Şimdi Ara

►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu

►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu

Öncelikle Merhaba

28.09.2009 sanalmarketim faturalı PALIT GTX 275 kartımı satıyorum, kartın ilk sahibiyim yani elden ele dolaşmamıştır, kartı satma sebebim paraya ihtiyacım olmasıdır. Kart sıfır ayarında bir kez kasaya takılmıs bir dahada cıkarılmamıstır, en ufak bir sorunu bile yoktur ve çiziği bile yoktur, sıfır gibi bir karta sahip olabilmek çok uzağınızda değil. Soğutucusu gördüğünüz gibi stok GTX 275'lerden farklıdır. Kutusu duruyor tüm kutu içeriği ve faturası ile birlikte gönderilecektir. Kart Eternal bilgisayar yani sanalmarketim.com'dan alınmıstır. Skor ve puan bana aittir, puanı istediğiniz GTX 470, 5850, 5870, GTX 285 ile kıyaslayabilirsiniz. Kartı stok soğutuculu hız aşırtılmıs gelen 275'lerle karsılastırmayın onların hızlarını günlük kullanımda cok cok rahat geçiyor. Kartın gerçek resimleridir. Kart resimlerde gördüğünüz gibi sisteme takılı, çalışır durumdadır, kasadan çıkarılıp size gönderilecektir.

FİYAT : 240 TL

Takas veya 1TL bile indirim yoktur.

Kargo alıcıya aittir, yurtiçi kargo ile göndrilecek, ilk havale yapılır, sonrada ürün gönderilir...

Resimler:

►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu ►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu ►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu ►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu
     ►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu ►Satılık Palit GTX 275 EN UCUZ FİYAT ''240 TL'' Garanti + Tam Kutu

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 11 Kasım 2010; 22:17:09 >

• güzel bir ürün, bazı sitelerde 3 yıl garantili gözüküyor sizinki kaç yıl garantili acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ed2

güzel bir ürün, bazı sitelerde 3 yıl garantili gözüküyor sizinki kaç yıl garantili acaba?

2
  • vallaha gtx 260 fiyatına özel soğutmalı gtx 275 hala satılmadığına inanamıyorum.kısa sürede gider inşallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HALOCOUST

vallaha gtx 260 fiyatına özel soğutmalı gtx 275 hala satılmadığına inanamıyorum.kısa sürede gider inşallah hocam

GTX 275, 4890'dan daha performanslı olduğu halde, 4890'lardan daha ucuza satıyorum. Dün 250 TL'e 260 AMP2 satıld, gidip onlar satılıyor, garantili, full kutulu, üzerinde çizik bile olmayan, özel soğutmalı GTX 275 satılmıyorsa yapacak birşeyde yok, kaybeden onlar olur...

İndirim yapmıyorum, indirim mesajları atmayın bedava verecek halimiz yok.
  • Hayırlı Satışlar,İstanbul da olsan elden alırdım (kargoya güvenmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B10 -- 5 Kasım 2010; 15:57:55 >
  • Güzel fiyat Düz GTX 260 yerine özel soğutmalı GTX 275 İyi satışlar...
  • mesajım bulunsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Şu 240 vereyim, mesajlarından artık bıktım. 249 TL bile vermiyorum, zaten ucuza satıyorum, utanmasanız kartı gönder üstüne para isteyeceksiniz.

FİYAT : 250 TL

Herhangi bir indirim bekliyorsanız mesaj filan atmayın, ne benim zamanımı neden kendi zamanını boşu boşuna oyalamayın.

o 240 vereyim diyenlerin zaten 10'da 9'u iş olsun diye mesaj atıyor emin olabilirsin, al tamam desen ne bahaneler çıkarırlar kimbilir :)

10 lirayla zengin olacaklar ya :)
  • hayırlı satışlar, güzel ürün güzel fiyat.
  • elimdeki 4870i satarsam kartini hemen alacagim bilgine insallah kisa surede satilirda seninkide satilmamis olur
  • keşke 250 liram olsa inan kaçırmazdım ben bu parasızlığın
  • bencede kacırılmayacak fırsat ama tamamen duygusal :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: övrenci

keşke 250 liram olsa inan kaçırmazdım ben bu parasızlığın

• Hayırlı satışlar güzel ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 9 Kasım 2010; 20:10:28 >
  • İlanımdaki parçalar satılırsa alacağım kart.
  • pm
  • almayı düşünüyorum ama nakit yok. başka bir yol bulursak daha da yüksek meblag ödeyebilirim.
  • 240 TL oldu.
  • Guzel fiyat
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.