Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.061
Cevap
7
Favori
526.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: un4saken

Bozuk dediğiniz bir çok şey telefonun özelliği, biraz araştırın. Yan çevirme olayını kapatabiliyorsunuz ayarlarından. Ayarlar- Genel - Hareketler - Yönlendirme

Takılma olayını da AP mode'a geçirerek halledersiniz. RAM fazla harcıyor CP modunda.

Telefonun Jack girişindeki son arama olayından başka hiç bir sorunu ile karşılaşmadım şu ana kadar. Onu da bada 1.2 ile düzeltecekler 1-2 ay içinde.
    Başka bir sorunu yok telefonun.

"Telefonu ters çevirince müzik kesiliyor" diyen ile bile karşılaştım.

Telefonun özelliklerini biraz araştırın, hepsi birer özellik ve bilerek yapılmış, isterseniz de devre dışı bırakılabiliniyor. Biraz sorun soruşturun "bozuk" demeden önce.

BENİM TELEFON SÜREKLİ DONUYO AP MODUNU HİÇ DUYMADIM NASIL YAPIYORUZ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sanliturk

Ş,mdi başardım ama ndrive yükledim türkçeleştirdim.Harita kısmını tıkladığımda boş bir ekran geliyor.ADres bul diyince ekranın ortasına 1-hafıza kartı işareti geliyor 2-dünya şekli geliyor
    hafıza kartını tıklayınca harita lisanslı değil diyor
    dünya haritasını tıklayınca yine boş ekran geliyor.Resimli nasıl kullanılıyor link veya resim varsa ekleyebilir misiniz?
    Yığın yükleme modundada dosyaların gözükmemesi win7 ile alakalıymıs diğer forumlarda çözmüşler ama nasıl çözdüklerini anlatmamışlar.Ben hafıza kartını telefondan çıkarıp pcye direk takarak çözebildim.

lisansınıda eklemişler linkini indirmediysen indir onuda
  • http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=4515.0

cp/ap uart mode ile wave 525 hakkında bir konu.
  • star wifi cep net ayarlarını nasıl yapıyoruz...bilgisayardan bağlanmak için 2 saatti uğraşıyorum hala bağlanamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=4515.0

dostum ordaki yazıları bir oku istersen. 525 de sadece AP mode bulunur zaten diyor. CP mode 8500 de var diyor. şuan telefon yanımda değil bu *#8740# olayını birisi deneyip yazabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

quote:

Orijinalden alıntı: bagavir

quote:

Orijinalden alıntı: simerkan

Beğendiğim oyun ve uygulamalar.
    google translator
    magic torch
    weather
    smart led
    Convertout
    Running Tracker
    KBS Wrold
    Workout Rec.
    HomeFit
    SPB TV
    TuneIn Radio
    Cine Trailer
    Speed
    Smove basic
    Speedometer
    Altimeter
    ElevationPro
    QuickWikipedia
    İşCep
    IMDB
    How To Tie
    bCar spain
    bBattleship
    Turn Em
    ACII
    Hex Slide

bunlar elinde mevcut ise biz de alabilir miyiz bir yere upload edip linkini verebilir misin?
    ve sbp tv ne işe yarıyor tv izleme programı fln mı,nasıl izleniyor kontor gidiyor mu?

Bu uygulamalar Samsung Apps de mevcut olması lazım. Oradan indirebilirsin:)

@sanliturk
    Arkadaşım hiç bir fikrim yok. ilk defa sende karşılaştık bu hatayla.

@cemceminay34
    Programın sağ alt köşesinde sinyal seviyesini gösteren çubuklar var. Onlarda hiç oynama varmı?
    Kırmızı olarak dolmaya başlar sonra yeşile döner.

sınyal sevıyesını gosteren çubuklar da hıc oynama yok

•  SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK

Arkadaşlar bende harita gözükmüyor.çözümünü bilen varsa sevinirim.
    valla nasıl oldu bilmiyorum ama sildim tekrar yükledim bu sefer oldu :) İLgilenen ve yükleyen arkadaşlara çok ama çok teşekkürler telefon bi şeylere yaramaya başlıyor artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanliturk -- 27 Şubat 2011; 18:53:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

Bozuk dediğiniz bir çok şey telefonun özelliği, biraz araştırın. Yan çevirme olayını kapatabiliyorsunuz ayarlarından. Ayarlar- Genel - Hareketler - Yönlendirme

Takılma olayını da AP mode'a geçirerek halledersiniz. RAM fazla harcıyor CP modunda.

Telefonun Jack girişindeki son arama olayından başka hiç bir sorunu ile karşılaşmadım şu ana kadar. Onu da bada 1.2 ile düzeltecekler 1-2 ay içinde.
    Başka bir sorunu yok telefonun.

"Telefonu ters çevirince müzik kesiliyor" diyen ile bile karşılaştım.

Telefonun özelliklerini biraz araştırın, hepsi birer özellik ve bilerek yapılmış, isterseniz de devre dışı bırakılabiliniyor. Biraz sorun soruşturun "bozuk" demeden önce.

ben ters çeviriyorum müzik duruyor hemen, sonra o ters vaziyetteyken tekrar play'e basıyorum koyuyorum ters vaziyette masanın üstüne ohh ne güzel çalıyor :D :D :D hoparlörü arkasında ya o bakımdan :D

• Çizersen ekranı görürüm güzel mi olyor, çirkin mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eL1te

quote:

http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=4515.0

dostum ordaki yazıları bir oku istersen. 525 de sadece AP mode bulunur zaten diyor. CP mode 8500 de var diyor. şuan telefon yanımda değil bu *#8740# olayını birisi deneyip yazabilir mi acaba

Zaten okudum da söyledim. Bir iki mesaj yukarı bakarsan;

quote:

Wave 525 CP uart mode var mı ki? Devamlı AP uart diye okudum sağda solda çünkü.

Keza denedim.
    Yani tek mod ve AP uart.
    Wave 7233, wave 5330, wave 5250/5253 aynı donanım tabanlı cihazlar, 8500 de mevcut CP uart/Ap uart.

En azından bildiğim kadarıyla başka bir yol yordam varsa bilemeyeceğim şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 27 Şubat 2011; 20:29:03 >

• ne işe yarıyor bu mod lar ?
  • ingilizce yok kisaca aciklar misin

*#8740# yaptim ama ne oldu anlamadim
  • bana AP mode a al diyen arkadaş bunu bilmiyordu sanırım. benim telefon sorunlu ki böyle donmalar yapıyor. ap mode falan girse nolacak durduk yere donar mı telefon? hem de sadece 2 günlük? servisten hala yanıt bekliyorum bakalım ne olacak
  • yahu benim ne güzel hızlı çalışıyordu ap yaptım yavaşladı donma başladı nasıl geri alcam bunu ne yararı var anasını satayım
  • *#8740#

bu kodla AP uart ve CP uart arasında geçiş oluyor. İstediğiniz kadar bu kodu girin hep AP uart mode enabled diyecek çünkü CP uart modu zaten söz konusu değil. Bilmem şimdi anlatabildim mi? Kodu denedim, okuduklarımdan çıkardığım da bu. Ayrıca başka bir yol biliniyorsa ki donanımsal olarak desteklemediği yazıyor, paylaşan olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 27 Şubat 2011; 22:55:15 >
  • *7465625*2827# = Auto CP lock ON

#7465625*2827# = Auto CP lock OFF

bu kodları buldum nedir bunlar
  • quote:

CP-UART / AP-UART
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894945

linki yeni sekmede ac diyorum, yeni sayfada acma islemi sonlanmadan bellek dolu diyor telde. sorun mrdir acaba arkadasim. kontrol ettim hepsi hafiza kartima ayarli. anlayamadim?
  • Bilemiyorum neden hafıza dolu diyor hocam.

Her kodu çat diye girmeyin telefonunuza zarar verebilirsiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

quote:

Orijinalden alıntı: joety

bach çok teşekkür ederim birde şöyle bir sorum olucak (kusura bakma çok yordum senide)
    ben telefonu bluetooth ile bağlıyorum bilgisayara kies programını dün indirdim bilgisayarıma fakat daha kurulum yapmadım bir oyun indirmişttim Boomshine diye jar dosyasını attım açtım telefonda kurulum dedi kurdu oynuyorum her oyunu bu şekilde kurabilir miyim kies kesin gereklimi?
    kies programını hiç kullanmadım
    nokia pc suite kullanmıştım öncelerde samsung un işletim sistemi çok farkı diye kullanmak istemiyorum açıkçası ama eğer kies çok önemliyse öğrenicem artık
    bu arada boomshine küçük ama etkili bir oyun bende tavsiye ederim :)

boomshine oyunun linkini verir misin

http://www.d osyahosting.net/file/3/SM5v/SM5vda3EKH8f/boom_shine_landscape_+_touchscreen_by_qimoo.rar

dosyahosting boşluk verdim saçma ama güzel

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.