Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorduk hocam sağol acayip işe yarar birşey

Arkadaşlar şu java uygulamaları oyunlar klasörü yerine başka bir yere atabilirmiyiz? Menülerin arasına mesela bada uygulamaları gibi ? veya yeni bir klasör açarak filan oyunların içine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkkcrazy

ses kayıtda favorilerim die yazıo dikkatli incelemedim ama kies i türkiye diil ingiltere seçip programlarımın hepsini kurdum kullanıorum :) bnm gps sorunlu olduu için deneyemedim ama ndrive ı falan kurdum :)

Herhangi bi web sitesine girişte kullanıcı adını yazdıktan sonra "ileri" diyip şifreyi yazmaya geçer misin? Telefon reset atıyor mu atmıyor mu lütfen bildir.

@XnetaS: Şu an için öyle bir özellik yok, aslında Stune adlı program bizde çalışsa var sanırım bi yolu ama sistem dosyalarını değiştiremiyorum wave525'lerde. 8500 serisinde yapılabiliyor.
  • Arkadaşlar palringo da msn i bir türlü çalıştıramadım. hesap ekliyorum ancak servisler bölümü hep boş. java palringo kullanıyorum. orjinalinde zaten msn de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

@Blanchimont

ebuddy mevcut

Bu arada tavsiye ederim özellikle internet paketiniz varsa güzel bir uygulama java tabanlı.

http://www.snaptu.com/

Stune maalesef çalışmıyor bizde. Çalışıyormuş gibi yapıyor sadece :) %100 bağlanamıyor farkettiyseniz.

ebuddy nin kendi sitesinde telefon modellerinde bizim telefonu bulamadım. nerden bulabilirim ebuddy yi?

snaptu da ebuddy, nimbuzz tarzı bir program mı? şu an internet paketim yok birdahaki ay olacak o yüzden deneyemiyorum? ve java uygulaması mı bada mı acaba?

• ebuddy 5233 indirebilirsin. Aynı.
  • @un4saken ebuddy ve nimbuz zaten var palringoyu merak ettim de o nedenle sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

Şu an için öyle bir özellik yok, aslında Stune adlı program bizde çalışsa var sanırım bi yolu ama sistem dosyalarını değiştiremiyorum wave525'lerde. 8500 serisinde yapılabiliyor.

Hocam şu telefonda bir tek buna sinir oldum yahu java bir ton uygulama var bir tek oyun yükleyecez gibi sınırlandırmışlar bizi Umarım böyle birşeyin uygun versiyonu vb birşeyi çıkarda kurtuluruz bu sınırdanda

• Ben palringonun son sürümünü kullanıyorum ve çok memnunum. ebuddy de kurulu ama girmiyorum. Hani yedek gibi dursun diye indirdim.

Dene bence palringoyu son sürümü indirip.
  • doğru dersin ben de çok beğendim menüsünü falan ama tüm hesapları kuruyorum ancak msn kişilerim çıkmıyor bir yeri atlıyorum. bu saatte uğraşınca belkide çok basit bir yeride atlıyor olabilirim, ya bumuydu diyeceğim.

Yuh diyorum kendime başka birşey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerkan -- 6 Mart 2011; 3:04:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

Şu an için öyle bir özellik yok, aslında Stune adlı program bizde çalışsa var sanırım bi yolu ama sistem dosyalarını değiştiremiyorum wave525'lerde. 8500 serisinde yapılabiliyor.

Hocam şu telefonda bir tek buna sinir oldum yahu java bir ton uygulama var bir tek oyun yükleyecez gibi sınırlandırmışlar bizi Umarım böyle birşeyin uygun versiyonu vb birşeyi çıkarda kurtuluruz bu sınırdanda

Üvey evladız biz hocam, normaldir bizim için birşeyleri geç yapmaları ya da hiç yapmamaları. Hor görmemek gerek onları da.

Bir kaç zamana kadar çeşitli programlar, temalar, oyunlar, yazılımlar, firmware'ler, kendi yaptığım şeyler hepsini toplayıp dağıtacağım.

Farkında değilsiniz ama Samsung technician olan Büşra Hanım (Kendisi de buraya üye ve konuyu takip ediyor. Eğer beni duyuyorsa saygılarımı iletiyorum :) ) bir kaç widget'a falan onay vermemiş donanımhaber'deki çıkan bazı asp hatalarından dolayı. benim yaptıklarımda sorun var sanmış.

Kıssadan hisse, uğraşıyoruz 525 modelleri için gerek burada gerekse başka forumlarda.

Hepsini toplarlayıp tek konu halinde sunacağız, merak etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un4saken -- 6 Mart 2011; 3:03:57 >

• palringoda sanal klavye kullanmadan olmuyor bazı yerlere giremiyorum dokunmatik çalışmıyor sırf o nedenle gözden kaçırmışım.
  • Palringo'da heryer dokunmatik. Telefonu aldığımdan beri kullanıyorum onu, herhangi bir garipliğe rastlamadım.
  • örneğin servis ekle bölümüne tıkla tıkla olmadı sanırım aktif değil diye vazgeçtim. Sonra orjinal palringoda baktım ki oradan servis açıyormuşuz bende sanal klavyeyi aktif edip tekrar denedim ve o zaman açtı telefonu kapatıp açıp tekrar deneyeceğim.
  • palringo yu nasıl yeni versiyonunu indiriyorsunuz? normal telefondakini mi güncelliyorsunuz yoksa palringo nun sitesinden indirebilen uygulamadan mı bahsediyoruz
  • çok bi program zenginliği yok zaten 525 lere en çok turn em gps locator bi de ndrive kullanıorum işte :)

quote:

Orijinalden alıntı: Bach

quote:

Orijinalden alıntı: kkkcrazy
    ses kayıtda favorilerim die yazıo dikkatli incelemedim ama kies i türkiye diil ingiltere seçip programlarımın hepsini kurdum kullanıorum :) bnm gps sorunlu olduu için deneyemedim ama ndrive ı falan kurdum :)

onerdigin programlar var mi ?

cevap veren arkadasa tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

palringo yu nasıl yeni versiyonunu indiriyorsunuz? normal telefondakini mi güncelliyorsunuz yoksa palringo nun sitesinden indirebilen uygulamadan mı bahsediyoruz

Kendi sitesinden indireceksin. Telefonun orjinalinde olanı kullanmıyorsun. "Oyunlar" Klasöründen girip kullanıyorsun yeni sürümü.
  • şayet sitesinden yükleyemiyorsanwww.getjar.com gibi java uygulaması sunan sitelerden indirip kurabilirsin. yeni versiyonunu zaten güncelleme yapacaktır.

snaptu ne kadar güzel bir uygulama. yalnız stune nedir bilmiyorum buna benzer bir uygulamamıdır.
  • @un4saken her hangi bir java uygulamasını direk ana pencereye kısayol olarak atıp oradan çalıştırabileceğimiz bir metot varmıdır. bir ara explorer için olan kısayolun içeriğini değiştirmiş görünürde herşey normalken yükleme esnasında uyumsuz uzunluk gibi bir uyarı vermişti. MD5 olayı gibi düşünebilirsiniz. sanırım paketlenirken sertifikalanıyor. SDK geliştiricilerine sormak lazım.
  • @un4saken
    Değerli emeklerinizi takdirle karşılıyorum hocam,herkes adına birdaha teşekkür ediyorum.. Bizimde yapabileceğim birşey olursa lütfen söyleyin yoksa bu samsung trnin filan yapacağı birşey yok:) şikayet edeceksek hep birlikte edelim,birşey isteyeceksek hep birlikte yapalım

-Bu arada eski samsung i8910hd de de acayip fw sorunları (çıkmama vb.. şeyler) olmuştu ve zor zar iade etmiştim..Tabi bunun sebeplerinden biride symbian olmasıydı...şimdilerde o modelden komple desteğini çekmiş durumda 1500 tl lik cihaza yapılan muamele buydu..Umarım samsung bu cihazlarda da böyle yapmaz,çünkü bada gerçekten sorunsuz çalışıyor birde şu yazılımcılar ve samsung tr de ilgi gösterse allah bilir neler olacak neler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 6 Mart 2011; 3:38:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

palringo yu nasıl yeni versiyonunu indiriyorsunuz? normal telefondakini mi güncelliyorsunuz yoksa palringo nun sitesinden indirebilen uygulamadan mı bahsediyoruz

ben dırek guncelleme yapmadan telefondakı palrıngo programından gırıyorum sımdıye kadar bır sorun yaptıgınıda gormedım
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.