Şimdi Ara

AMD'den Catalyst 10.10 sürücüsü için dördüncü güncelleme: Catalyst 10.10d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD geçtiğimiz ay kullanıma sunduğu Catalyst 10.10 sürücüsü için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Catalyst 10.10d uzantasına sahip yeni güncellemenin resmi sürüm notları henüz AMD tarafından yayınlanmış olmasa da bir süredir konuşulmakta olan MLAA (Morphological Anti-Aliasing) problemine çözüm getirdiği belirtiliyor.

AMD tabanlı ekran kartı kullanan ve MLAA sıkıntısı yaşayan kullanıcıları, Catalyst 10.10d günclellemesine burayı tıklayarak ulaşabilirler.

• 6 serisi geldiya, bi'süre sık çıkar bu güncellemeler.
  • link yine tıklanmıyor...

bu "kelime reklamı" olayına bir çözüm bulunmalı. zaten o olay ne işe yarıyor ben bugüne kadar çözebilmiş değilim.
  • nvidia utansın bi sürücü cıkaramadı :S
  • önceki çıkalı bi ay olmadı nasıl iştir bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

önceki çıkalı bi ay olmadı nasıl iştir bu...

iyi de Radeon her ay çıkartıyor zaten düzenli olarak ama bunlar yeni sürücüler değil, sadece düzeltme sürücüleri..
  • 4870 x2 kullanıpta deneyen oldumu sırf geçen sürücü yüzünden pc ye format atmak zorunda kalıp 10.5a ya geri döndüm
  • uzayp gidiyo a b c d adam bi tane düzgün çıkaramıyoki
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

uzayp gidiyo a b c d adam bi tane düzgün çıkaramıyoki

O da olacak inşallah ama biz görürmüyüz orası belli olmaz.
  • 10.10.2010 yakalamak ıcın oldugu belli, bitmeden geldi arkadasından yamalar geldi.
  • 6 serisi yeni çıktığı için normaldir, 2-3 aya kadar oturur yerine...
  • 10.10 da sorun vr galiba sürekliaynı sürücüyü fixleyip fixleyip veriyor
  • 4870x2 sapphire test sonuclarını açıklıyorum
    CALL OF DUTY 10.5A -10.10D DEĞİŞİKLİK YOK
    BAD COMPANY2 10.10D 10.5A DAN 35 FPS DAHA KÖTÜ
    SNIPER GHOST VARIOR 10.10D 10.5A DAN 35 FPS DAHA KÖTÜ
    DIRT2 10.10D 10.5A DAN 4-6 FPS DAHA İYİ
    MSI KOMBUSTOR BENCHLERDE KAYDA DEĞER Bİ FARK YOK
    METİN 2 10.5A DA AA ÖZELLİĞİ AKTİF İKEN 10.10D DE AKTİF OLMUYOR.....
    İŞE YARAR UMARIM
  • bu surucu 6800 serisi icin ciktigina gore dx11 uygulamalarda nasil bir de ben yazayim.oncelikle 10.10c surucusundeki powerplay problemi yani bosta 100-80 olmasi gereken hizlari 250-270 yapma olayi bu surucude yok.yaptigim testlerde duz 10.10 surucusune gore dirt2'de bir degisim yok.avp benchmark, heaven ve lost planet 2 testlerinde ise 10.10'a gore dusme var bu surucu de olmamis 6800 kullanicilarina tavsiye etmiyorum.10.11'i bekleyecez artik boyle yamama beta suruculerden is cikmiyor.
  • yine mi surucu cikti ... amd bos durmuyor diycem ama bari ise yarar suruculer cikarsa ... bende sevmiyorum boyle a b c suruculerini en iyisi mevcut surucunuz duzgun calisiyosa son halini beklemek
  • hemen indirmeyelim bu sürücüyü...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.