Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bnm de telefonum samsung wave 525 youtube vb. vıdeoları ındırınce desteklenmeyen ıcerık dıyıp acmıyor ne olur bır çozum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralemirr

arkadaslar bnm de telefonum samsung wave 525 youtube vb. vıdeoları ındırınce desteklenmeyen ıcerık dıyıp acmıyor ne olur bır çozum?

youtube videolarını indirmeden izleyebilirsin ama indirdikten donra izlemek için bazı videolar için any dvd converter v.s. gibi programlarla convert etmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralemirr

arkadaslar bnm de telefonum samsung wave 525 youtube vb. vıdeoları ındırınce desteklenmeyen ıcerık dıyıp acmıyor ne olur bır çozum?

ya da kiesle videoları dönüştürüp atabilrsin telefona
  • Arkadaşlar bu telefonda stereo bluetooth kulaklık ile müzik dinleyen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem

Arkadaşlar bu telefonda stereo bluetooth kulaklık ile müzik dinleyen oldu mu ?

bluetoothla pcye bağlanmıştım oradan media playerile müzik dinlemiştim.
  • Arkadaşlar bana şu kasadan lazım. Fakat bir sorum var bunun ekranı içerde, bizim dokunduğumuz kısım koruyucu camı mı? Ve bu alacağım kasa'da o cam gelip çizikler gidecek mi?
  • valuepackten haber varmı
  • merhabalar aradaşlar benım wave 5253 cep telefonum kiesden guncllenmiyor acaba nerden güncelleyebiliriz bana yardımcı olurmusunuz rica etsem ?
  • Ben Valuepack yaptım. bada 1.1 den farkı(gerci guncelledim ama yine bada 1.1 yazıyor) benim tel bada 1.1 de muzık duraklat oynata basarken kasıyordu ses acarken value pack yukleyınce tel hızlandı ama bada 1.1 den pek farkı yok. kilit ekranı değişti. ana ekran değişti (hava durumu , arama , takvim) ana ekrana kısayol ekleyebiliyorsunuz. kamera , oyunlar, uygulamalar, dosyalarım ..vs Yeni chat on ve orkut diye program eklendi (orkut calısmıyor tel resetliyor) mesaj yazarken takılmıyor. son hız yazabilirsiniz :) simgeler değişti. kısacası çok büyük fark görmedim ama hızı biraz daha iyileştirilmiş (özellikle mesaj) ve biri arayınca normalde acma tusuna basın gec cevap veiyordu onu duzeltmisler basınca direk acıyor. mutiloader ile yükledim yaklasım 6-7 dk sürdü. (kieste yok) detaylı anlatım içinhttp://www.badaturkiye.com/wave-525-valuepack-kolay-t25807.html

• Her şeyi denedim, sonuç:
    orijinal yazılım gibisi yok.
    value falan hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Her şeyi denedim, sonuç:
    orijinal yazılım gibisi yok.
    value falan hikaye.

Peki orjinal valuepackten bilginiz varmi? Neredeyse 1 senedir cikmadi yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tel yanında ipod touch 4 kullanıyorum(yakında 5 olcak) ben wave 525 in sadece interneti kullanıyorum(bluetooth ve ibluever programıyla internet veriyorum. 20 kb/s indirme 10 kb/s yukleme avea edge) onun dısında uygulama için ipod u kullanıyorum. Wave 525 gercekten cok berbat telefon samsung sattıgı telefon ucuzsa yeni yazılım çıkarmıyor. androidte de öyle arkadas android li diye galaxy ace miydi neydi 500 tl ye aldım diyodu. simdi samsung yeni android yazılımı yukseltmeyi desteklemiyor. samsung hep yapıyor. ucuz telefonlara yeni yazılım cıkarmıyor. samsung illa yeni ve pahalı telefon alcanız diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanyuce -- 9 Aralık 2012; 21:09:48 >
  • Wave525 i wifi modem yapabiliyor muyuz? Android tabanlı tabletim var ondan wave525 imin internetini kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 11 Aralık 2012; 0:29:34 >
  • ben arastırmıstım wifi den internet vermek için ama malesef wifi hotspot özelliğini desteklemiyor. onun için programda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

Wave525 i wifi modem yapabiliyor muyuz? Android tabanlı tabletim var ondan wave525 imin internetini kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

ben bluetoothla yapabiliyorum windows 7 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyuce

ben tel yanında ipod touch 4 kullanıyorum(yakında 5 olcak) ben wave 525 in sadece interneti kullanıyorum(bluetooth ve ibluever programıyla internet veriyorum. 20 kb/s indirme 10 kb/s yukleme avea edge) onun dısında uygulama için ipod u kullanıyorum. Wave 525 gercekten cok berbat telefon samsung sattıgı telefon ucuzsa yeni yazılım çıkarmıyor. androidte de öyle arkadas android li diye galaxy ace miydi neydi 500 tl ye aldım diyodu. simdi samsung yeni android yazılımı yukseltmeyi desteklemiyor. samsung hep yapıyor. ucuz telefonlara yeni yazılım cıkarmıyor. samsung illa yeni ve pahalı telefon alcanız diyo.

Ucuz etin yahnisi yenmez demisler. 500 liralik telefondan galaxy s3 perfonmansi beklemek biraz acayip kacar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyuce

ben tel yanında ipod touch 4 kullanıyorum(yakında 5 olcak) ben wave 525 in sadece interneti kullanıyorum(bluetooth ve ibluever programıyla internet veriyorum. 20 kb/s indirme 10 kb/s yukleme avea edge) onun dısında uygulama için ipod u kullanıyorum. Wave 525 gercekten cok berbat telefon samsung sattıgı telefon ucuzsa yeni yazılım çıkarmıyor. androidte de öyle arkadas android li diye galaxy ace miydi neydi 500 tl ye aldım diyodu. simdi samsung yeni android yazılımı yukseltmeyi desteklemiyor. samsung hep yapıyor. ucuz telefonlara yeni yazılım cıkarmıyor. samsung illa yeni ve pahalı telefon alcanız diyo.

Ucuz etin yahnisi yenmez demisler. 500 liralik telefondan galaxy s3 perfonmansi beklemek biraz acayip kacar.

• Arkadaşlar telefonda samsung apps güncelledim ondan sonra telefon kapandı tekrar açıldı. Daha sonra samsung apps' ye tıkladım hata verdi silinsinmi dedi bende yanlışlıkla sil dedim. Telefondan apps gitti tekrar nasıl yüklerim.
  • value pack noldu arkadaş ya 1 yıl oldu ayıptır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swordma

Arkadaşlar telefonda samsung apps güncelledim ondan sonra telefon kapandı tekrar açıldı. Daha sonra samsung apps' ye tıkladım hata verdi silinsinmi dedi bende yanlışlıkla sil dedim. Telefondan apps gitti tekrar nasıl yüklerim.

Sorunun cozuldumu bilmiyorum ama telefonuna hard format atman gerekebilir. Ama hersey silinir bilgin olsun. *2767*3855#

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.