Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78717872787378747875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten oahalı olmasının sebebide o hocam yani bazen diyorumki rm olan birini koysam sola daha iyi olur mu chem düşük olsa bile verim alamadım ben pek
  • hocam sizinle karşılaştık mı
  • HAHAHAHA

Tot öncesi dahayanamadım pack açmaya başladım suarez çıktı huhaha çok gaza geldim inşallah sif messi if pogbayıda çıkarcam bu hafta.

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

1250 sattım ucuza gitti ama olsun butun paraya packk açıcam sif messi ronaldo aşkına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ceanS -- 26 Kasım 2014; 16:56:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

hocam sizinle karşılaştık mı

Shujinkou fc gs ablemi var ps4 deyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir hocam Mc Geady hem 5 skill hemde hızlı çalım atabiliyorsan tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

coins olsa kurulacak ilk kadro

http://www.futhead.com/15/squads/10076989/

alaba ve piszcek oyunun en iyi 2 beki bence.

cok merak ediyorum neden Hummels?

Boyu uzun, güçlü, height 6.3, short passing 80, reactions 85 defansif özellikleri söylemeye gerek yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Schurrle yi kullanan arkadaşlar memnun musunuz ?
    Ben LM de ve LF de kullandım ama yok schurrle sahada yok
    hele sutlari çok kötü 83 shooting var ama hep dağa taşa vuruyor
    Plase vuruslari kaleye paralel gidiyor hep geçen sene vazgecilmezim di ama bu sene mecbur kaldığım için oynatiyorum
    Bpl de schurrle yerine onerebileceginiz kimse var mı?

Geçen seneki schürle'den eseer yok ne şut ne pas ne hız ne çalım hiçbir şey yok adamda. Lf olarak david silva tam ilaç oldu oraya. tam bir lider. adam eksiltme pas bitiricilik çok iyi. uzaktan 90'a tıkıyor topu ben bile şaşırıyorum. bpl de lf bölgesinde oynayacak 2 adam var bir hazard bir silva. Lm de sıkıntı yaratabilir belki.
  • beyler iki gündür tevez, vidal falan takip ediyorum serie a kadrosu için tevez 7k vidal 5k düştü daha düşermi sizce ?
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Bende yeni aldım Schürrle'yi 20K edecek bir adam değil. BPL'de Hazard dışında adam gibi LM yok. Onun da fiyatı belli.
  • 4-3-3 taktiği nasıl ? Ben 4-1-2-1-2 oynuyorum son zamanlarda biraz zorlanmaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar boşuna kaleciye para dökmeyin..bende isviçre kadrosu var..11 maçta 41 gol attım 11 tane yedim..yani maç başına gol yeme 1 gol..kalemde davari var..overall 68 ama inanın neurden daha iyi kurtarışlar yapıyor..ben hiçbir kaleciden alamadığım verimi bu kaleciden aldım..zaten pc de oynarken isviçre kadrom vardı..ps4 e geçtim 2-3 gündür oynuyorum..11 maçta 10 galibiyet 1 beraberlik aldım...bu istatistikte davarinin performansı büyük rol oynuyor..

PS4'e geçtiğinde Divison 10'da başlayıp zayıf rakiplere karşı oynadığından olmasın? Div 3'e gelince görürsün Davari'yi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ceanS

HAHAHAHA

Tot öncesi dahayanamadım pack açmaya başladım suarez çıktı huhaha çok gaza geldim inşallah sif messi if pogbayıda çıkarcam bu hafta.

1250 sattım ucuza gitti ama olsun butun paraya packk açıcam sif messi ronaldo aşkına.

hayırlı olsun hocam.

• Satmakta geç kalmışsın bence ama düşecektir en geç yarına kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPL kadromda hangi stoper ikilisini kullanmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shmurda -- 26 Kasım 2014; 17:07:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

4-3-3 taktiği nasıl ? Ben 4-1-2-1-2 oynuyorum son zamanlarda biraz zorlanmaya başladım.

benim en verim aldığım taktik 4-3-2-1 lf rf li olan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

quote:

coins olsa kurulacak ilk kadro

http://www.futhead.com/15/squads/10076989/

alaba ve piszcek oyunun en iyi 2 beki bence.

cok merak ediyorum neden Hummels?

Boyu uzun, güçlü, height 6.3, short passing 80, reactions 85 defansif özellikleri söylemeye gerek yok zaten.

hocam çok kötü bi stoper valla FUT'ta haşat ederler söyleyeyim. nedenleri:

1-) Work rate'i 15 için çok kötü. 14'de H/M sıkıntı çıkarmıyordu fakat 15'de defans oyuncusu H/M olunca orta saha oyuncularıyla geziyor
    2-) Pace 66. en azından 80+ pace'li adamlar bile çok rahatlıkla aşar. hele hele skillciyse dumur eder adamı.

yani Hummels yerine Benatia alsan en az 3 kat daha verim alırsın, defansif özellikler aynı. Daha hızlı hatta daha güçlü. Aggression'u da çok daha yüksek.

ama tabi bence Sokratis bu ikisinden de 2 kat daha iyi. aşırı hızlı tutamayacağı adam yok nerdeyse. Çok güçlü, defansif özellikleri yeterli hatta gayette iyi. WR'i tam stoper için biçilmiş kaftan. Balance'ı iyi.

Ben Hummels'a hayatta 20k vermem, verenleri de anlamam. Futta hiç oynanmayacak bi oyuncu.

Ha ama gerçekte en iyi stoperlerden biri.

• Messi Motm geldi. Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Ben lw oynatıyorum schurrle yi gayet iyi fazlasıyla verim aldım st den sonraki en çok gol atan oyuncum şutları da çok iyi. Taktikle de ilgili olabilir kanat oyuncuları winger iken daha aktif oluyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

quote:

Orijinalden alıntı: 0ceanS

HAHAHAHA

hayırlı olsun hocam.

Sağolasın kardeşim suarezi de bulduk da bi Ronaldo çıkartamadan ölüp gidicez :)

Bu arada sana sözüm var aklımda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanKSY

BPL kadromda hangi stoper ikilisini kullanmalıyım?

coins varsa mangala koscielny yoksa kaboul ve rojo.
  • 
Sayfa: önceki 78717872787378747875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.