Şimdi Ara

Google, Google Instant'ı mobil cihazlarla buluşturuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google, yakın zamanda hayata geçirdiği Google Instant arama özelliğini sonunda mobil cihazlara taşıyor. Kullanıcıların arama kelimesini yazarken, arama kelimesinin ne olabileceğini tahmin ederek arama sonuçlarını anında aynı sayfada gösteren ve yazılan kelimenin harfine göre sonuçların anında değişmesini sağlayan Google Instant, google.com'un İngilizcesi üzerinden Android 2.2 ve iOS 4.0 ile üzeri mobil cihazlarda şimdilik beta olarak kullanılabilecek. Kullanıcılar, isterlerse, Google Instant özelliğini Google'ın anasayfasından bir dokunuşla kapatabilecekler.

Google, yaptığı açıklamada, HTML5 ve AJAX ile geliştirdikleri Google Instant'ın en iyi performansını 3.Nesil iletişim ağı ve Wi-Fi üzerinden verdiğini belirtti.

Google'ın mobil cihazlarda Google Instant için yayınladığı tanıtım videosuna göz atarak; sistemin mobil cihazlardaki çalışmasının nasıl gerçekleştiğini anlayabilirsiniz.

• adamlarda nasıl bir server anlamıyorum.. Sanırım bizim bildiğimiz döner plakalı sabit disk nedir bilmiyor google.. her şeyi ramlerde tutuyor olsa gerek..
  • Daha bilgisayarda kullanmaya başlayamadım ki bunu
  • Oneriler gibi bise deil mi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

Oneriler gibi bise deil mi bu

Ananan sözcük/cümle önerileri uzun zamndır kullanılıyordu. Ancak bu aranacak kelimeyi yazmaya balar başlamaz hem sözcüğü tamamlayıp öneriyor, hem de sonuçları yazdıkça döküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

Oneriler gibi bise deil mi bu

Ananan sözcük/cümle önerileri uzun zamndır kullanılıyordu. Ancak bu aranacak kelimeyi yazmaya balar başlamaz hem sözcüğü tamamlayıp öneriyor, hem de sonuçları yazdıkça döküyor.

Anladim tesekkurler bilgi icin
  • her şeyide 2.2 ye çıkarıyolar şu i5700 e ne zaman çıkacak ki bu yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.