadaki parçaları çalıyor. Youtube, spotify, ttnet müzik gibi platformlardan çalan müzikleri arabanın hoparlörüne aktarmanın benim bildiğim en kolay yolu telefonu arabanın aux çıkışına bağlamak.

Yada bt üstünden media play'le çaldırmak.

• Bende yakıt paylaşayım
    Istanbul şehiriçi 580 km yol yaptım. Ort 4,7 ( 4,4 dü son zamanlarda bastım brz) hız ortalamalara 39 km. Aracım 92bg düz vites

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

USB'den denemedim ama Bluetooth dan bağlayınca çalma listesi ya da o an çalınan şarkı araba ekranında gözükmüyor. Var mıdır bunun bir çözümü.

• Selamlar suv tarzı bi araç bakıyorum hatta forumda topicde açtım...
    Bi arkadasımda c4 comfort plus var 2012 model 44.000 de 112 beygir arabası ve otomatik. Aracı biraz kullandım benim acayip hosuma gitti. hele gaza yüklenince araba resmen ucuyor rampalarda performans çok çok iyi. Eğer aklıma yatan bir suv bulamazsam arkadasın c4 ünü almayı düşünüyorum. Şimdi sorularıma geçeyim...
    1 Bu araba ne kadar eder sadece sol arka kapı sacı değişmiş arabayı ilk aldıgında garaj kapısına sürtmüştü servisde kaskodan para almak için kapı sacını değiştirmiş. Plakayı sorgulattım 1092 tl hasar kaydı var.
    2 mcp vitesde yıgılma var diyorlar fakat ben bir şey hissetmedim yada farketmedim.
    3 bu araca led far taktırabilirmiyiz yada zenon far

son olarak c4 lerde kronik sorun varmıdır? varsa nedir? çöxümü varmıdır.
    teşekkürler
  • NECVOX DVN -P 1091 CITROEN C4 NEW PLATİNUM NAVİGASYONLU MULTİMEDYA

arkadaşlar bu cihazdan kullananınız varmı?
  • bu7ak B kullanıcısına yanıt
    sorun haricinde,
    comp lardan memnunmusun amfi varmı teyp orjinalmi bende böyle ufak çaplı bir ses sist düşünüyorumı sökülen ön hoparlörler çokmu kötü ? yardımcı olursan sevinirim.
  • thermesoss T kullanıcısına yanıt
    Yığılma yığılma deyip ortalığı ayağa kaldırıyorlar.

Alsınlar çift kavramayı, rüyalarında kabus görsünler.
    Alsınlar tam otomatiği 10lt mazot yaksınlar, motorun gücünden çalsın.
  • 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.