Şimdi Ara

BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
3
Favori
32.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soneday pokemon oyunu bozuk pokemon ligine girince ilk savaşta takiliyor
  • Tsubasa yı oynayabılen varmı ben bır turlu acamadım GPFCEde de calısmıyor varmı bır yontemi ?
  • gpsp_v06 kuramiyorum sertifika hatası aliyorum çözümü var mı acaba ?
  • sertifika almak yada telefonu hacklemek başka çözüm yok
  • gardaş hot file ları idiremioz yaw ^^
  • Linkler yenilendi,tıkla indir şeklinde artık..googlecode
  • soneday abi ben bişey dicektim dos da uygulamayı e:ye klavyeyi c:ye kur demişsin de bir yanlışlık var mı???

Ayrıca commodore64ü açınca klavyeyi nasıl açıyoruz diger emulatorler için çok teşekkürler ama lütfen bana yardımıcı olur musun
  • arkadaşlar bir program buldum oyun oynamak için klavyeye gerek bırakmıyor ama link vermek serbestmi yasakmı bilmiyorum.beni bilgilendirin çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

arkadaşlar bir program buldum oyun oynamak için klavyeye gerek bırakmıyor ama link vermek serbestmi yasakmı bilmiyorum.beni bilgilendirin çok güzel.

VirtuaKey?
  • virtual controller diye geçiyor.klavye yok sadece yes-no-menu-power ve capture tuşlarıyla ve ekranda beliren yön yuşlarıyla oyun oynamayı kolaylaştırıyor.
  • quote:

virtual controller diye geçiyor.klavye yok sadece yes-no-menu-power ve capture tuşlarıyla ve ekranda beliren yön yuşlarıyla oyun oynamayı kolaylaştırıyor.

Evet,virtual key programı,,yes/no/menü/kamera tuşuna görevler atayabiliyorsun..
    Picodrive ,gpfce gibi emulatörlerde,,yön tuşlarını sol tarafa alıp,tuşlarınıda yes/no/menü gibi tuşlara atarsak daha iyi oluyor,bilginiz olsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 5 Ocak 2011; 5:47:05 >
  • @soneday

hocam p.m attım bakarsın.
  •  BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=)

program bu ama sunrise kullanıyorum ve yemedi (c6 dada çalışmıyormuş) sanırım 5800 firmware larında sorunsuz çalışıyormuş.deneyen varmı?
  • sırf şu emu oyunlarını oynamak için sunrise dan v52 ye geçtim =) virtual controller gayet kullanışlı.
  • arkadaslar bu gpsp yi bnde ındırdım fakat rar dan cıkartamıyorum nası olucak bu rar şifresi ne bilen varmı???
  • quote:

sırf şu emu oyunlarını oynamak için sunrise dan v52 ye geçtim =) virtual controller gayet kullanışlı.

Evet,c6v20 fw'lerde çoklu basmatik özelliği yok(multi bas koydum adını)
    aynı anda,hem menü duşuna yada no duşuna basarak,ekrana dokuduğunuzda işemiyor
    v52de böyle değil
  • snes de rom u başlattım oyun açıldı. dokunmatik tuşlardan hiçbiri işlemiyor.
    tuş atayayım dedim.bazı tuşlarda skip yapmak istiyorum ama c ye basınız diyor skip için.
    gba emulatoründe de vardı bu skip olayı ekrana dokunuyorduk onun için.
    zaten kırmızı tuşa atamak istediğimde uygulamadan çıkıyor.
    nes emulatörü açılıyor ama hiçbir seçenek dokunmayı algılamıyor.
    sega da rom u others klasörüne atmıştım.
    load romdan o sekmeye geliyorum ama rom gözükmüyor.
  • soneday dostum yardımcı olursan sevinirim senin eliminsekizi yazılmını kurdum gayet güzel java uygulamasınıda yükledim ve baska bişey yüklemedim şimdi bu gpsp yi yapamıyorum qt kurulmuyor yüklenecek hafızayı telefon hafızası olarak seçiyorum ve yüklenemiyor bu dahili bir bileşen hatasını alıyorum nasıl yapıcam bi yardımcı olursan sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: faust13

snes de rom u başlattım oyun açıldı. dokunmatik tuşlardan hiçbiri işlemiyor.
    tuş atayayım dedim.bazı tuşlarda skip yapmak istiyorum ama c ye basınız diyor skip için.
    gba emulatoründe de vardı bu skip olayı ekrana dokunuyorduk onun için.
    zaten kırmızı tuşa atamak istediğimde uygulamadan çıkıyor.
    nes emulatörü açılıyor ama hiçbir seçenek dokunmayı algılamıyor.
    sega da rom u others klasörüne atmıştım.
    load romdan o sekmeye geliyorum ama rom gözükmüyor.

snes rom biraz özürlü bi emulator

segada istediğin yere at,,oyunların uzantısı .bin yada .iso olsun
    load rom 'danda oyunu aç
  • dostum bi cevap ver ya
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.