Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok olmuyor. kendi kendine bağlantıyı koparıyor yeniden deneyin diyor
  • test edip çıkaramıyolar mı şu güncellemeleri!
  • bu güncellemeyle ne deyişecek çok merak ediyorum şu kulaklık olayını çözseler bari
  • şimdiye dolmuştur bence batarya bi denesen arkadasim oluyosa bizede söylesen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 24 Mart 2011; 0:09:59 >
  • Sadece kies güncellemesi var la bende
    Telefon için bişey yok.

• ben kies guncellemesinide yapamıyorum internete baglanamıyor baglantınızı denetleyin tekrar deneyin diye hata veriyor bu hata bana ozelmi yoksa herkezde olan hata bumu
  • hmm ben oraya kadar bile gelemedim :( ben daha kiesi guncelleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

şimdiye dolmuştur bence batarya bi denesen arkadasim oluyosa bizede söylesen

bende sabırsızlıkla bekliyorum ama hala batarya doluyo bir ayrıntı daha var denedinizmi bilmiyorum çalışan uygulamaları kapatın yazıyor dikkat ettiyseniz cihazı pc ye bağlarken widget leri kapatıyor fakat senkronizedeki uygulamalar hala çalışıyor o uygulamaları kapatttınızmı facebook,hotmail vs.
  • telefonu şarja taktım dolsun denicem bende
  • Ee kiesi güncelledim.
    Telefon için bi şey yok hala.

Bu ne la güncelliyemiyecezmi şimdi bu telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mecnun Ç. -- 24 Mart 2011; 0:32:06 >
  • bu version bnde de vardı güncellenemez ddi.telden girdiimde de server hatası veriodu bnde xxkb2 ye geçtm multiloaderla common europe pro da csc kurdum bıktım kiesin aptal sorunlarından.linux için de yazılım geliştirmiolar zaten iice çıldırtır bunlar adamı

quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

Ee kiesi güncelledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkkcrazy

bu version bnde de vardı güncellenemez ddi.telden girdiimde de server hatası veriodu bnde xxkb2 ye geçtm multiloaderla common europe pro da csc kurdum bıktım kiesin aptal sorunlarından.linux için de yazılım geliştirmiolar zaten iice çıldırtır bunlar adamı

quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

Ee kiesi güncelledim.

Nasıl yaptın?
  • olmadı telefonun kiesle bağlantısı kopuyo aklıma gelen herşeyi denedim paket veriyi kapattım senkronize ettiğim uygulamaları kapattım pili doldurdum temayı bile default yaptım ama yok
  • evet baglantı koptu hatası verıyor bendede daha güncelleştirmeyi düzgün veremiyorlar acaba sorunları nasıl çözücekler çok merak ediyorum
  • Bi sorun çıkmadı bende. Güncelleme tek seferde sorunsuz gerçekleşti...
  • Güncelleme yapan arkadaşlar kies ekranında versiyonların yazdığı ekranın görüntüsünü koyabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyRio35

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

şimdiye dolmuştur bence batarya bi denesen arkadasim oluyosa bizede söylesen

bende sabırsızlıkla bekliyorum ama hala batarya doluyo bir ayrıntı daha var denedinizmi bilmiyorum çalışan uygulamaları kapatın yazıyor dikkat ettiyseniz cihazı pc ye bağlarken widget leri kapatıyor fakat senkronizedeki uygulamalar hala çalışıyor o uygulamaları kapatttınızmı facebook,hotmail vs.

eve gidince o şekildede bi deniyecegim arkadaşım
    yaknız şöyle birşey var telefonun yazılımını guncellemek icik ilk once kiesi guncellemeyi zorunlu tutuyor bu sizdede böylemi yoksa bi ayarda falan degisiklik yaparak kiesi guncellemeye gerek kalmadan telefonun yazılımını guncelleyebilirmiyim ?
  • arkadaşlar bizde sensörlü oyun yokmu hiç?
    bada dedik aldık starın dandik java oyunlarını oynuyoruz ve star için sensörlü oyun yüklesekte altta yön tuşları falan çıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joety -- 24 Mart 2011; 10:39:16 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.