Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ugrasmak istemedikleri icin buyuk ihtimalle bada 2.0 bizim tlf 'lara gelmeyecek.Insallah cikardiklari value pack guzel olur bari.
    Eger isteseler hemen hemen tum ozellikleriyle wave 525 e bada 2.0'i uyarlayabilirlerdi.
    Elimde wave 525 ile tum ozellikleri ayni olan android tlf var.O tlf androidi kaldirabiliyorsa wave 525 bada 2.0 rahatca calistirabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdriver -- 8 Aralık 2011; 13:46:55 >
  • şu şarj konusuna çözüm yok mu ya
  • kökten değismicekmıs sadace kısıtlancakmis oyle bir duyum aldım yani bada 2.0 kisitli suru live wallpaper fln olmay ztn olmasada olur o ya yeterki orada bada 2.0 yazsın bende teli rahat satiyim .d

• Aradaslar facebook'dan samsung'a sordum daha resmi bir acikama yapilmamis.
  • samsung türkiye diger ulkelerin samsunguna gore daha hir bilgisiz gibi geldi bana samsungru aciklama yapti daha tutmadi ama sonucta taptiya ovar. samsung ru ya gore bizim telefonlar aralik sonu kies uzerinden bada2.0 a guncellenebilece fakat daha tutmadi wave lare kasim ortasi demiati fakat yanildi yani birde ovar
  • arkadaşlar telefonumdaki mesajları bilgisayara nasıl aktarabilirim acaba bilgisi olan var mı ? kiesten ilgili seçeneği bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

samsung türkiye diger ulkelerin samsunguna gore daha hir bilgisiz gibi geldi bana samsungru aciklama yapti daha tutmadi ama sonucta taptiya ovar. samsung ru ya gore bizim telefonlar aralik sonu kies uzerinden bada2.0 a guncellenebilece fakat daha tutmadi wave lare kasim ortasi demiati fakat yanildi yani birde ovar

Wave 1 ve 2 icin orjinal bada 2.0 cikti sadece Turkiye kiese gelmedi daha yani samsung.ru hemen hemen tuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazda arapça dil desteği yükleme imkanı varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

samsung türkiye diger ulkelerin samsunguna gore daha hir bilgisiz gibi geldi bana samsungru aciklama yapti daha tutmadi ama sonucta taptiya ovar. samsung ru ya gore bizim telefonlar aralik sonu kies uzerinden bada2.0 a guncellenebilece fakat daha tutmadi wave lare kasim ortasi demiati fakat yanildi yani birde ovar

Wave 1 ve 2 icin orjinal bada 2.0 cikti sadece Turkiye kiese gelmedi daha yani samsung.ru hemen hemen tuttu.

Wave 1 ve 2 için orjinal bada 2.0 daha çıkmadı o çıkan KİES TEST SÜRÜMÜ yani orjinal bir fw değil herkes sabırsızlıkla bekliyor orjinal fw çıkmasını
  • gece rüyama girdi la çıkıcaksa çıksın 2.0 :D
  • Arkadaşlar kameradan depolama alanı olarak hazıfa kartını nasıl seçiyoruz bulamadım bir türlü:(

Edit: Buldum:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 11 Aralık 2011; 14:46:19 >
  • bugün (pazar günü)samsung appsta ücretli birçok uygulama bedavaaaaaaaaaa
    haydi sömürelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

http://www.gsmarena.com/samsung_wave_525_and_533_wont_be_updated_to_bada_20-news-3485.php

Burada bir saçmalık var. 5253 e ekran çözünürlüğü yüzünden 2.0 gelmeyecek denmiş. O zaman aynı ekrana sahip 7233 e nasıl 2.0 çıkıyor?
  • biliyorum ag hizi yuzunden gelmicekmis
  • SammyHub yani Samsung'un resmi duyurularını yapan sitesi bugün açıklamalarda bulundu:

Bu açıklamaya göre Wave, Wave II dışında;
    Wave 575, 578 ve 723'e bada 2.0 güncellemesi kesi olarak gelecek.
    Bada geşistiricelerinin Samsung'a uyarıları üzerine Wave 525 ve Wave 533'e çözünürlükleri, ana yonga seti mevcut ağ hız bazı performans yetersizliklerinden dolayı bada 2.0 gelmeyecek.

Ancak müşterilerini üzmek istemeyen Samsung Wave 525 ve Wave 533 modelleri için "Value Pack" adında ek güncelleme paketleri ile Telefonların gücü ve sınırları doğrultusunda görsel ve işlevsel anlamda güncelleştirmeler hazırlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokogawa

SammyHub yani Samsung'un resmi duyurularını yapan sitesi bugün açıklamalarda bulundu:

Bu açıklamaya göre Wave, Wave II dışında;
    Wave 575, 578 ve 723'e bada 2.0 güncellemesi kesi olarak gelecek.
    Bada geşistiricelerinin Samsung'a uyarıları üzerine Wave 525 ve Wave 533'e çözünürlükleri, ana yonga seti mevcut ağ hız bazı performans yetersizliklerinden dolayı bada 2.0 gelmeyecek.

Ancak müşterilerini üzmek istemeyen Samsung Wave 525 ve Wave 533 modelleri için "Value Pack" adında ek güncelleme paketleri ile Telefonların gücü ve sınırları doğrultusunda görsel ve işlevsel anlamda güncelleştirmeler hazırlayacak.

Bu haber baya önceden beri var kadeşim geç kaldın sen

• yeni telefon alıcam heralde. tercihim androidli olması..
  • Bende aynı düşüncedeyim.Bada 2.0 bekliyordum maksat görsellikten ziyade hızdı.Müzik dinlerken sarkı secimlerindeki yavaslık, browserdeki yavaslık yüzünden değiştirmek istiyorum artık.
  • istediğim hiçbir sorunun cevabını bulamadım bu çakma wave de?
    ne arapça dil desteği vaer?
    ne navigasyon?
    eski mesajlarda ndriveden bahsedilmiş ama lisans sorunu var?
    samsungun badası gerçekden hayalkırıklığı oldu.
    zaten samsung esas modellerde android kullanıyor o halde artık devir ANDROID devri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

istediğim hiçbir sorunun cevabını bulamadım bu çakma wave de?
    ne arapça dil desteği vaer?
    ne navigasyon?
    eski mesajlarda ndriveden bahsedilmiş ama lisans sorunu var?
    samsungun badası gerçekden hayalkırıklığı oldu.
    zaten samsung esas modellerde android kullanıyor o halde artık devir ANDROID devri.

Arapça için büyük olasılıkla Arap FW lerinden birini yüklemen gerek.
    En günceli S5253JPKB2http://www.samfirmware.com/WEBPROTECT-s5250.htm buradan bakabilirsin.

Gps için internetten araştırırsan belki lisansı olan ve güncel bi harita bulabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.