Şimdi Ara

Nokia N8 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
1
Favori
66.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah gerçekleştirilen Nokia N8'in Türkiye lansmanında N8'in bütün özelliklerini deneme fırsatı bulduk. Symbian 3 işletim sistemi, kapasitif dokunmatik amoled ekranı, 12MP kamerası ve HD video kaydı gibi özelliklerle Nokia'nın yeni amiral gemisi olarak adlandırılan N8 ile ilgili deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

• Bitti N8 bitti
    ön rezil etme olmuş :D
    yavaşlığı gözle görülür
  • symbian işletim sistemi ve 680mhz düsük hız yüzünden telefon gercekten hantal bir yapıya sahip olmuş
  • N8, Nokia'nın amiral gemisi değildir, belki satış adetleriyle çok şey beklenen bir cihaz olabilir ama teknoloji ve hedef kitle olarak "mid-highend" segmentine konumlandırılmıştır. Teknolojik olarak amiral gemisi N900'dür.

.

Ayrıca Türkiye satış fiyatının 999TL olduğunu unutmayarak değerlendirilmelidir.

.
  • Telefon inanılmaz yavaş...
  • Yine yavaş yine yavaş!
    Buradan bile feci belli oluyor yavaşlığı.
  • Bir nokia kullanıcısı olarak,nokia almak daha doğrusu htc blackberry ve ıphone dışında bir telefon almak mantıksız artık.Video da herşey açık zaten paranızı çöpe atmayın nokia markasına paranızı kaptırmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 2 Kasım 2010; 16:07:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

Bir nokia kullanıcısı olarak,nokia almak daha doğrusu htc blackberry ve ıphone dışında bir telefon almak mantıksız artık.Video da herşey açık zaten paranızı çöpe atmayın nokia markasına paranızı kaptırmayın derim.
    evet cok yavas amma bir az daha pahali olub islemcisi 1ghz ola bilirdi telefonun iyi yanlarisa kamerasi,amoled ekran ve malzeme kalitesi ve hdmi cikisi olmasidir
  • allahtan iphone çıktı da nokia'nın ne kadar hantal olduğunu gördük.gerçi ben de w810i var ama aradaki farkı ipod touchla kapatıcam yakın zamanda...
  • olmamış gene birkerede şu sistemi adam gibi oturtup çıkartsa olmazmı acaba çokmu şey istiyoruz yani beklede güncelleme gelecek ohoo
  • bu nokia symbian inadı yüzünden batsın inşallah ya.
  • Firmware beklerseniz düzelir bence 600mhz lık cpu 'nun kaldıramayacağı bir işletim sistemi değil symbian 3. Bu arada beklemek istemez iseniz SPB Mobile shell yüklerseniz o da geçici bir çözüm olur. İphone reklamı yapan arkadaşlar da o kadar parayı kapalı bir işletim sistemi için harcamaya devam etsinler bence...
  • 5800 XM , N97 den sonra bu millete bir kazık daha atamazsın.En azından bunları bir kere kullanıp kansere yakalanmış kişiler ve çevresindekilere.Nokia yı sever ve savunurdum.Şimdi ilk işim iphone 4 almak
  • Kamerası için tercih ederim şahsen
  • mesut niye yere çalmadın telefonu dayanıklılık testi de gerçekleştirmiş olurdn :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeysteBirVidyo

Kamerası için tercih ederim şahsen

300 tl lik bi digital fotograf makinesi n8 den daha iyi fotograf ceker o kadar parayı kamerasınamı vereceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensonic -- 2 Kasım 2010; 17:00:29 >
  • hata yaptın nokia android kullanman çok daha mantıklı olurdu çoğu kişi hızı yüzünden vazgeçecek günümüzde hız çok önemli,her ne kadar güncelleme olsa da android olmadığı sürece yavaş olur,zaten bi süre süre sonra android yükleyenler çıkar:)
  • Telefonu İşletim Sistemi Bitirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensonic

quote:

Orijinalden alıntı: FeysteBirVidyo

Kamerası için tercih ederim şahsen

300 tl lik bi digital fotograf makinesi n8 den daha iyi fotograf ceker o kadar parayı kamerasınamı vereceksin

Demek istediğim benim için yavaşlığını kamerası nötrler
  • Bazı arkadaşlar ne kadar da ön yargılı yaklaşıyorlar..!! Mesut ÇEVİK in elindeki cihaz "DİKKAT EDİN TEST ÖRNEĞİ" zaten kendiside videoda bunu söylüyor..!! Bence cihazı alıp kurcalamadan bu kadar önyargıda bulunmayın..!!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.