Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.453.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 72987299730073017302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Provezza.

Çalışıyor.

Fifa 14 Web App'i ile bir bağlanıtsı var mı hocam? Ben Fifa 14'de banlıydım. 15'i aldım Web App çalışmıyor.
  • http://www.futhead.com/15/squads/791000/

kadromun son hali bu, artık pek adam almam gibi, alırsam bi Dzemaili ve Emenike alırım ve Türk Ligi kadromu bitiririm.

div 2-3 e kadar bu kadroyla oynarım, 1de ibarbolu bi kadro yaparım yine herhalde..
    oyunu sabırsızlıkla bekliyorum..
  • Böyle bir süper lig kadrosu kurdum yaklaşık olarak maliyeti ne olur?

http://www.futhead.com/15/squads/890204/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provezza. -- 20 Eylül 2014; 12:19:02 >
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir hatayla karşılaşıyorsunuz?
  • quote:

Nasıl bir hatayla karşılaşıyorsunuz?

Uzun süre Loading... yazıyor daha sonra
    "Sorry!
    Our servers are temporarily down while we work on making things better.

Please come back later."

Hatası çıkıyor.
  • quote:

Böyle bir süper lig kadrosu kurdum yaklaşık olarak maliyeti ne olur?

http://www.futhead.com/15/squads/890204/

25-30k olur hocam, Emenike 6-7k, Taiwo 9-10k, Waris'de pahalı..
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Server'da çalışma var diyor ama biz sorunsuz giriyoruz banlanma ile ilgisi varmı bilemiyorum.

Başka bir tarayıcıda açmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TransAtlantic

Arkadaşlar 2010'dan beri UT oynuyorum ama burda coin satan arkadaşlardan coin alıp bütün sezonu onla geçirirdim bu sefer alma satma işine merak sardım 10k para toplayabildim giftlerden falan sizce hangi oyuncuya yatırım yapmalı nasıl bi yol izlemeliyim.

Dostum piyasa arttı geç kaldın ilkbaşlarda caner 400-500 arasıydı şuan 1.2k gidiyor , Sow 400 du 600 olmuş , Ben 10 tane 500'den caner 10 tane sow 8 tanede 1500 den muslera aldım , Bazı oyuncularda aldım Şuan 35K Var ,
    Ayrıca yüksek ratingli oyuncularını satma , Bronz marvel wynne çıktı 3kdan gidiyordu satmadım pace ve herşeyi iyi diye şuan 7k olmuş fifa 15 çıkınca 10-15k belki dahada fazla eder fiyatı.
  • Beyler FİFA 15 Demo klavye ayarlarını yapamadım yardımcı olabilirmisiniz ?
  • expulse E kullanıcısına yanıt
    Herseyi sifirladim cerezleri sildim.explorer fixit indirdim baslangic ayarlarina getirdim ama nafile olmuyor.bilgisayarla telefonu nasil alakalandiriyor anlamiyorum arkadaş hayret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar neden kımse cevap yazmıyor ps3 kullanıcıları yokmu hıc burada:))

oyunu uygun fıyata alabılecegımız bı yer takıp etsek ne olur yanı:)) 20 -30 lira ucuza alsak bıle ıyı deıl mı:)
  • Başlangıç için pahalı ama ileride böyle birşey kuracağım. Az önce Sneijder'i aldım elimde 3500coin + Diego kaldı sanırım yaklaşık 2500'e de onu satarım 6K'ya birşeyler yapmaya çalışırız artık.
  • quote:

Başlangıç için pahalı ama ileride böyle birşey kuracağım. Az önce Sneijder'i aldım elimde 3500coin + Diego kaldı sanırım yaklaşık 2500'e de onu satarım 6K'ya birşeyler yapmaya çalışırız artık.

valla şu an bazı oyuncular çok pahalı (Melo,Muslera,Diego,Emenike)
    bazıları da çok ucuz (Akaminko,Akpala,Oboabona,Kumbela)
    oyun çıkınca silver oyuncuların fiyatı artıp, goldların düşer büyük ihtimal.
  • Valla benim bu transfer piyasasına hiç aklım ermiyor normalde ticaretide sevmem zaten genelde maç yaoarak coin kazanır kadromu öyle kurarım.

Tek istediğim biran önce kendi kurduğum kadro ile maç yapmak.
  • 7k param var ne yapacagimi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

7k param var ne yapacagimi bilmiyorum

bir iki futbolcu gözüne kestir takibe al onları en ucuz kaçtan gidiyor diye sonra açık arttırmada daha ucuza al %5 kesinti var sattığın oyuncularda yani sattığın coinsi 0,95 le çarp eline o geçicek kar etmeye çalış alıp sattığın futbolculardan biraz zaman ayırman gerek ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

7k param var ne yapacagimi bilmiyorum

Fenerbahçe kadrosunu kurarsın o parayla:)
  • quote:

Valla benim bu transfer piyasasına hiç aklım ermiyor normalde ticaretide sevmem zaten genelde maç yaoarak coin kazanır kadromu öyle kurarım.

Dostum oyle deme 7 bine 12 tane fitness alip 1000 e bile satsan 12 bin coinsin olur 12 ye 17 19 tane alabilirsin ben bu ticarer olayino gec cozdum 3 gun yaptim reus di maria casillas alves ramoa gibi adamlari aldim 50 bin coinse 700 900 arasi fitnesslari alip 1200 sattim ki muthis kar demek bu neden para veresin 30 40 tl coinse

• quote:

Orijinalden alıntı: zonguldaksporlu

arkadaslar neden kımse cevap yazmıyor ps3 kullanıcıları yokmu hıc burada:))

oyunu uygun fıyata alabılecegımız bı yer takıp etsek ne olur yanı:)) 20 -30 lira ucuza alsak bıle ıyı deıl mı:)

Mariio128 adlı uzakdoğu kökenli siteden en az 30-40 lira ucuza alabilirsin. Ama kargo ile eline ulaşması 2 haftayı buluyor oyun çıktıktan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: LopezCarte

quote:

Valla benim bu transfer piyasasına hiç aklım ermiyor normalde ticaretide sevmem zaten genelde maç yaoarak coin kazanır kadromu öyle kurarım.

Dostum oyle deme 7 bine 12 tane fitness alip 1000 e bile satsan 12 bin coinsin olur 12 ye 17 19 tane alabilirsin ben bu ticarer olayino gec cozdum 3 gun yaptim reus di maria casillas alves ramoa gibi adamlari aldim 50 bin coinse 700 900 arasi fitnesslari alip 1200 sattim ki muthis kar demek bu neden para veresin 30 40 tl coinse

o olayı 14'de yaptın sanırım. çünkü 15'de reus di maria falan alamazsın.
    14de bende aynısını yapardım baya karlı iş. ama 15te işler böyle yürümüyor piyasa değişken yeni oldugundan.
  • 
Sayfa: önceki 72987299730073017302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.