- x
FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) - ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )
146066 Cevap3169323 Görüntüleme338 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     798 [800] 802 803 804 805 806 807      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6525 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:10:09 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Bpl den uygun fiyatlı hangi striker ları tavsiye edersiniz 5 k yı geçmeden

O fiyata bulursan Demba Ba al, Westcarr'ın gold hali bana göre.

Los GalacTurcos'u tanımıyor musun? (Tıkla)
PSN: turkolog3

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:11:11 

olurmu canım öyle şey bir oturdumu kaç maç yapıyorsun deki 20 maç her adam için almaya kalksan 11 ila 15 kontrat eder adam başı 400-500 coins ten hesapla kullanıcı başı masrafı örnekleyelim...

24 lük gold kontrat 500 coins ortalama 13 oyuncuya bunu alacak adam 6,5 k kullanıcı başına edilen masraf oynayan sayısını düşün deki onada 250.000 kişi gerisini sen düşün...

Ayrıca parası olmayan adam pack açabilirmi allah aşkına oynayan adam kadrosunu düzdü zaten niye pack açsın.oynamayan adamında zaten pack açacak parası yok

bence bu bilgiler para eder

PSN ID: woodgatetur

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:13:40 

quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Tekrar soyleyeyim, bu sene gecen sene gibi olmayacak, coins enflasyonu olacak, mac yaparak cok rahat coins kasiliyor. Su anda piyasadaki fiyatlar bu hafta ikiye katlar (en az).

Kontrat, fitness falan cok mantikli degil ilk hafta icin , millet pakete abanacak yarin itibariyle ama 83 overall ustu -- VEYA-- 80 Pace ustu adamlara yatirim yapin.

Yukaridaki bilgiler parayla satilmaz ona gore

yukardaki cevap sanaydı arkadaşım

6525 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:18:46 

Sorun orası zaten coinsi olmayan adam para verip abanıyor paketlere.

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:25:40 

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Sorun orası zaten coinsi olmayan adam para verip abanıyor paketlere.

parayla açana bişey demem ama senin dediğin azınlıktır yani

6525 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:28:09 

quote:

parayla açana bişey demem ama senin dediğin azınlıktır yani

Ne azınlığı hoca sadece Fut'tan 100m Dolar kaldırmışlar.

324 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:29:35 

Ps3 de fifa 13 ün yanında yazan early access yazısı silinmiş tr psn den ön sipariş yaparken 24 ünde paranın çekilip download olacağı yazıyordu ama hala para çekilmemiş bilgisi olan var mı?

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:30:38 

bu 1 adamdan da olabilir

şaka bir yana bu senin dediğin rakam 1 sene içerinde elde edilen rakam bu rakamın %90 ı eminim ki totw larda yapılmıştır

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:31:38 

quote:

Orijinalden alıntı: CoderShack

Ps3 de fifa 13 ün yanında yazan early access yazısı silinmiş tr psn den ön sipariş yaparken 24 ünde paranın çekilip download olacağı yazıyordu ama hala para çekilmemiş bilgisi olan var mı?

hocam 24 değil 26-29 arası çekilecek yazıyor mailine bak göndermiş olmaları lazım

6525 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:32:38 

Yok, Fifa 10 veya 11'den beri elde edilen gelir.

302 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:32:52 

Fut 12 de kadro yardımı yapabilecek var mı kullanılmayan oyuncularınız falan varsa yardım bekliyorum arkadaşlar :)

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:35:03 

quote:

Yok, Fifa 10 veya 11'den beri elde edilen gelir.

o zaman sen kendi cevabınıvermişin yımah kardeşim

734 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:35:18 

24 ündeki download trial içinmiş herhalde hocam. bugün gece benim ps3 kendi kendine açılmış sabah 7 de bi kalktım baktım %30 yazıyor fifa 13 trial. zaten indirmiştim tekrar indiriyordu.paraya baktım aynı duruyor çekim yapılmamış. ellemedim bende işe geldim parayı 28 inde çekecek herhalde

Psn: mesutusa

fifa ut sevenler ekleyebilir

470 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:35:59 

arkadaşlar fifa point psn de mi satılıyo?

324 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:36:50 

quote:

hocam 24 değil 26-29 arası çekilecek yazıyor mailine bak göndermiş olmaları lazım

kontrol ettim aynen dediğin gibiymiş ama sanki psn store da ben 24 ü diye görmüştüm. teşekkürler.

2910 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:37:50 

quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

Fut 12 de kadro yardımı yapabilecek var mı kullanılmayan oyuncularınız falan varsa yardım bekliyorum arkadaşlar :)

platform PC olsaydı yardım ederdim...

Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift
PSN : LionOfBosphorus

6525 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:38:27 

quote:

o zaman sen kendi cevabınıvermişin yımah kardeşim

324 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:39:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Umutcum (codershock) senın jerome ve agbonlahor'u bır deneyım senden once:DD

Ona gore toplarım

yenerim bak burada ne var

http://www.ea.com/socce...w-off#cWO1UueLnHqaL:ps3

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:43:46 

quote:

şunu diyorum adam 2 senede yapmış bu miktarı ki bu rakam 12 de tabiki artmıştır ondan açıklama yapmıyorlar hınzırlar.
ama bu yapılan rakamlar daha deminde dediğim gibi totw zamanında yapılmıştır

3231 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:46:18 

selamin aleykum eskileri gormek guzel :)

hadi hayirli sezonlar

bu arada packten Villa + Hernandezz cikti :)

Psn : djomer3

2878 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:47:57 

quote:

olurmu canım öyle şey bir oturdumu kaç maç yapıyorsun deki 20 maç her adam için almaya kalksan 11 ila 15 kontrat eder adam başı 400-500 coins ten hesapla kullanıcı başı masrafı örnekleyelim...

24 lük gold kontrat 500 coins ortalama 13 oyuncuya bunu alacak adam 6,5 k kullanıcı başına edilen masraf oynayan sayısını düşün deki onada 250.000 kişi gerisini sen düşün...

Ayrıca parası olmayan adam pack açabilirmi allah aşkına oynayan adam kadrosunu düzdü zaten niye pack açsın.oynamayan adamında zaten pack açacak parası yok

bence bu bilgiler para eder

Ben mi yanlis anlasiliyorum , yani uslubum mu degisik, 10 senedir yurtdisindayim bundan mi kaynaklaniyor bilmiyorum ama bi analiz edelim simdi su durumu

Benim posttaki amacim forumdaki yeni arkadaslarin kuruyup gitmesini engellemekti, yani zaman cok onemli bu oyunda ve trade cok cok onemli, mac yapmadan butun bir seneyi geciren kisiler var ve mac yapmak icin degil ticaret yapmak icin bile bunu oynuyorlar. Yeni arkadaslarin gorus acilarini tazelemek icin birseyler yazayim elindeki kadrolarini satmak icin bugun son gun yarin deli gibi paket acilacak 5500'e sattigim Anderson'lardan yuzlerce cikacak (77 overall) ama 83 overall ustu adamlar (ornek Robinho) hemen hemen yerinde sayacak ve bu adamlar icin talep cok olacak ve piyasada cok olmayacak fiyatlari 30K'ya gelecek ve gececek. Card weigh'ten dolayi boyle olacak.

Yani yazdiklarima dikkat edersen kontratlar icin de "ILK HAFTA" demisim, cunku sadece ben belki 200-300 paket acacagim, bir paketten 3 kontrat ciksa.... Hesap yap hadi...

Son cumlemde verdigim bilgileri para ile bile kimsenin satmayacagi ile ilgili biraz komik olsun diye oyle yazdim, boyle zaman zaman da bu tur bilgileri ve hangi adamlardan para yapildigini burda paylasacagim , bana kizanlarda olacak , ama destek olmamiz lazim, bana da destek olundu, o yuzden halen burdayim.

Ama senin bu son cumleme kulp takarak laf sokmak pesinde oldugun asikar.

6525 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:49:56 

quote:

şunu diyorum adam 2 senede yapmış bu miktarı ki bu rakam 12 de tabiki artmıştır ondan açıklama yapmıyorlar hınzırlar.
ama bu yapılan rakamlar daha deminde dediğim gibi totw zamanında yapılmıştır

İyi de her hafta Totw var bu hafta da 2. gelecek. Hem başlarda iyi adam çıkarma olasılığının yüksek olması hem de uğraşmadan para vererek coins yapılması insanları paket açmaya yöneltiyor. Oyun çıksın piyasa kat kaynayacak.

302 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:49:58 

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

platform PC olsaydı yardım ederdim...

Malesef ps3 :( yok mu arkadaşlar ps3 te. ihtiyacınız olmayan oyuncular. zaten 13 çıkınca yuzlerine bakmayacaksınız, ki şuan 13 ü oynayanlar bile var :)

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

1911 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:55:47 

Oyunun Amerika PSN'e 3 gün önce çıkmasının tek mantıklı bir nedeni var mı? Gerçi tüm oyunlarda böyle nasıl bir salaklıktır bu kim icat ettiyse...

PSN: ZafeerTR (PS4)

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:56:45 

quote:

Ben mi yanlis anlasiliyorum , yani uslubum mu degisik, 10 senedir yurtdisindayim bundan mi kaynaklaniyor bilmiyorum ama bi analiz edelim simdi su durumu

Benim posttaki amacim forumdaki yeni arkadaslarin kuruyup gitmesini engellemekti, yani zaman cok onemli bu oyunda ve trade cok cok onemli, mac yapmadan butun bir seneyi geciren kisiler var ve mac yapmak icin degil ticaret yapmak icin bile bunu oynuyorlar. Yeni arkadaslarin gorus acilarini tazelemek icin birseyler yazayim elindeki kadrolarini satmak icin bugun son gun yarin deli gibi paket acilacak 5500'e sattigim Anderson'lardan yuzlerce cikacak (77 overall) ama 83 overall ustu adamlar (ornek Robinho) hemen hemen yerinde sayacak ve bu adamlar icin talep cok olacak ve piyasada cok olmayacak fiyatlari 30K'ya gelecek ve gececek. Card weigh'ten dolayi boyle olacak.

Yani yazdiklarima dikkat edersen kontratlar icin de "ILK HAFTA" demisim, cunku sadece ben belki 200-300 paket acacagim, bir paketten 3 kontrat ciksa.... Hesap yap hadi...

Son cumlemde verdigim bilgileri para ile bile kimsenin satmayacagi ile ilgili biraz komik olsun diye oyle yazdim, boyle zaman zaman da bu tur bilgileri ve hangi adamlardan para yapildigini burda paylasacagim , bana kizanlarda olacak , ama destek olmamiz lazim, bana da destek olundu, o yuzden halen burdayim.

Ama senin bu son cumleme kulp takarak laf sokmak pesinde oldugun asikar.

kulp takma derdim yok burda herkes aynı yöne bakıyor bazılar bu yolu uzun yoldan gider bazılar kısa yoldan gider.bende senin son cümlende ki üslubunu beğenmedim ama yinede dediğim gibi sende bende aynı yöne bakıyoruz tek farkımızı gittiğimiz yol

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:57:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

Oyunun Amerika PSN'e 3 gün önce çıkmasının tek mantıklı bir nedeni var mı? Gerçi tüm oyunlarda böyle nasıl bir salaklıktır bu kim icat ettiyse...

üstün ırk ya onlar ondandır herşeyin sahibi onlar

2910 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:59:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

yaptıkları açıklama , oyunların release edilmesinde bazı yasal (zorunlu) günler varmış, ve sadece o günlerde piyasaya sürebiliyorlarmış. o yüzden..

Tecrübe okulunda öğrenim ücreti yüksektir; ama akılsızlara bir şeyler öğretebilen başka okul da yoktur. Jonathan Swift

2910 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:01:35 

Daha önce deneyen yada tecrübesi olan var mı bilmiyorum ama demin kontrol ettim, EA Account bilgilerimde Ülke bilgisi USA görünüyor. acaba yarın bana indirme hakkı verir mi, yoksa IP üzerinden bir kontrol ile bana da 28ini bekletir mi ? bilgisi olan söyleyebilir, yoksa da zaten yarın indiremezsem ben foruma yazarım :)

NOT : platform = PC

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:03:52 

ARKADAŞLAR FİFA 13 ANA KONUDA OYUN ÇIKTI SÖYLENTİLERİ DOLANIYOR...

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#66195363

2878 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:09:29 

quote:

üstün ırk ya onlar ondandır herşeyin sahibi onlar

Dogru yolu buldugumuza sevindim. Bu arada evet sirket Amerikali , avrupali bir firma olsa avrupada once cikardi herhalde.

73 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:09:39 

Arkadaşlar silver hollanda ligi düşünüyorum fena oyuncular yok,fiyatlarda uygun ne dersiniz?

409 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:14:19 

formation dan rare kalktı mı ya 1 tane bile yok...

302 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:15:01 

Arkadaşlar fut 12 de oyuncu yardımı yapabilecek var mı lütfen ? bu sene sınav nedeniyle 13 alamıcam çok fazla olmasada 12 de takılmak istiiyorum. platform: ps3 yardımlrınızıı bekliyorum arkadaşlar :)

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

1741 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:15:22 

quote:

Dogru yolu buldugumuza sevindim. Bu arada evet sirket Amerikali , avrupali bir firma olsa avrupada once cikardi herhalde.

kalp kırmak kolay dost kazanmak zordur.ben dostunuzum

0

Ekteki dosya (1)

2858 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:16:55 

arkadaşlar ben yeni başlayacam ultimate team e,ultimate edition sipariş vermiştim.Bana 24 gold oyuncu paketi verilecekmiş sanırım.Bu packten çıkacak oyuncular ücretsiz olacak degilmi?Önceki sayfalarda pack satın alma falan gördüm videolarda kafam karıştı

315 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:17:16 

quote:

Daha önce deneyen yada tecrübesi olan var mı bilmiyorum ama demin kontrol ettim, EA Account bilgilerimde Ülke bilgisi USA görünüyor. acaba yarın bana indirme hakkı verir mi, yoksa IP üzerinden bir kontrol ile bana da 28ini bekletir mi ? bilgisi olan söyleyebilir, yoksa da zaten yarın indiremezsem ben foruma yazarım :)

ulke bilgisi ile alakali bisey diyil, ben ip deyisdiyim zaman origine girince strore kisminda o ulkenin dilinde donuyor, fiyatlarda ayarlaniyor. yani ip deyisib oyle indirmek mumkunse indire bilirsin oyunu oynamak icinde usa ip olamsi gerek.

ORIGIN fut, pro : dj1hp_AZE

296 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:17:36 

quote:

Geçen yıl yapmıştık öyle.Bu yılda olabilir bence.

2878 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:20:44 

quote:

kalp kırmak kolay dost kazanmak zordur.ben dostunuzum

0

Bu foto dun gordugum bir hesap ismini hatirlatti bana oyundaki

"ET PHONE HOME"

Filmden alinti herhalde

340 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:21:02 

quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

arkadaşlar ben yeni başlayacam ultimate team e,ultimate edition sipariş vermiştim.Bana 24 gold oyuncu paketi verilecekmiş sanırım.Bu packten çıkacak oyuncular ücretsiz olacak degilmi?Önceki sayfalarda pack satın alma falan gördüm videolarda kafam karıştı

Evet kardeşim sana bedava olacak o 24 pack ama her hafta 1 adet pack açma hakkınolacak diye biliyorum. Yani 24 packın tamamını ancak 24 hafta sonunda açmış olacaksın...

340 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:22:26 

Arkadaşlar Spotçulardan FİFA13 alabilen oldu mu? İst.İzmir. birkaç arkadaş satışa çıkabileceğinden bahsetmişti ama gelişme var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_OA -- 24 Eylül 2012; 18:24:23 >

5325 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:24:30 

quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

beyler pepe yi aldım savunmaya yanına puyolumu almalıyım yoksa pique yimi kararsız kaldım yardım bekliyorum

Puyol'u sakın alma çok yavaş.

PSN: PlayerX-TR

4382 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:25:08 

pes 13'ü merak ettim, bir inceleyeyim dedimm,
pes 13'le ilgili yorumlar

Olmamış. Fifa bu sene de tokatlar bu oyunu.
Bu Senede Fifa Alacağım.
bence pes 2012 den çok daha güzel olmuş.
Yine olmamış 20 dakika dayanabildim. Bu senede Fifa alacağım.

acaba fifa oynayarak kaçırdığımız bir şey var mıdır :) cidden merak ettiğimden soruyorumm :)

PSN : Muhibbi

5325 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:29:13 

quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

Hocam items on auction 472.714 diyor. Bu denizde olmayı isterdim, ps da mı oynuyorsun? pc de 47 bin item var. Tebrik ederim 3k ya falcao müthiş

Xbox'da da şu an 472.300
PC'de neden o kadar az daha fazla olması gerekmiyor mu ?

PSN: PlayerX-TR

3147 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:29:31 

fifa 13 ve fight night champions u alıcam psn den ortak olmak isteyen varmı 90 tl ediyor 2 oyun ?

Pc - MSİ 990XA-GD55 AM3+ , AMD FX8350 4.00GHZ , GSKİLL ARES BLUE 2X4GB 1600MHZ CL9 , ASUS HD7970 DCU İİ TOP , OCZ ZT 750W 80+ , CORSAİR CARBİDE 400R

Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4

409 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:29:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

Bu Senede Fifa Alacağım.

acaba fifa oynayarak kaçırdığımız bir şey var mıdır :) cidden merak ettiğimden soruyorumm :)

pes oynayip Ut kaçiranlar için durum fena bizim bişi kaçirdimizi sanmam ...

4382 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:31:04 

quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

hayır tabikide ücretsiz olacak o paketler,
sen alırken parasını veriyorsun zaten dostum,
6 ay boyunca her hafta bir paket hediyen olacak, 24 gold paketine bu şekil erişeceksin

paketlerini genelde çarşamba akşamlarına saklamanı tavsiye ederim, çünkü bu gecelerde haftanın iyi oyun çıkaran oyuncularının özel versiyonu olan in-form kartları gelir.
konuda da diğer arkadaşlardan şunun ifi, bunun fifi gibi tanımlar göreceksin, demek istedikleri asıl konu budur. bahsettikleri oyuncunun özel kart versiyonu yani

PSN : Muhibbi

3147 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:32:42 

quote:

Bu Senede Fifa Alacağım.

ben söyliyim kaçırdığımız tek şey farklı oynanınış dinamikleri ama pes 13 final sürümünü çok beğendim fifadaki topunu üstüne basıp gezdirme olayını felan becermişler ama fifa 13 tekrar açıp oynaıdığımda arada çok ciddi gerçekçilik farklı olduğunu anlıyorsun ama pesin yıkılmamış olması sevindirici yoksa ea dahada yolacak bizi

Pc - MSİ 990XA-GD55 AM3+ , AMD FX8350 4.00GHZ , GSKİLL ARES BLUE 2X4GB 1600MHZ CL9 , ASUS HD7970 DCU İİ TOP , OCZ ZT 750W 80+ , CORSAİR CARBİDE 400R

Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4

4197 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:34:28 

quote:

Bu Senede Fifa Alacağım.

benim için şu an; PS 1 deki ISS bile PES'in en güncel oyunundan daha zevklidir

>CoNTiNuE<
• PS3-PS4 Online Oyun Klubü •
PSN: xaviesta8734

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
4 gün 8 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
24 Eylül 2012; 18:35:06 

quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

beyler pepe yi aldım savunmaya yanına puyolumu almalıyım yoksa pique yimi kararsız kaldım yardım bekliyorum

Her turlu Pıque. Uzun adam gıbısı yok bu oyunda

3147 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:35:14 

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

fifa 13 ve fight night champions u alıcam psn den ortak olmak isteyen varmı 90 tl ediyor 2 oyun ?

evet 4 gün var daha boks yaparak o zamana ulaşabiliriz yokmu kardeş 2 devasa orjinal gıcır gıcır oyun 90 tl yokmu kardeş :)

Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4

393 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:37:56 

Kazım 8 k, Sabri 7 k, Arda 3.5 k, Selçuk İnan 2 k'lara kadar varıyor.Türklerin bu oyunda hiç bu kadar edeceğini düşünmemiştim.

3231 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:41:30 

oyun geldi actim oynuyorum :)

Psn : djomer3

4197 Mesaj
24 Eylül 2012; 18:51:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ß@tU

Kazım 8 k, Sabri 7 k, Arda 3.5 k, Selçuk İnan 2 k'lara kadar varıyor.Türklerin bu oyunda hiç bu kadar edeceğini düşünmemiştim.

selçuk inanla oynadınızmı bilmiyorum fifa13 de ama adam fiziği ile oyun anlayışı ile harbi xavi olmuş yani bana göre 2 K selçuk için çok komik bir rakam sezon içinde kesinlikle regularının bile fiyatının yükseleceğini düşünüyorm

>CoNTiNuE<
• PS3-PS4 Online Oyun Klubü •
PSN: xaviesta8734

5017 Mesaj
24 Eylül 2012; 19:06:25 

Arkadaşlar şimdi silver takımla 2.seszonu da aldım offline da 15k para oldu ama sıkıldım silverdan valla kontratları bile sıktı 150 coin vermek koyuyor şu silverları satıp yani bi 3k filan eder heralde takım kurasım var. 15k ya bir gold kadro kurmak istiyorum ingilterede nasıl bir kadro kurulur bir de rusya kurulur mu bu paraya ?

Polo GTI 1.4TSI

iPhone 5 32GB | Gamecenter: wholet

946 Mesaj
24 Eylül 2012; 19:11:15 

balotelli muhteşem olmuş,torresten daha çok begendim,bugün sezon bileti paketinden çıktı...
oyunun başında 9000 e aldığım dimaria şu an 25 lerde lavezzide öyle...fiyatlar yükseliyor..

oyuna gelince,muazzam olmuş,bu yıl ultimate moduna ayrı bir önem vermişler...
12 den çok farklı,tüm hatalar giderilmiş,o alışıldık,aynı goller yok artık,her yerden gol olabilir
ve en önemlisi,barca gibi bütün takım önde basıyor,formasyonun ne olursa olsun fark etmiyor...

PSN: IIRonaldinhoII

121 Mesaj
24 Eylül 2012; 19:11:17 

şu anda oyunu oynayanlar bu konuda kesin bilgi verirseniz iyi olur silver hastasıyım fut12 de hiç gold kurmadım web app den yine silver kadro kuruyorum eğer silverlar goldlara karşı bitik ise hiç uğraşmayalım boş yere