Şimdi Ara

Gömlek Üstü Kazak Giyer misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
14.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet giyer misiniz?Ben yeni giymeye başladım bu kombinasyonu ve sevdim gibi.Eskiden ölsem kimse giydiremezdi.Süt çocuğu tarzı diyordum hep(belkide gerçekten öyledir) ama insanlar değişiyor tabi.

Ben sanırım artık böyle takılacağım artı bir özgüven geldi bana garip tabi.

Siz ne düşünüyorsunuz gömlek kazak kombinasyonunda sizce nasıl?

• hiç denemedim. geçen haftaya kadar tişört üstü gömlek giyenlere kıl olurdum. artık ben de onlardan biriyim sebepsiz bir özgüven geldi değişiklikten sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen adam

hiç denemedim. geçen haftaya kadar tişört üstü gömlek giyenlere kıl olurdum. artık ben de onlardan biriyim sebepsiz bir özgüven geldi değişiklikten sanırım

Evet bende hep böyle giyinirdim bu modeli bulmadan önce.Tişört üstü gömlek ama çoğu kişide görünce sanırım soğudum.Çoğu kişi derken gömlek kazak giyenlerde çok vardır tabi.
  • Kazan üstü gömlek giyerim ayrıca gömlek üstü tişörtte giyerim
  • Giyerim cok da severim.Ozellikle mor gomlegin icine beyaz gomlek super oluyo
  • çoook giyerim ben öyle güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Kazan üstü gömlek giyerim ayrıca gömlek üstü tişörtte giyerim

Onu hiç denemedim
  • Yakisiyorsa giyilir...V yaka kazak daha guzel duruyor ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Giyerim cok da severim.Ozellikle mor gomlegin icine beyaz gomlek super oluyo

FAIL !!
  • Giyerim
  • Kışın giyecek başka birşey yokki zaten.Uzun kollular genelde ince olduğu için tercih ediyorum bu kombinasyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih118

Seçtiğin kazağa ve gömleğe göre değişir. Çok şık durabilir veya çok embesil. Yani adamı rezil de eder vezir de.

Evet kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

quote:

FAIL !!

faili meçhul
  • Giyilir tabi bende kışın özellikle yaparım bunu gömleğin yakasını kazağın üstüne çıkartın
  • quote:

aynen hava soguksa üstüne bide kalın gömlek... süper oluyo
  • Yok abi bence çok embesil duruyor bana göre giymem yakıştırmam
  • quote:

çok fantastik
  • quote:

İzninle ürperiyorum
  • yarım kol yeşil atletin üstüne mor gömleği giyip üzerine beyaz kazak ve tshirt iyi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceqn
    yarım kol yeşil atletin üstüne mor gömleği giyip üzerine beyaz kazak ve tshirt iyi oluyor.

yeşil olmaz gibi ama gözümde canlandığı için güzel olmadı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.