Şimdi Ara

Motorola Milestone 2 Avrupa'da satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Motorola yüksek satış başarısı elde ettiği Droid modelinin devamı olan Droid 2'nin GSM versiyonu Milestone 2'yi Avrupa'da satışa sundu. Sahip olduğu gelişmiş donanım özellikleri ve sınıfının en iyileri arasında gösterilen fiziksel klavyesi ile son kullanıcıların yanı sıra profesyonelleri de hedef alan telefon Froyo kod adlı Android 2.2 işletim sistemiyle geliyor ve bu sayede Flash 10.1 tabanlı videoları da sorunsuz bir şekilde oynatabiliyor. Avruopa pazarında HTC'nin Desire Z modeliyle rekabet etmesi beklenen Milestone 2, 480 x 854 piksel çözünürlüğünü destekleyen 3.7-inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahip.

Gücünü 1GHz hızındaki yüksek performanslı Texas Instruments işlemcisinden alan Motorla Milestone 2, 512MB RAM ve 16GB dahili depolama kapasitesiyle geliyor. Kızaklı tuş takımına ilave olarak çift LED'li ve otofokus özellikli 5MP kameraya, GPS özelliğine ve HDMI portuna sahip olan telefon, Android 2.2 işletim sistemi üzerinde Motorola'nın kendi geliştirdiği MOTOBlur isimli kullanıcı arabirimini çalıştırıyor.

Amazon.de tarafından listelere alınan Motorola Droid 2'nin fiyatı ise 500 Avro.

• güzel telefon keşke kısa zamanda Türkiyedede satışa sunulsa
  • birincisi geldi umarım buda gelir klavyeliler içinde en fazla beğendigim bu... hem donanımı hem tasarımı iyi...............
  • motorola milestone daha yeni geldi 2 de bir sene sonra anca gelir diye tahmin ediyorum...
  • gerçekten güzel telefon.. motorola çok güzel telefonlar üretmeye başladı.. oldukçada şık duruyor..
  • İPhone gibi radyo koymamışlar.
  • 2 güne kalmaz dogubanka gelir.B-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbenlidayi

motorola milestone daha yeni geldi 2 de bir sene sonra anca gelir diye tahmin ediyorum...

katılıyorum milestone daha yeni geldi bu telefonu getirirlerse milestone ölür kesin getirme ihtimalleri olursada kesin milestone'a 500 milyon fark takarlar..
  • 2012 başında ve 1500 TL etiket ile... Motorola TR, biraz daha uyusun.
  • Ne Zaman Gelir ki bu Türkiye'Ye ?
  • HDMI portu yok droid 2 de.
  • Mart 2011 de Aramızda olacaktır inşallah:D
  • amozon.de satın alıp, türkiye ye getiremiyormuyuz?
  • ebay dan türkiye ye getirtebiliyor muyuz
    gümrükte sorun oluyor mu
  • en ksa zamanda tr gelir ins
  • Şuan Avrupadayım
    19Şubatta dönüyorum bazı siparişlerim var isteyen arkadaşlar için getirebilirim

Motorola DEFY 650TL
    Milestone 850TL
    Milestone 2 950TL
    Milestone XT720 750TL

MediaMarktte büyük kampanya var,ürünler sıfır faturalı olacak,stoklarla sınırlı :)
    Şimdiden bir adet motorola dock-defy ve xbox kinect siparişlerim var düşünen arkadaşlar pmleyebilir.
  • Motorola Milestone 2 kayıtsız, orjinal, unlocked, unbranded 1000TL. ilgilenen arkadaşlar PM gönderebilir...
  • Telefon çıkmış millet ticaretini bile yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 14 Ocak 2011; 7:21:29 >
  • 1.2 ghz hızında olmasına rağmen videolardan göründüğü kadarıyla menü kaydırmalarında laglar var. Motorola ciddi şekilde yazılım konusuna eğilmeli yoksa milestone ile yakaladığı başarısını milestone2 ile toprağa gömecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001
    1.2 ghz hızında olmasına rağmen videolardan göründüğü kadarıyla menü kaydırmalarında laglar var. Motorola ciddi şekilde yazılım konusuna eğilmeli yoksa milestone ile yakaladığı başarısını milestone2 ile toprağa gömecek.

dediginde haklısın ama arkada çalışan çok program varsa gene yapıyor onu.tek bir degişkene baglı degil yani
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.