Şimdi Ara

selam 7.40i 1999-2001 model yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ıyı formlar arkadaşlar uzun zamandır oto sitelerine bakıyorum aklımda 7 serisi olan 1999--2001 model almak var ama 7.40 e38 kasa her tarafa bakıyorum ama bir türlü manuel(düz vites)bulamadım ve söyle düşünüyorum:)tipritironik alıp manuel vitese cevittirebilirmiyim cevirsem maliyeti ne olur ve bu aracların kronik sorunları varmı arkadaşlar ben otomatik ve benzeri vites seceneklerını pek sevmiyorum bana bir yardımcı olurmusunuz ve en cok kac km kadar alınır bu aracların ben fazla bineceğimi sanmıyorum temiz bişi alsam sanırım keyfle binerim uzun yılar ve son olarakta aracla biraz oynamak istiyorum spor helozonlar ve body kit ve m-techknik olanlardan düşünüyorum teşekürler

• yokmu arkadaşlar akıl fikir verecek kimse:)) beklemeye devam edersem arabanın parasını yiyeceğim valla:))
  • hocam onlarda düz vites seçeneği var mı bilmiyorum... ama o parayla daha normal bir araç alsanız daha iyi olur diye düşünüyorum...
  • cok hoşuma gıdıyor o kasalar görmediğim zaman 3 serisi e46 3.30ci diyorum ama e38 7 serisini görüncede tutamıyorum kendimi fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar
  • manuel şanzıman var ama çok nadir bulunur...ayrıca bende bir e38 aşığı olarak şahsi görüşüm bu tür lüks arabalarda otomatik şanzıman her zaman daha iidir..merak etmeyin manuel ile yapacağınız her türlü araçla oynamayı yapabilirsiniz
  • selam yaw hocam hiç sormayın sanıırm bulamıcam cok sinirlendim:) gecen arkadaşımın 5.30i e39 kasa tipritironik vites kulandım ama baya bir kulandık:) yok bana göre değil bir süre daha bakıcam düz vites bulamazsam artık 3,30ci e46 bakıcam ne yapayım teşekürle bilgileriniz için
  • Madem 4.4 bir motorla ilgileniyorsunuz, gene aynı model aralığınında 5.40 lara bakmanızı öneririm.7.40'a nazaran daha sportif bir araba olur,hele birde M paket olursa.E38 düz vites ben hiç görmedim,zannetmiyorum olacağını da :) 330ci'lerde düz vites bulabilirsiniz , 231hp , arkadan çekiş ve düz vites ile mutlu olursunuz bence :)
  • selam 5,40 onuda düşündüm ama e39 kasaların içi cok hoş olmasına rağmen ben sevemedim kaporta yapısını cok yuvarlak hatları var ben soyle koseli büyük e38 7 serisi cok hoşuma gidiyor yoksa 5.40 ların düz fitesleri mevcut biliyorum bilginiz ve tavsiyeniz için teşekürler e46 3.30 ci allahtan bir zavel gelmezse başıma bu hafta sonuna kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemceminay1971

selam 5,40 onuda düşündüm ama e39 kasaların içi cok hoş olmasına rağmen ben sevemedim kaporta yapısını cok yuvarlak hatları var ben soyle koseli büyük e38 7 serisi cok hoşuma gidiyor yoksa 5.40 ların düz fitesleri mevcut biliyorum bilginiz ve tavsiyeniz için teşekürler e46 3.30 ci allahtan bir zavel gelmezse başıma bu hafta sonuna kadar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.