Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellboy11

quote:

Orijinalden alıntı: alatay

quote:

Orijinalden alıntı: metamo

Bada icin android tema

http://net.istanbulkent.net/testview.php?recordID=510

arkadaşım tv kumandası olarak kullanmak istiyorum telefonu acaba android programı benim telefonda çalışır mı ?

Tv kontrolu yapmak icin telefonun kizilotesi yayin yapabilmesi gerekir. Artik kizilotesi tlflarin hicbirinde yok

bahsedilen o şekilde değil wifi üzerinden aynı ağda bulunan tvlerin kontrolü

• Babamin telefonunun incelemesini yaptim buyrun,Yatakta cektim

• Yabanci bir sitede yazilana gore value pack diye bisey yokmus , tamamen uydurmaymis. Samsung wave 525e update yapmiycakmis.:(
  • kerem diye bi kullanıcı vardı baya iddaalı konuşuyordu value pack için hatta denedim filan diyordu. bakalım umarım patlamaz arkadaş. güncelleme çıksada 1 2 yenilik gelse keşke
  • quote:

kerem diye bi kullanıcı vardı baya iddaalı konuşuyordu value pack için hatta denedim filan diyordu. bakalım umarım patlamaz arkadaş. güncelleme çıksada 1 2 yenilik gelse keşke

evet nerde o kerem kesin duymuştur bişeyler.
  • quote:

quote:

kerem diye bi kullanıcı vardı baya iddaalı konuşuyordu value pack için hatta denedim filan diyordu. bakalım umarım patlamaz arkadaş. güncelleme çıksada 1 2 yenilik gelse keşke

evet nerde o kerem kesin duymuştur bişeyler.

kerem ne derse dogrudur hacı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapzede34 -- 16 Mart 2012; 23:56:31 >
  • Ben valuepack i denedim demedim ki.
     SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK

Bu arada wave 723 fw sini 525 e portlamaya başladım.önceden bir arkadaş biraz ilerlemişti ama dosyalar kayboldu.

• beyler ben bu temayı bilgisayara indirdim telefona nasıl yapcam anlamadım lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

Ben valuepack i denedim demedim ki.

Bu arada wave 723 fw sini 525 e portlamaya başladım.önceden bir arkadaş biraz ilerlemişti ama dosyalar kayboldu.

çok güzel daha pek belli olmaz ama stabilitesi nasıl?

• biraz ilerlemisti dedim zaten dokunmatik ekran calismiyordu ve herhangi bir tusa asinca restart atiyordu.ama saat ilerliyordu.
  • menüdeki düzenle ye basınca telefonun reset atma sorununu çözdün mü eğer çözdüysen nasıl çözdün anlatırmısın
  • arkadaşlar operayı telefonumdan indirdim bikaç sürümünü denedim internete bağlanamadı. bilgisayardan indirip telefona atayım dedim bu seferde modellerin arasında bizim telefon yok . nasıl çalıştırcam, ayarları falan mı ne yapmak lazım yada çalışan bi link gönderebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gureci93

Öncelikle herkese merhaba. Telefonum Wave525 ve şu an için telefonumdan memnunum. Ta ki geçen haftaya kadar. Ne olduğu hakkında en ufak bi fikrim yok. Sorun şu, hoparlörden müzik dinlerken birden kendi kendine ses gitti. Müzik çalıyo ama hoparlörden ses gelmiyo. Nese ben bunu bi bilgisayarcı mantığıyla aç-kapa yaptım. Sonra ses geldi ama 1 dk sonra gene aynı. Müzik çalıyo ses yok. Benim aklıma kulaklığı takmak geldi, bakim dedim kulaklığı takınca ses geliyo mu? Nese taktım ben kulaklığı ne oldu dersiniz, hoparlör çalışmaya başladı. Kulaklık takılı, müzik çalıyo, kulaklıktan ses gelmiyo ama hoparlörden ses geliyo. Çıkardım kulaklığı hoparlör hala çalıyo. Uzun lafın kısası, telefonun artık kulaklığı çalışmıyo, sanmayın ki kulaklıktan. Kulaklık düzgün, hoparlör düzgün ama herhalde girişe bişi oldu, kulaklık is over. :) Bi önerisi veya çözümü olan var mı, yardım ederse çok sevinirim, 1 haftadır yolda müzik dinleyemiyom, sıkıntıdan ölcem. :)

Telefonda yazılımsal bir problem var diye düşünüyorum. kulaklıkla çalıştığında hoparlörü kapatıyor ya normalde, sizde kulaklık takılmadan bir şekilde kulaklık takılmış gibi işlem yapıyor. reset atmak işe yarayabilir bence.

• Telefonda GSM üzerinden gelen interneti wifi üzerinden paylaşabiliyor muyuz? Yapılabiliyorsa nasıl yapılır, bu konuda bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadget46

Telefonda GSM üzerinden gelen interneti wifi üzerinden paylaşabiliyor muyuz? Yapılabiliyorsa nasıl yapılır, bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Mobil AP den bahsediyorsun.Herhangi bir uygulama çıkana kadar hayır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

quote:

Telefonda GSM üzerinden gelen interneti wifi üzerinden paylaşabiliyor muyuz? Yapılabiliyorsa nasıl yapılır, bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Mobil AP den bahsediyorsun.Herhangi bir uygulama çıkana kadar hayır..

Kardeş teşekkürler cevap için.
  • ya bu facebook indirme linki yok yakında çıkacak diyolar baya olmuş hala cıkmadımı merak ettim bu facebook widgeti süper duruyo kullanan varsa bi zahmet indirme linki gönderebilir mi ?
  • quote:

Bluetoothla paylastirabilirsin tlf modem olarak tanitarak. Wifi uzerindende paylasmak mumkun ama ugrasman lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook chat widgetinin indirme linki ciktimi yardimci olursaniz sevinirim
  • quote:

quote:

Bluetoothla paylastirabilirsin tlf modem olarak tanitarak. Wifi uzerindende paylasmak mumkun ama ugrasman lazim.

wifi üzerinden nasıl paylaşım yapabilirim acaba, bildiğiniz bir program vs varsa yardımcı olur musunuz? bilgisayarımda bluetooth yok da.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.