Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 72027203720472057206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

2-3 gündür FUT'a girmiyor bende. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?

platform pc ise modemi kapat 5-10 dk sonra aç düzelir...bende fut açılıyordu ama rakip bulamama sorunu vardı bu şekilde çözdüm..sende dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnine9

torres milan'a gitmiş :/ her sene premier lig kadrolarımın favori forvetiydi.

torrres birtek kafa golü atmaya yarıyordu..benzema bir torres iki..ama o orta kafa gol sorununu da fifa 15 te çözmüş gibi görünüyorlardı izlediğim gameplay videolarında..umarım tam sürüm de fifa 14 teki orta kafa gol sorunu olmaz..açıyorum kimle oynarsam oynayayım attıkları 3 gol varsa 2 tanesi kesin kafayla..zevki kalmıyor maçın öyle
  • Your FUT account is currently locked. To unlock it either create a new Security Question on the system you set up your original question on, or contact customer support for more information athttp://help.ea.com/. If you did not trigger the account lock please login at https:.//www.ea.com/profile to change your Origin account password now. 

Girmeye çalışınca böyle yazıyor yardım edebilecek varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozzyyy41 kullanıcısına yanıt
    ut şifresi yanlış girilmiş ve fut kilitlenmiş ea help e bağlan yardımcı olurlar yanlız ea help e oyunu oynadığın pc den bağlan çünki oyunu açmanı isticekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

ut şifresi yanlış girilmiş ve fut kilitlenmiş ea help e bağlan yardımcı olurlar yanlız ea help e oyunu oynadığın pc den bağlan çünki oyunu açmanı isticekler

Ea help türkçe yardım ediyormu bide ps 4 de oynuyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

torrres birtek kafa golü atmaya yarıyordu..benzema bir torres iki..ama o orta kafa gol sorununu da fifa 15 te çözmüş gibi görünüyorlardı izlediğim gameplay videolarında..umarım tam sürüm de fifa 14 teki orta kafa gol sorunu olmaz..açıyorum kimle oynarsam oynayayım attıkları 3 gol varsa 2 tanesi kesin kafayla..zevki kalmıyor maçın öyle

Davıd vılla new york cıtyde ama fıfa 15 de maurburne dmı olcak hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ozzyyy41 kullanıcısına yanıt
    malesef Türkçe yardım etmiyorlar google translate kullanan iyi kötü anlaşırsınız ps 4 olması farketmez sistem aynı işliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Gariban_Kuyumcu

İpad de son kadrom :)
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

dostum kadroda her telden çalmışsın oyuncu chemler çok düşük takım verimsiz olur ya tek lig,ya ülke yada takım kur

İsa bey peki hangi kadroyu kurmamı önerirsiniz tavsiyeniz üzerine kadroyu satılığa çıkardım komple

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar ea sports'un yayınladığı yeni kurallardaki farmin diye tabir ettiği olay hakkında biligisi olan var mıdır ?
  • oyuncular satılıktır. ilgilenenler mesaj atabilir.

ODEME SEKLI: ZİRAAT

REFERERANS (SATISLAR) : Piccolo, petrucci53, reantums, 1905fevzi, gslimahsun, berhan.

TOTS iBRA : 70 lira
    TOTS LEWA: 25 lira
    TOTS Di MARiA : 25 lira
    TOTS ROBBEN : 25 lira
    MOTM CAVANi: 25 lira
    IMOTM NEYMAR : 20 lira
    IMOTM iNiESTA : 20 lira
    if BALO: 20 lira
    if ETO'O: 20 lira
    RONALDO : 25 lira
    İBRA : 25 lira

• 1milyon 10 lira
    playstation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyas03 -- 30 Ağustos 2014; 12:41:23 >
  • Coins alım satım konusu kapatıldığından beri burası pazar yerine döndü yeter arkadaş oyuncu takas konusu açında kurtulalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdc15

arkadaslar ea sports'un yayınladığı yeni kurallardaki farmin diye tabir ettiği olay hakkında biligisi olan var mıdır ?

bence kontreat fitness gibi kartları depo edip satanlardan bahsediyor ama tam emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanovic44

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Davıd vılla new york cıtyde ama fıfa 15 de maurburne dmı olcak hocam

hiç bilmiyorum hocam bilgim yok o konuda

• Arkadaslar merhabalar...
    150k param var lıg farketmez.Taktıkte farketmez ama hızlı oyunu hızlı hucumu sevıyorum...
    Buna gore bır takım yapabılırmısın...
    Her turlu onerıye acıgım:)
    Platform ps4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mariachiii -- 30 Ağustos 2014; 11:47:20 >
  • Pcde 15 için fiyatları ne kadar uçuk bu sene. Ps4 Xone fyatına alıp yine hilecilerle mi uğraşacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdc15

Arkadaslar daha onceden goren olmustur mutlaka yine de koyayim dedim hazir futda yok zaman gecsin. Fifa 15 ile beraber bu coins alma satma isleri bitecek heralde siz neler dusunuyorsunuz ? Birde farmingden kasit nedir ben kucuk esnaf hesabi bol bol kontrat depolar 50 100 fazlaya satarim bu sayilmaz di mi

bu konu hakkında bılgısı olan yokmu gercek coıns satısını engellemek super olurr

• http://forum.donanimhaber.com/m_96594407/f_//tm.htm#96594407

oyuncu alım- satış ve tasak yapmak isteyenler lütfen bu konuya yazınız.(COİNS SATIŞI KESİNLİKLE YASAKTIR:
  • barley B kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla coins satanları ve hile ile coins kasanları kalıcı olarak tüm ea oyunlarından banlayacaklar ancak oyuncu yada kontrat alım satımı ile coins kazananları bu gruba dahil etmeyeceklerdir.
  • 
Sayfa: önceki 72027203720472057206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.