Şimdi Ara

STEAM üzerinden oynayanlar BURAYA!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunu Steam üzerimden oynayan forum donanım haberciler lütfen mesaj atsınlar.

Ayrıca kullanıdıgınız nick leride buraya yazmanızı rica ederim.

Birde sorum olacak, oyunda Logolar ve oyuncuların fotoları yok. Bunu nasıl halledebileceğimizi bilen var mı?

• Sadece ben mi oynuyorum Steam üzerinden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCManiakk

Sadece ben mi oynuyorum Steam üzerinden?
    nickimi tabi ki de yazmıyorum ama steam üzerinden ynuyorum. buranın alayı oyunu illegal kullanan kullanıcılarla dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

nickimi tabi ki de yazmıyorum ama steam üzerinden ynuyorum. buranın alayı oyunu illegal kullanan kullanıcılarla dolu

Alıntıları Göster
    bende steamdan alırım her sene. ama steamın bu oyun üzerinde güncellemeleri otomatik yapmaktan başka bir artısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY
    bende steamdan alırım her sene. ama steamın bu oyun üzerinde güncellemeleri otomatik yapmaktan başka bir artısı yok.

Wolky bu yorumundan oyun üzerinde herhangi bir değşiklik yapamadığımızı mı anlıyorum. Skin ve Logolar gibi mesela
  • quote:

quote:

Wolky bu yorumundan oyun üzerinde herhangi bir değşiklik yapamadığımızı mı anlıyorum. Skin ve Logolar gibi mesela

hayır arkadaş kutulu orjinal almakla steamden almanın farkını yazmış, bn de steamden aldım..

soruna gelirsek fm11 konusu altında nike arkadaşın paylaştığı grafik pack var onu indirirsen nerdeyse bütün ülke/takımların logo,forma,futbolcu yüzleri gibi şeyleri edinmiş olursun..
  • Arkadaşlar STEAM'den yararlanarak oyunu multiplayer oynama şansımız var mı? Oyunu multiplayer oynamak isteyen olur mu?
  • quote:

Arkadaşlar STEAM'den yararlanarak oyunu multiplayer oynama şansımız var mı? Oyunu multiplayer oynamak isteyen olur mu?
    bende kutulu aldım ama steamden oynuyorum sırf dvd siz oynamak için..
  • Multiplayer oynama hakkında bilgisi olan yok mu?

3-4 kişi multiplayer oynamak güzel olabilirdi gibi geldi bana!
  • quote:

Multiplayer oynama hakkında bilgisi olan yok mu?

3-4 kişi multiplayer oynamak güzel olabilirdi gibi geldi bana!
    bende Steamciyim ama MP hakkında bilgim yok,
  • quote:

quote:

hayır herşey yapılıyor... ama steam üzerinden alınca extra steam üzerinden multi oynanmıyor, steam diğer oyunlarda yaptığı multiplayer kolaylığını bu oyunda yapamıyor;) skin logo pictures her türlü şeyi yapabilyioruz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

quote:

quote:

hayır herşey yapılıyor... ama steam üzerinden alınca extra steam üzerinden multi oynanmıyor, steam diğer oyunlarda yaptığı multiplayer kolaylığını bu oyunda yapamıyor;) skin logo pictures her türlü şeyi yapabilyioruz ;)

Alıntıları Göster
    fmde Multiplayer nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Zor oluyor, ama keyifli oluyor. Hamachi'yle denemiştim ben de bir kere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoney

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Zor oluyor, ama keyifli oluyor. Hamachi'yle denemiştim ben de bir kere.

Alıntıları Göster
    Ben de kutulu aldım,steamden oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Ben de kutulu aldım,steamden oynuyorum

Alıntıları Göster
    Bende kutulu aldım ama steam üzerinden oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bouche

Bende kutulu aldım ama steam üzerinden oynuyorum

Alıntıları Göster
    kutulu orjinal aldım, steam'dan oynuyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

kutulu orjinal aldım, steam'dan oynuyorum..

Alıntıları Göster
    Bende kutulu aldım steamden oynuyorum fakat bır sorun oldu xml parsing error hatası baslıgıyla not well formed (invalid token) at line 1 of sound_cache_mode.xml hatası alıyorum yardımcı olabılecek var mı daha once boyle sorunla karsılasan oldu mu acaba ses dosyası mı sılınmıs nasıl halledebılırım bu sorunu ? Yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: udar

Bende kutulu aldım steamden oynuyorum fakat bır sorun oldu xml parsing error hatası baslıgıyla not well formed (invalid token) at line 1 of sound_cache_mode.xml hatası alıyorum yardımcı olabılecek var mı daha once boyle sorunla karsılasan oldu mu acaba ses dosyası mı sılınmıs nasıl halledebılırım bu sorunu ? Yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkurler...

Alıntıları Göster
    bana kalırsa en güzeli kafa dengi bir arkadaşla direct ip ile oynamak.
    nasıl oynandığını yazdım; hem orjinal oyuna da gerek kalmıyor...

http://forum.donanimhaber.com/m_45187437/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanocak

bana kalırsa en güzeli kafa dengi bir arkadaşla direct ip ile oynamak.
    nasıl oynandığını yazdım; hem orjinal oyuna da gerek kalmıyor...

http://forum.donanimhaber.com/m_45187437/tm.htm

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR SİZ Hİ-REZ DRAG BİLMEMNESİNDEN ÇÖZÜM ÖNERİYORSUNUZ FAKAT LAUNCHER İNDİĞİ GİBİ DAHA AÇILMADAN BU HATAYI VERİYOR

Please make sure you finished any previous setup and closed other applications
    If the error still occurs , please contact your vendor
    BUDA YANDEX TRANSLATE :
    Lütfen diğer uygulamalar herhangi bir önceki kurulum bitmiş ve kapalı olduğundan emin olun
    Eğer hata devam ederse , satıcınıza başvurun lütfen.
    ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN BUNU İNDİRMEDİM SİTESİNDEN SETUPUNU İNDİRDİM AÇILIR AÇILMAZ BU HATAYI VERİYOR VE HİÇBİR DOSYA GELMEDİ MASA ÜSTÜNE VE DAHA ÖNCE KURULUM YAPMADIĞINDAN EMİN OLUN DİYOR DİYE HİÇBİRŞEY AÇMADAN 3 KEZ RESET ATTIM AYNI HATA LÜTFEN HIZLI CEVAP VERİN ARKADAŞLAR CEVAP VERENLER İNSANSINIZ YA ADAMSINIZ BİRİNİN SORUNU VARSA DA ÇÖZSEK DİYE FORUMDA DOLAŞAN KRAL ADAMLAR SEVİYORUM SİZİ

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanİnsanlıkYaparsaİnsan

ARKADAŞLAR SİZ Hİ-REZ DRAG BİLMEMNESİNDEN ÇÖZÜM ÖNERİYORSUNUZ FAKAT LAUNCHER İNDİĞİ GİBİ DAHA AÇILMADAN BU HATAYI VERİYOR

Please make sure you finished any previous setup and closed other applications
    If the error still occurs , please contact your vendor
    BUDA YANDEX TRANSLATE :
    Lütfen diğer uygulamalar herhangi bir önceki kurulum bitmiş ve kapalı olduğundan emin olun
    Eğer hata devam ederse , satıcınıza başvurun lütfen.
    ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN BUNU İNDİRMEDİM SİTESİNDEN SETUPUNU İNDİRDİM AÇILIR AÇILMAZ BU HATAYI VERİYOR VE HİÇBİR DOSYA GELMEDİ MASA ÜSTÜNE VE DAHA ÖNCE KURULUM YAPMADIĞINDAN EMİN OLUN DİYOR DİYE HİÇBİRŞEY AÇMADAN 3 KEZ RESET ATTIM AYNI HATA LÜTFEN HIZLI CEVAP VERİN ARKADAŞLAR CEVAP VERENLER İNSANSINIZ YA ADAMSINIZ BİRİNİN SORUNU VARSA DA ÇÖZSEK DİYE FORUMDA DOLAŞAN KRAL ADAMLAR SEVİYORUM SİZİ

Alıntıları Göster
    bu fm 2016 multıplayer nasıl oynanıyor steamdan aldım bende ama pek bıse anlamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.