Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.713
Cevap
105
Favori
1.275.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bikac gün önce en güzel araç kokuları siramalasinda adını çok duyduğum little trees in amerikan bayraklı olan şu kokusunu aldım benzinlikten gerçekten denildiği kadar varmış. Bağımlılık yapıyor :) biraz yoğun bir koku ilk günleri diye heralde.. 7 hafta etkili diyor paketinde. Tavsiye ederim.. (5TL)

Angel'ların gündüz fotolarını ve sarı ışıkla görünümünü de fotoladim. Karar sizin. Ama tam güneşli havada yeni kasalarinkine göre etkisiz kalacaktır.
     BMW 3 SERİSİ E90 BMW 3 SERİSİ E90 BMW 3 SERİSİ E90 BMW 3 SERİSİ E90 BMW 3 SERİSİ E90

• Şu silecekler benim arabayada uysaydı keşke içimde kaldı

Kıvanç hocam arabanız çok güzel maşallah, hayırlı satışlar.

Bi xenon'lu aracımda beyaz angellar nasıl durur acaba ? Orjinal beyazla aynı şekildemi yanıyor arkadaşlar ? Özellikle gündüz f30lar gibi yanıyor mu Gündüz farı mevcut bende ?

Arkadaşlar bu arada ekransızlık tak etti artık, bu alttaki e90 uyumlu multimedyalar nasıl sizce alayım mı ?

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 18 Kasım 2014; 19:01:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Şu silecekler benim arabayada uysaydı keşke içimde kaldı

Kıvanç hocam arabanız çok güzel maşallah, hayırlı satışlar.

Bi xenon'lu aracımda beyaz angellar nasıl durur acaba ? Orjinal beyazla aynı şekildemi yanıyor arkadaşlar ? Özellikle gündüz f30lar gibi yanıyor mu Gündüz farı mevcut bende ?

Arkadaşlar bu arada ekransızlık tak etti artık, bu alttaki e90 uyumlu multimedyalar nasıl sizce alayım mı ?

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

Hocam lütfen takma şunlardan. Gerçekten aracın bütün orjinalliğini havasını bozuyor. Bu arada sizdeki de e90 320d 184hp mi ? Şehir içi-şehir dışı ne kadar yakıyor hocam ? Bide bunların temizleri ne kadara alınabiliyor ?

• Selamlar hocam, benim araç 2008 e90 3.20i montego blue, ortalama yakıt 100 kmde 8.0-8.2 arası yakıyor şehir içi şuan 80.000'de aracım benzinli yakıtından çok memnunum şuan.

bu ekranlar haricinde tablet montajından başka seçeneğimiz yok, orjinal bmw ekran cic sistemi yaptırmak 10.000 lira, kendimiz yapmaya çalışsak en ucuz 5.000 lirayı buluyor, usb olmadığı için radio dinlemekten sıkıldım,auxda sok çıkar zor oluyor Tablet montajı daha mı iyi olur arkadaşlar ?
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    Yok hocam

Yeni kasalar gibi yanmıyor tabi .... Şimdiki sarı halinin beyazı gibi yanacaktır...

Merceklilerde dış halkalar biraz daha sönük yanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selamlar hocam, benim araç 2008 e90 3.20i montego blue, ortalama yakıt 100 kmde 8.0-8.2 arası yakıyor şehir içi şuan 80.000'de aracım benzinli yakıtından çok memnunum şuan.

bu ekranlar haricinde tablet montajından başka seçeneğimiz yok, orjinal bmw ekran cic sistemi yaptırmak 10.000 lira, kendimiz yapmaya çalışsak en ucuz 5.000 lirayı buluyor, usb olmadığı için radio dinlemekten sıkıldım,auxda sok çıkar zor oluyor Tablet montajı daha mı iyi olur arkadaşlar ?

Allah allah usb girişi ben bi 2010 veya 2011 model 320d e90a binmiştim onda vardı diye söylemişti sanki sahibi.

Hocam araç çok iyi yakıyor. O dönemin 320d leride zaten 6-7-7.5lt yakmıyor mu ? Bide navigasyonlu ekranlı araçlar falan var 2010 kasa 320d bunlar 100.000TL ye falan onlardaki ekranda navigasyon dışında bi özellik yok dimi geri görüş vs.?

Sizinkinin yada 2010 kasa 320il erin piyasası ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

quote:

Selamlar hocam, benim araç 2008 e90 3.20i montego blue, ortalama yakıt 100 kmde 8.0-8.2 arası yakıyor şehir içi şuan 80.000'de aracım benzinli yakıtından çok memnunum şuan.

Allah allah usb girişi ben bi 2010 veya 2011 model 320d e90a binmiştim onda vardı diye söylemişti sanki sahibi.

Hocam araç çok iyi yakıyor. O dönemin 320d leride zaten 6-7-7.5lt yakmıyor mu ? Bide navigasyonlu ekranlı araçlar falan var 2010 kasa 320d bunlar 100.000TL ye falan onlardaki ekranda navigasyon dışında bi özellik yok dimi geri görüş vs.?

Benim 320d 8lt yakıyor bu ortalama şehiriçinde daha fena :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

quote:

quote:

Vay anasını ya F30lar o zaman baya baya evrime koşmuş. F30lar s.ici 5-7lt yakmıyor mu ?

Peki 2010 model 320d ve 320i performans farkı çok var mı acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onur13Darkness

quote:

quote:

Vay anasını ya F30lar o zaman baya baya evrime koşmuş. F30lar s.ici 5-7lt yakmıyor mu ?

Peki 2010 model 320d ve 320i performans farkı çok var mı acaba ?

Bence çok fark yok neden dizel i de bastıkça yakıyor benzinli de komik yani aynı basarsan aynı yakıyor o yüzden bi fark kalmıyor dizel le benzinli Arasında o çektiğin Traktör motoru sesi de kârı

• Sahibinden yazısına bakmayın telefonda bulamadım bende ordan aldım :)

ANGEL lar ve genel görünüş
     BMW 3 SERİSİ E90 BMW 3 SERİSİ E90

• gorko15 kullanıcısına yanıt
    f30 formunda bakarsan ortalama hızları 35km+ bu hızlarda ben 320d ile 6lt yakıyorum eco pro mod kullanıyorlar zorlasam 5,5 lt kadar düşerim. Yol boşken 130km ile gidiyorum. Hatta şuan 500km yol yaptım, yarım depo dolu. Bu güzergah evet şehir içi ama nasıl şehir içi oldunu görüyorsunuz, böyle şehir içi yakıt verisini ben kabul edemiyorum

Geçen yıl güzergahım farklıydı 8lt yakıyordum. Ortalama hızım 18km den fazlasını görmüyordu. Şehir içi dediniz budur

Bizzat f30 aracını 2güzergahtada test ettim, ilk güzergahta 7lt yaktı. 2.güzergahta 10lt yaktı

ilk güzergahım akıcı trafik, hız sabitlemeyi çalıstırabiliyorsunuz yer yer, 2tane trafik lambasına denk geliyorsunuz

ikinci güzergahta yaklaşık 10kere trafik lambasına denk gelmenin yanında, 6-7trafik lambasında uzun bir trafik oluyor. Dur kalk yol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 19 Kasım 2014; 18:16:56 >
  • son 1 silecek =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

son 1 silecek =)

Her yağmur yağdığında seni hatırlayıp Allah razı olsun diyorum Seçkincim :)

• Montego Blue metallic

2014 mayıs
     BMW 3 SERİSİ E90
    2014 ekim
     BMW 3 SERİSİ E90
    2014 ekim
     BMW 3 SERİSİ E90

Ah birde navigasyon ekranımız olsaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: kkurt2002

quote:

son 1 silecek =)

eyvallah abi =) kız arkadaşımın daha 1000km olan arabasındaki (f30) sileceği söküp yerine bunu taktık. orijinali neden bu kadar dandik diye düşündüm bulamadım yani toptan alsa kaç kuruş farkediyordur ki üretimde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkurt2002

quote:

son 1 silecek =)

eyvallah abi =) kız arkadaşımın daha 1000km olan arabasındaki (f30) sileceği söküp yerine bunu taktık. orijinali neden bu kadar dandik diye düşündüm bulamadım yani toptan alsa kaç kuruş farkediyordur ki üretimde

Bence bizim Türkiye paketinden kaynaklı bir sıkıntı.

• quote:

@maerdir de takamadı geri göndermeyi düşünüyordu. belki bunu okuyunca fikri değişir =)

Selam,

Benim ihtiyacım acil olduğundan bizim araçlarla uyumlu olan modeli Pazartesi günü aldım. Bosch A072-S.

Ama A929-S kalite olarak çok daha iyi bunu söyleyebilirim.
  • Arkadaşlar bu arada mayıs ayında Türkiyedeki E90 kullanıcılarını bir araya toplamak adına bir facebook sayfası açmıştım. Yanlış anlaşılmasın herhangi bir reklam vs yapmıyorum. Sayfada da sadece üye araçları ve E90'a özel şeyler paylaşılıyor.

Üye araç fotoğraflarını falan paylaşıyoruz. Anlık da tartışabilmek için grup açmıştık.

Sayfa Linki :https://www.facebook.com/e90tr

Grup Linki :https://www.facebook.com/groups/e90tr/

• tablet için kablo siparişinde bulunmuştum. Şarjı bazen yetmiyor, full ekran açıkta akşamı göremediğim oluyordu ve arabanın iç rengi ile uyumlu kablo siparişlerim geldi

büyük ihtimal turuncu olanını aracın havaladırması ile gögüs arasındaki olan yere sabitlicem, mavi olanını torpidoya veya kol dayamaya takıcam
     BMW 3 SERİSİ E90
  • quote:

Montego Blue metallic

2014 mayıs
     BMW 3 SERİSİ E90
    2014 ekim
     BMW 3 SERİSİ E90
    2014 ekim
     BMW 3 SERİSİ E90

Ah birde navigasyon ekranımız olsaydı

Bundan iyisi Şam'da kayısı. Araç çok iyi duruyor hocam. Baya iyi

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.