Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorunum yoktu yükledim az önce yine yok yalnız biz bada 1.2'ye ne zaman ve nasıl geçeceğiz onu merak ediyorum.
  • facebook ve samsung app sorunu devam edıyorsa ben yüklemiycem
  • kıesın guncellemesını yapamayan arkadaslara tavsıyem uygulamayı tamamen bılgısayarınızdan kaldırın ve web sıtesınden tekrar ındırın programı web sıtesındekı en son surum olan kıes uygulaması kolay gelsın
  • Güncelleme yapmayanlar mutlaka yapsın. Evet Swype ve apps sorunu çözülmemiş ama kulaklık ve müzik çalar açıkkenki kasma sorunları tamamen kalkmış. Ne kadar gider diye test yaptım. Daha uygulama açsam açacak kapasite vardı. Bu haliyle gayet akıcı mesaj yazılabiliyorum.

2. resmin görev yöneticisi yazan yerin altında Müzik yazıyor ekrana sığmadı.

• sayın shisha video eklemen mümkünmü?

Bende güncelleme yaptım fakat sadece mesaj yazarken bile t9 açık donuyo gibi yavaş yavaş yazabiliyorum??
  • güncellemeyi yaptım ben, apps ve facebook sorunu yok bende ikiside çalışıyo ayrıca müzik dinlerken ve aynı zamanda mesaj atatrken oluşan kasıntı giderilmiş..
  • Ben qwerty klavye kullaniyorum t9suz. Simdi tuslara cevirip t9 la yazdim ama kasma yok yani birazcik gec geliyor ama etkilemiyor o kadarda. Video bu siralar cekemem maalesef.
  • Arkadaşlar bende güncellemeyi yaptım müzik dinlerken kasma olayı giderilmiş cihaz daha iyi çalışıyor
  • ya arkadaslar bir konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. benim telefonumun hafızası tamamen dolu. o yüzden güncelleme de yapamıyorum. daha önce samsungapps a giremiyodum bile yer olmadığı için. yığın bellek modunda çalıştırdım hiç birşey bulamıyorum silmek için. teleofndan Ndirive a kadar hepsini sildim hiç bir uygulama yada medya öğesi yok telefon kartında. mail hesaplarından internet geçmişine veri tabanına kadar ne vaarsa sildim ama hala aynı. ne yapabilirim lütfen yardım...
  • arkadaslar bende yukledim simdi guncellemeyi gayet iyi facebook app store sorunuda yok hizlanma hissttim ben gerek mesaj gerekse internet browserinda yalniz buraya fotograf koyan arkadaslarda gordum smsung app store uzernde sayi yaziyordu sanirim uygulama guncellemesi onlar bende o sayilar hic cikmiyor app storedan indirdiklerimi nasil guncelleyecegimi bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorm telefndaym kusura bakmayn imla icn
  • Ben de sorunsuz güncelledim.Önce Kies i güncelledim.Telefonu bağlamadan Kies i açtım."Yeni sürümü var güncellemek istermisiniz?" diye sordu.Eveti seçtim.Daha sonra telefonu bağlayıp firmware güncellemesini yaptım.Şimdilik herşey yolunda gibi.Bakalım hayırlısı.
  • bende hafıza problemini çözdüm. hard reset attım ondan sona güncellemeye başladı fakat yazılımı indirdikten sonra güncelleme moduna dönüştürülemedi dedi ve kaldı öyle
  • gps ini kullananlar varmı? gerekli yazılım telefonda yokmuş sanırım? 3g desteği varmı? almayı düşünenlere son güncellemeler ışığında bu iyi şu kotu negibi oneride bulunursunuz?
  • Elinde orj firmware olan birisi bunu paylaşır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyboy

Elinde orj firmware olan birisi bunu paylaşır mı?

Buradakiler işine yarayabilir.

http://www.tsar3000.com/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=115:samsung-flashes&catid=55:samsung&Itemid=82

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Buradakiler işine yarayabilir.

http://www.tsar3000.com/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=115:samsung-flashes&catid=55:samsung&Itemid=82

Teşekkür ederim ilginiz için ancak ihtiyacım olan firmware'ler S5253JV şeklinde başlayanlar :) Orj Tr firmware' leri yani.

Yine de teşekkürler

• Ndrive kurdum ama bir türlü gps sinaylil bulamıyor, kurup çalıştırabilen biri hangi dosyları kurduğunu ve nasıl kurduğunu anlatabilirmi acaba, ben bu konuda anlatıldığı gibi kurdum çalışıyor ama gps sinyali bulamıyor.
  • dışarda belli bi süre geçtikten sonra sinyal buluyor yeşil çizgilerin tam dolması gerekiyor tamamen cizgiler yeşil olunca gösteriyor

• Böyle bir hata alıp update yapamayan var mı ?

Edit:Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genckutahyali -- 26 Mart 2011; 13:32:10 >
  • burda türkiye firmware i paylaşacak insanlar vardı kayboldular ya da bilgisayarları çöktü galiba kendilerinden pm ile de istemiştim forumu takip et dediler ama çıt çıkmadı onlardan da????
    ayrıca kb sürümüne geçenler bana bi csc atarlarsa ya da imei ve özel bilgiler içermeyen dosyaları stune ile bana gönderirlerse firmware dönüştürme için bi kaç deneme yapabilirim bende europe pro sürüm olduğu için türkçe kaynak bulamadığım sürece deneyemem ama di mi
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.