Şimdi Ara

Haftanın en iyi 5 iPad oyunu -2-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
23.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda sizler için 5 yeni iPad oyun inceledik.

• Gayet güzel bir inceleme olmuş.

Özellikle GTA: Chinatown Wars'u hem PSP'de hem de iPod Touch'da oynamıştım, oldukça kaliteli ve sürükleyici bir oyundur. iPad ile çok daha zevkli bir oynanış sunduğu kesin, tavsiye ederim.
  • Foruma yakışır bir inceleme olmuş. Teşekkürler.
  • tşkrler.
  • Güzel inceleme.
  • Teşekkürler.
  • Video Calismiyor duzeltirseniz sevinirim
  • psp nin ve nintendo ds in niye korkmaya başladıgını videoyu izleyince anladım 2 yıla kalmaz psp oyunu kalitesinde oyunlar cıkar bu yeni platformlara ve satış yapılmaya başlanır tabi donanım kalitesi ve hızıda artar dogru orantılı olarak ciddi bir rekabet geliyorum diyor el eyun konsolu telefon pazarında hazır olun ortalık yıkılacak bakalım hangi önemli firmalar bu rekabette öne cıkacaklar

android ios psp nintende ds ve digerleri arasından lider kim olacak?

(nokianın adını bile yazmaya gerek duymadım n8deki hızı görünce oyunda anında şişer cünki)
  • ormanda koşmalı oyun güzel görünüyor
  • Tesekkurler.
  • Genel olarak İpad'ta oyun oynama merakım olmasada, bu tür incelemerle gaza geliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fon müzik olarak daha canlı bir müzik kullanırsanız ve sunucu arkadaş biraz daha canlı anlatırsa iyi olur.
  • nedense se bilgisayardan ipad oyunlari yazdim ama farkli oyun çikti ipadden de ayni seyi yazdim ama ayni oyunlar cikmadi
  • yazdım amna hep aynı şey çıkıyor

• Nedir bu kasintilik, bu amatorluk. Yapamiyorsaniz yapabilen birine yaptirin. Sekilsiniz ya hhhiia ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.