Şimdi Ara

BF: Bad Company 2'nin Satış Rakamları Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Electronic Arts'ın mali yıl üzerindeki ikinci çeyrek finansal raporları açıklandı. Yapılan açıklamada FIFA 11, Medal of Honor gibi oyunların yanı sıra, Battlefield: Bad Company 2'nin de satış rakamları açıklandı.

Rapora göre, Battlefield: Bad Company'nin satış rakamlarını ikiye katlayan ikinci oyun, çıkışını yaptığı Mart ayından bu yana 6 milyon satış rakamına ulaştı. Oyunun şimdiye kadar çıkmış olan DLC'lerinin satışları ise açıklanmadı.

Bu arada hatırlatmakta fayda var, Battlefield: Bad Company 2'ye yeni silah, araç, harita ve asker gibi seçeneklerin ekleneceği Vietnam ek paketi, önümüzdeki kış aylarında çıkışını yapacak.

• yuh yalnız marttan bu yana az satmış baya medal of honor daha geçen ay çıktı o bile 2 milyon satmış ?
  • öyle cod serisine bakınca sanki azmış gibi geliyor ama 6 milyon rakamı kesinlikle çok iyi rakam. daha yukarı çıkması için çekirdek kitlesini oluşturması lazım. mesela cod serisinin yeni oyunu çıkacak şimdi en az 6 milyon kişi onu gözü kapalı alır ne olduğuna bile bakmadan sırf adı cod diye. bc serisinin henüz öyle bir kitlesi yok. yavaş yavaş oluşur işte bundan sonra.
  • BC2 MOH'dan daha iyi 4 tane silahla multi mi oynanır?? verilen paralara yazık diyorum MOH için bide çok yavaş oyun
    BC2 HEM hızlı Hemde daha çok silah var. ben bugün aldım çok memnunum
  • MW2 MP SARDIKTAN SONRA PS3DE BC2 NİN YÜZÜNE BAKMADIM 25 LVL DIM KALDI ÖĞLE BİRDE MW2 YE GÖRE ÇOK AA EKSİKLĞİ VAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

yuh yalnız marttan bu yana az satmış baya medal of honor daha geçen ay çıktı o bile 2 milyon satmış ?

Zaten ilk ay veya ilk iki ay çok satış oluyor sonra acayip durgunlaşıyor.
  • Mw2'nin eline yüzüne verir ama işte bebeler ne anlar fpsden...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.