Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 64646465646664676468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alacam pasaportu hangi ülkede ikamet ediyorsa bu kansızlar bulup adreslerini katliama başlıyacam. 3 seferdir turnuvadan düşüyorum bunlar yüzünden.
    Gol atıyor şerefsiz sonra oyun o kadar yavaşlıyor ki havadan orta yapsan topun yere düşmesi 8 sn sürüyor ya. sonra ben buna atıyorum 1-1 oyun eski hızına dönüyor.Bu hilecilerden illallah geldi yemin ediyorum.

Benim karşılaştığım hilecinin orgin nicki şu : PA028

bu tip hilecileri orgin den hep beraber report edelim. fazla kişi şikayet ederse bir cez alırlar mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 19 Nisan 2014; 3:03:38 >
  • http://www.futhead.com/14/squads/10084657/ hocam dün gece yaptığım rodrigez falco dan hiç memnun klmadım bu nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaMpiR72

80 k bütçem var anca gustavoyu koyabıldım brezılyalı oldugu ıcın chemıstryı ayarladım. ilkayı koyarsam david luiz ile anlaşmaz. Wallcot skills 3 yıldız ve çabuk yoruluyor nani iyi bence :)

Ilkay ile david luiz anlasamaz ne demek anlamadim?oyle birsey yokki aralarinda bag bile yok hem ikiside 9 chemistry de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüyendisAdayı -- 19 Nisan 2014; 8:47:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • div 1 i geçtim daha div 6 yı geçemiyoruz.

bu oyunda her şey hız arkadaş öyle mandzukic'i aliyim kafa vuruyim ile olmuyor

http://www.futhead.com/14/squads/10116168/

şu kadroya yöneldim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X360Forever

Ya beyler bu seasons maçına girince başlar başlamaz ne öyle her maçta connection lost diyor ya tav oldum iyice şunun çözüm yolu yok mu ?

Malesef bir çözüm yok millet hileci olmuş oyundan zevk alamıyoruz

• tavsiye gold fitnes kadro var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voltage78

alacam pasaportu hangi ülkede ikamet ediyorsa bu kansızlar bulup adreslerini katliama başlıyacam. 3 seferdir turnuvadan düşüyorum bunlar yüzünden.
    Gol atıyor şerefsiz sonra oyun o kadar yavaşlıyor ki havadan orta yapsan topun yere düşmesi 8 sn sürüyor ya. sonra ben buna atıyorum 1-1 oyun eski hızına dönüyor.Bu hilecilerden illallah geldi yemin ediyorum.

bu tip hilecileri orgin den hep beraber report edelim. fazla kişi şikayet ederse bir cez alırlar mutlaka.

Hile mi bu?

Geçen bayağı laglı bir maçtaydım, 3 gol yiyince bıraktım çünkü defans da yapılmıyor. Karşıdakinin oyunu normal aktığı belli. Aşağı indirdin oyunu, 5 dk sonra yine açtım oyunu; baktım 6-0 falan olmuş ama oyun bende de normal akıyor. Dedim 1-2 gol atayım da şeref golü olsun dedim. Elini gamepad'e atıp 2 hareket ettim oyun yine yavaşladı. Hile midir bilmem ama garipti.

• quote:

alacam pasaportu hangi ülkede ikamet ediyorsa bu kansızlar bulup adreslerini katliama başlıyacam. 3 seferdir turnuvadan düşüyorum bunlar yüzünden.

Hile mi bu?

Geçen bayağı laglı bir maçtaydım, 3 gol yiyince bıraktım çünkü defans da yapılmıyor. Karşıdakinin oyunu normal aktığı belli. Aşağı indirdin oyunu, 5 dk sonra yine açtım oyunu; baktım 6-0 falan olmuş ama oyun bende de normal akıyor. Dedim 1-2 gol atayım da şeref golü olsun dedim. Elini gamepad'e atıp 2 hareket ettim oyun yine yavaşladı. Hile midir bilmem ama garipti.

• quote:

Hile mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: decodinho88

Beyler selamlar, benim hesapta ciddi sıkıntılar var, kafayı yemek üzereyim

Benim kendi profilim disinda baska bi profil gozukuyor "yonca" isminde, dun aksam ve bu saate kadar hic fifa acmamama ragmen o hesap ustunden maç yapmış gozukuyorum

Ultimate team'de coinlerim takimim aynen duruyo ama bu ne alaka, seasons oynanmis yaziyor ama benim fifa biraktiğim yerde, neler oluyor bi cozebilen olur mu?

yok mudur arkadaşlar bunu yaşayan...
  • quote:

Benim kendi profilim disinda baska bi profil gozukuyor "yonca" isminde, dun aksam ve bu saate kadar hic fifa acmamama ragmen o hesap ustunden maç yapmış gozukuyorum

Ultimate team'de coinlerim takimim aynen duruyo ama bu ne alaka, seasons oynanmis yaziyor ama benim fifa biraktiğim yerde, neler oluyor bi cozebilen olur mu?

• Beyler Ea live chat e bağlanmayan kalmasın maç içerisinde ve sonunda dnf yiyorum diye yazın hediye pack veriyorlar hemen. Premier gold pack aldım. İçinden bişey çıkmadı ama umut kapısı işte
  • quote:

• Sosisli Süt kullanıcısına yanıt
    bazıları komple yavaşlatıyor o zaman "-ya bağlantıdan mı benden mi acaba ?"diye düşünebiliyorsun ama. karşıdaki gol atana kadar oyunun normal akması. sonrasında ölü seviyesinde yavaşlaması, sen zar zor gol atınca yine normale dönmesi. insanda şüphe bırakmıyor. rakibin oyun akışına müdahele olduğundan %100 hile dir.
  • beyler kyrmyzy kart yiyen oyuncu bir daha dönmüyor ya bi?ey mi yapmak lazym
  • cezasi bitene kadar reserv kadroya koyacaksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

cezasi bitene kadar reserv kadroya koyacaksin.
    quote:

Orijinalden alinti: Sakin ol Sampuan

cezasi bitene kadar reserv kadroya koyacaksin.

hocam bitmiyor ki bi türlü hepsini satmak zorunda kaldym kaç maç ceza alyyor bunlar birini 5 maç bekledim hayla kyrmyzy karty var
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    Ne yazıyorsunuz da veriyorlar ingilizcem pek iyi sayılmaz bana ne yazacağımı filan söyleyebilir misiniz? :)
    Birde live chat'i bi bulamadım link var mı?
  • Beyler allah askina biri su legacy defansi aciklasin gecende sordum arada kanynadi galiba yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

Ne yazıyorsunuz da veriyorlar ingilizcem pek iyi sayılmaz bana ne yazacağımı filan söyleyebilir misiniz? :)
    Birde live chat'i bi bulamadım link var mı?

Ea live chat yaz çıkar dnf hatası dicen google ceviriden haledersin

• 
Sayfa: önceki 64646465646664676468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.