Şimdi Ara

BMW X6 - ANA BAŞLIK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 18 Şubat 2012; 1:25:52 >

• Eklemeyi unuttun galiba
  • ekledim hadi bakalım
  • Sağolasın Güzel araba ama arkası biraz C5 e benziyor
  • Makyaj falan gelecek mi araca yakın zamanda. Göstergelerin ve konsol yeni 5 veya 7 deki gibi görünmesini istiyorum. O zaman bu aracı daha çok seveceğim.

Bir de M modelinin monte carlo blue olanını gördüm bir kaç gün önce Trabzon'da belçika plakalı bir hemşerimizindi sanırım uzadı gitti yanımızdan sesi de güzeldi ama konu o değil monte carlo blue çok yakışmış aşık oldum arabaya.200 bin euro bulsakta alsak
  • zaten yeni iDrive geldigi icin icinde ufakta olsa rotusler oldu.. iDrive kontrolu degisti.. ama bu makyaj fln sayilmaz.. uretim yili da 2008 oldugundan makyajlanacaksa seneye ya da 2013 de makyajlanir.. 2015de kasa degistirecek zaten.. X5de 2014 de kasa degistirecek.. X5 onculuk eder ve fikir verir bize bu konuda..

M lere gelecek olursak o mavi renk aslinda X5M in lansman rengi X6M in de kirmizi idi.. fakat M5 in arkasinda kaldigini da belirtmem gerekiyor.. istanbul da deneme firsati buldum bir abim sayesinde.. keza Q7 V12 TDI'in da gerisinde kaliyor ancak cayenne turbo, range sport supercharged, infiniti fx55 gibi kendi grubundaki SUVleri de arkasinda birakiyor rahatca..
  • Gereksiz bir seçim X5 daha çekici geliyor bana ama tabi alanada saygı duymak lazım.Bence bu araç fonksiyonellikden ziyade gösteriş amaçlı alınan bi araçtır.Arazi tipi bir araç asla değil zaten yapılış amacıda bu değil tamamen Amerikan piyasası için üretilmiş.

Bu sınıfta Discovery tek geçerim.Gerçekten parasını hak eden bi araç her şeyiyle.
  • bu aracı seven çok seviyor, sevmeyen de nefret ediyor
  • Evet x5m'in lansman rengiymiş(O konteynırın içinden çıktıkları video'da dikkatimi çekti tekrardan) ama çok güzel bir renk:)

Bence X6m şu haliyle güzel sadece o göstergelerin değişmesini istiyorum.Kasa değişiminde bakalım neler olacak.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • yeni M5'de kadranlar degisti ayni kadranlar bunlara da uygulanacaktir...
  • inşallah:) Dışı bu kadar güzel olan bir aracın içide aynı şekilde güzel olmalı diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar kısa süre önce kullandığım bmw 520d sattım ve bmw 525d xdrive almaya karar verdim. bu alımımda sabırlı davranayım iyi bir araç alayım derken son günlerde x6 ve mercedes cls ile iyice kafam karıştı...
    her biri farklı segmentte olsada sürüş ve konforuyla olsun performansı ile olsun karar veremedim çünkü karar vermeme yardımcı bir kaynak bulamadım bizim dilde koca nette :( özellikle kullanıcı yorumları arıyorum...
    bu konuda deneyimi yada fikri olan arkadaşım olursa çok sevinirim. cls ve bmw x6 ile ilgili...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss-tr

Arkadaşlar kısa süre önce kullandığım bmw 520d sattım ve bmw 525d xdrive almaya karar verdim. bu alımımda sabırlı davranayım iyi bir araç alayım derken son günlerde x6 ve mercedes cls ile iyice kafam karıştı...
    her biri farklı segmentte olsada sürüş ve konforuyla olsun performansı ile olsun karar veremedim çünkü karar vermeme yardımcı bir kaynak bulamadım bizim dilde koca nette :( özellikle kullanıcı yorumları arıyorum...
    bu konuda deneyimi yada fikri olan arkadaşım olursa çok sevinirim. cls ve bmw x6 ile ilgili...

Her ne kadar BMW taraftarı olsamda, x6 mı cls mi deseler cls derim. Evet ikiside farklı ama komfor ve tasarım olarak cls gerçekten başarılı.Tabi bu benim fikrim.Sizinde deneyip görüp kendi kararınızı vermeniz gerekir.İyi günler.

• quote:

Arkadaşlar kısa süre önce kullandığım bmw 520d sattım ve bmw 525d xdrive almaya karar verdim. bu alımımda sabırlı davranayım iyi bir araç alayım derken son günlerde x6 ve mercedes cls ile iyice kafam karıştı...

Aklınızda CLS var madem... CLS'den ziyade.. bmw 6 serisi gran coupe beklerim sizin yerinizde olsam.. yani 6 Serisi 4 kapılı versiyonu..
    şahsi görüşüm CLS nin makyajlı hali güzel değil ilk hali daha güzeldi..

BMW X6 - ANA BAŞLIK

BMW X6 - ANA BAŞLIK

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyFly

quote:

Her ne kadar BMW taraftarı olsamda, x6 mı cls mi deseler cls derim. Evet ikiside farklı ama komfor ve tasarım olarak cls gerçekten başarılı.Tabi bu benim fikrim.Sizinde deneyip görüp kendi kararınızı vermeniz gerekir.İyi günler.

tşk ederim arkadaşım benimde kafamda cls yavaş yavaş daha çok yer ediniyor... konfor bakımından ve yakıt tüketimi açısından şuana kadar yorumlarda cls çok avantajlı durumda...

quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

quote:

Aklınızda CLS var madem... CLS'den ziyade.. bmw 6 serisi gran coupe beklerim sizin yerinizde olsam.. yani 6 Serisi 4 kapılı versiyonu..
    şahsi görüşüm CLS nin makyajlı hali güzel değil ilk hali daha güzeldi..

BMW X6 - ANA BAŞLIK

BMW X6 - ANA BAŞLIK

bu haberi dün okumuştum bi sitede fakat binecek bir aracım yok aracın ne zaman tr geleceği uzun sürmesede şimdilik muamma ayrıca bütçem sınırsız değil fark fazla olursa alamayabilirim... tşk ederim arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss-tr -- 18 Şubat 2012; 10:50:46 >

• quote:

bu haberi dün okumuştum bi sitede fakat binecek bir aracım yok aracın ne zaman tr geleceği uzun sürmesede şimdilik muamma ayrıca bütçem sınırsız değil fark fazla olursa alamayabilirim... tşk ederim arkadaşım

Borusan belirttiğim araç için.. haziran gibi geleceğini söylüyor.. bmw türkiye facebook sayfasında..
    Bence fiyatları cls ile hemen hemen aynı olacaktır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.