Şimdi Ara

iPhone'da Bluetooth Stereo Kulaklık Desteği Yok mu ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha kolay ve kullanışlı olacağını düşünerek iPhone için bir stereo kulaklık araştırmaya başlamıştım. Ama stereo olmasından da tahmin edeceğiniz gibi öncelikli amacım telefon görüşmelerini kulaklık üzerinden yapmak değil, kablosuz kulaklık ile müzik dinlemekti. Ancak uyumlu bir bluetooth kulaklık araştırırken ne göreyim; uyumlusunu bulmak şöyle dursun, iPhone ile bluetooth'tan stereo müzik dinleme imkanımız bulunmadığını, yani iPhone'da Stereo Bluetooth desteği olmadığını birkaç kaynaktan okudum. Daha doğrusu okuduklarım yine başka forumlarda yazılmış kişisel iletilerdi..

Şaşkına döndüm, iPhone'umdan kablosuz kulaklık aracıyla müzik dinleme konusunda hayal kırıklığına uğradım. Her bir ayrıntıyı düşünen Apple'ın bunu düşünmemiş olmamasına üzüldüm ayrıca.. Tabi doğruysa.. Sizin bu konuda bir bilginiz var mı arkadaşlar? iPhone'nundan bluetooth kulaklıklıkla stereo müzik dinleyen bir arkadaşımız mevcut mu? Mevcutsa bu kulaklığın markası nedir?.. Birkaç kaynaktan okuduğum bilgilerin doğru olmaması ya da doğruysa da bunun bir çözümünün olması umuduyla..

• sennheise mm200
  • Metin Bey biraz daha ayrıntılı yazar mısınız? Bu kulaklık ile iPhone'da stereo müzik dinlemek mümkün mü? Mümkün ise iPhone ile bluetooth üzerinden müzik dinleme imkanı olmadığı konusundaki bilgiler mi asılsız? Ya da neden sadece sennheise mm200? Gerçi bu kulaklıkla mümkün ise bile alamam sanırım, çünkü fiyatı 300 TL'ye yakın..

Ayrıca okuduğum kaynaklardan birisinde mümkün olmamasının nedeni "A2DP özelliğinin olmaması" ile açıklanıyordu. Nedir bu A2DP özelliği, ne işe yarar?..

Diğer arkadaşların da yanıtlarını bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur77 -- 1 Kasım 2010; 20:53:15 >
  • Acaba okuduğunuz kaynaklardaki tartışmalar hangi yıla ait? Birkaç kaynakta iPhone OS 3.0'dan sonra desteğin geldiği yazıyor.
  • Nokia BH-505 ile kullanıyorum ve tamamen uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Acaba okuduğunuz kaynaklardaki tartışmalar hangi yıla ait? Birkaç kaynakta iPhone OS 3.0'dan sonra desteğin geldiği yazıyor.

Birisinden emin değilim fakat bir tanesi 2008 yılına aitti sanırım..

quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

Nokia BH-505 ile kullanıyorum ve tamamen uyumlu.

İçime su serptin Ahmet, ben de bu linkteki headset olmayan Nokia Bluetooth kulaklıktan sipariş vermeyi düşünüyorum, umarım onunla da uyumlu olacaktır..

• Kesinlikle uyumlu hocam merak etme icin rahat olsun :)
  • Eywallah Condor, sağolasın.. İlk fırsatta bluetooth kulaklığımı alıyor ve kablo ile bağlı olmaktan kurtulmanın keyfiyle müzik dinliyorum.. ;)
  • Hayırlı olsun şimdiden
  • uyumlu
    jabra bt620s kullandım, hatta satıyorum ilgilenirsen
  • aynı imkan radyo içinde geçerlimi?
  • bence mm200 alman lazım
    ben aldım kullanıyorum çok harika bir cihaz araştırda
    son adetler kalmış kaçırma

http://www.hesapsepeti.com/urun/sennheiser-mm200-stereo-bluetooth-kulaklik.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.