Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24142415241624172418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Not yet released
    You successfully pre-ordered fifa 13 ultimate edition
    Added to my library september 26 2012
    yazıyo saat farkından dolayı mı yüklenmiyo acaba
  • pardon yanlış anlama olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 26 Eylül 2012; 1:42:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

This game is unreleased
    Not yet released

evet saat farkı yüzünden sanırım 3 de denemek lazım
  • quote:

This game is unreleased
    Not yet released

ultimate edition aldıysan 27 veya 28 inde aktif olacaktı yüklenmesi
  • Tam olarak 3 müdür dostum acaba eminmisin
  • az once nuclear keyi gönderdi. VPN üzerinden oyunu indirin arkadaşlar..
  • haydaa ne uyuz bir durum bu yahu
  • Vpn üzeinden derken açıklayabilirmisin arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

quote:

Orijinalden alıntı: Sgt. Ghost

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sgt. Ghost

yok kardeşim ya pc'deyim. kuzenin fifa13 ünü usa acount açıp içine 100 dolar atmıştım o da karşılığını böyle verdi hatta bir 5000fifa points daha borçlu bana :) inşallah dediğin gibi olur da 28i falan farketmez yazık olmasın o kadar paraya. Bu arada eskiden origin görürdüm seni ne oldu sana nerelerdesin :)

yine Origindeyim hocam :) imzamdan göreceğin üzere, IDmi değiştirdim :) EAin senkron olmasını bekliyorum :)

gözler bozuk olunca.. yolladım kardeşim davetiye :) neyse ps3 kaçıyorum ben orda devam edeyim bari..

senin ID tmactheone olan di mi ? tanımadıklarımı bekletiyorum da :) şu an sennki hariç beklettiğim 8 kişi var :)

evet tmactheone abi daha ilk maçtan ayağım kırıldı ya 3 ay sakatlandım portsmouth düşüşe geçti hemen nasıl bir adamsam :D

• bu arada az önce fifa points aldım benimkide hesaba geçmedi sanırım tarihi bekleyeceğiz onun içinde
  • Arkadaşlar merhaba;

Standart edition ile Ultimate edition arasındaki fark nedir acaba ? Bende ona göre alacağım çünkü

Açıklarsanız çok sevinirim..

Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urzais100

az once nuclear keyi gönderdi. VPN üzerinden oyunu indirin arkadaşlar..

UT key mi ? standart key mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Arkadaşlar merhaba;

Standart edition ile Ultimate edition arasındaki fark nedir acaba ? Bende ona göre alacağım çünkü

Şimdiden teşekkürler..

ut edition tek artısı 6 ay boyunca ayda 4 tane bedavadan paket veriyor
  • Keyim geldi ver girdim.. sonra web app ye girdim ve baktımki bir pack gelmiş.. pre order pack diyor.. akşam açıcam bunu TOTW açıklandıktan sonra

• quote:

Arkadaşlar merhaba;

Şimdiden teşekkürler..

UT editionda Ultimate Team modunda kullanabilecein her hafta 1 tane olmak üzere toplam 24 tane bedava gold pack (içinden oyuncu, kontrat, iyileştirme kartları vs çıkan toplam 12 kartlık paket) veriyor.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba;

Şimdiden teşekkürler..

UT editionda Ultimate Team modunda kullanabilecein her hafta 1 tane olmak üzere toplam 24 tane bedava gold pack (içinden oyuncu, kontrat, iyileştirme kartları vs çıkan toplam 12 kartlık paket) veriyor.

Cevap için teşekkürler dostum ama bilmediğimden soruyorum tekrar kusura bakma, Ultimate Team mode'unu biraz açıklarmısın ?

• Peki herbirinden birer tane mi çıkıyo yoksa 1 hafta oyuncu 1 hafta taktik vs şeklinde mi
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba;

Şimdiden teşekkürler..

Cevap için teşekkürler dostum ama bilmediğimden soruyorum tekrar kusura bakma, Ultimate Team mode'unu biraz açıklarmısın ?

hocam şöyle söyleyeyim, sıfordan (sadece 50-60 overall sahibi) bir takımla başlayıp, adam, kontrat, iyileştirme kartı, formasyın kartı vs alıp satarak, daha iyi oyuncular, stadlar, formalar, vs vs alarak takımını ve kadrolarını (evet bir den fazla 18 kurabilirsin) yükselttiğin bir mod.. bir arkadaş bi rehber hazırlıyor, bi kaç güne hazır olur sanırım..
    kısacası, başlarsan bırakamazsın :)

• quote:

Peki herbirinden birer tane mi çıkıyo yoksa 1 hafta oyuncu 1 hafta taktik vs şeklinde mi

karışıkçıkar hocam, aynı paketten oyuncu da kontrat da taktik de her şey çıkabilir.. illaki hepsinden en az bir tane çıkar diye bi kural yok.. bazen çıkmayablir de, ama karışık çıkar..
  • quote:

quote:

Peki herbirinden birer tane mi çıkıyo yoksa 1 hafta oyuncu 1 hafta taktik vs şeklinde mi

karışıkçıkar hocam, aynı paketten oyuncu da kontrat da taktik de her şey çıkabilir.. illaki hepsinden en az bir tane çıkar diye bi kural yok.. bazen çıkmayablir de, ama karışık çıkar..

Sağolasın hocam
  • 
Sayfa: önceki 24142415241624172418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.