Şimdi Ara

Planar, 3D monitörünü ve 3D çalışmalar için hazırladığı yeni klavyesini satışa sunuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Profesyonellere özel donanım çözümleri sunan Planar Systems, 3D destekli yeni monitörünü duyurdu. SA2311W model adını taşıyan 23-inç boyuyundaki LCD monitör, 120Hz panel kullanıyor ve bu sayede Nvidia'nın 3DVision teknolojisine destek sunuyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü destekleyen ve 2ms tepki süresiyle gelen monitör, görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI konnektörlerini kullanıyor. Yüksekliği ayarlanabilir standa sahip 3D destekli SA2311W, üç yıllık garanti ile 449 dolar seviyesinden kullanıma sunuluyor.

Planar Systems, 3D destekli monitörüne ek olarak yine profesyoneller için hazırladığı ProGlow isimli klavyesini de kullanıma sunuyor. 3D monitörle birlikte kullanılmak üzere hazırlanan kablolu klavye, PC bağlantısını USB ara birimi üzerinden gerçekleştiriyor. 3D deneyimine katkı sağlamak amacıyla 7 seviyeli aydınlatma sistemine sahip olan klavye ile 3D için gerekli olan gözlüklerin kullanımı esnasında klavye kullanım verimliliğinin de arttırılması hedefleniyor. Planar Systems, yeni klavyesini 185 dolar olarak belirlediği etiket fiyatıyla Aralık ayında satışa sunacak.

• klawye acayip geldi gözüme.
  • Planar nedir yahu?

Hadi monitörü geçtik diyelim, doğru düzgün hiçbir özelliği olmayan o klavyeye o kadar para vermezdim ben açıkçası.
  • neresi profesyonel bunun anlamadım.. sıradan bir 3d destekli monitör işte.. ips panel var desen anlarımda o da yok ki...
  • aga bu klavye görundu kadar tabir yerındeyse takoz ise 5 lira verılmez
  • Gözlüğü takınca klavyede mi 3 boyutlu oluyo?...
  • amerikadan gelen makinalarımızda dell pc ile planar lcd geliyordu. dell veriyorsa vardır bi hikmet yada makinayı yapan firma .
  • "Planar Systems, yeni klavyesini 185 dolar olarak belirlediği etiket fiyatıyla Aralık ayında satışa sunacak."

İyi misiniz siz ? Alt tarafı tuşların üstündeki etiketleri 3d gözlükle okunabilir kılacak şekilde yapmışlar.
  • Planerin teknik özelliklerini eleştirmeden şunu belirtmek isterim ki estetik anlayışı malesef Koacaman bir "0"
  • O klavyeye o ücreti ödeyecek kullanıcılara lütfen bir adet pet şişede soğuk su da hediye etsinler.
  • monitoru anladıkta klavye ve 3d arasındaki 185$ lık baglantıyı cozemedim ben.
  • Klavyenin ışıklandırma sistemi 180$ tutuyormuş.
    Işıklı 180$, ışıksız 5$.
    :):).

Allah'ım ya.
  • yeter vurmayın adam öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

yeter vurmayın adam öldü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.