Şimdi Ara

James Bond: Blood Stone Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
21.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Xbox 360, Playstation 3 ve Nintendo DS

Ajan 007, yeniden görev başında.

• Bu hızlı oldu,izliyorum.
  • Arkadaslar oyunun sistem ihtiyaclari aciklan madimi?
  • benim sistem 9600 gt 1 gb grafik karti. AMa can you run it olmaz diyor. Yalnizca belirli grafik kartlariyla kullanila bilir.Ama ben oyle oldugunu sanmiyorum.
  • Güzel İnceleme Olmuş Elinize Sağlık.

Bir Sonra ki İncelemeniz Hangi Oyun Olcak Bu Arada ?
  • Artık bsc dahada yükseldi. Hergün yeni bir incelme çok iyi bir çıkış oldu ne diyelim hayırlı olsun...
  • oyun splintercell conviction a acaip benziyo bu oyun rsmen scell convictionun bond versionu. ama oyun yinede cok iyiye benziyo.
  • güzel oyun fakat belli süre sonra sıkıyor... Kendisini tekrar ediyor... vede bazı Grafik hataları oyundan kısa sürede soğumaya sebebiyet veriyor.... 10/6,5 vereceğim puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzaN034
    Güzel İnceleme Olmuş Elinize Sağlık.

Sıradaki inceleme, Call of Duty: Black Ops.
  • Bu oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • erdinç kardesşim inceleme konusunda gerçekten çok ii sevmediğim oyunları bile izliyorum diyerleride iyi ama erdinçi kıyaslayamıyorum bile
  • özellikle karakter modellemesi berbat.grafikler yeni nesille yarışamazki 8.0 verilmiş.ayrıca blur gibi bi oyunu yapan firmadan bu kadar kötü bir oynanış sağlayan araç kontrolleri beklemezdim.
    beğenmedim 6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzaN034
    Güzel İnceleme Olmuş Elinize Sağlık.

Sıradaki inceleme, Call of Duty: Black Ops.

AC:brotherhood video incelemesini sizden bekliyorum Bay By_e : )
  • Bu oyunun grafiklerine 8 verip Medal Of Honor grafiklerine 7 vermek enteresan olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

Bu oyunun grafiklerine 8 verip Medal Of Honor grafiklerine 7 vermek enteresan olmuş.

FPS kamera açısına sahip oyunla, TPS kamera açısına sahip oyunu karşılaştırmak mı? Garip.

Ayrıca oyun herkesin oynaması gereken bir oyun olmuş. Özellikle takedown sistemini çok beğendiğimi dile getirmek istedim.
  • LEVEL dergisinin verdiği nottan sonra oyundan soğumuştum ama oyun çok kötüye benzemiyor...
  • m..k..e..m...m...e...lllll
  • Buna da o harika video sonlarından bekliyordum ama yokmuş bu sefer :) Oyun bence Splinter Cell: Conviction'a çok fazla benziyor. Hatta grafiklerini bile ona benzetmeye çalışmışlar. Ama genel olarak iyi bir oyun.
  • ya şöle arada sırada videolar takıla takıla oynuyo yaa sinir oluyorum arkadaş yaa hızdada bir sorun yok ama
  • wanted ın oyununa çok benziyor
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.