Şimdi Ara

BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
3
Favori
32.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soneday

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Küçükken kaptan macid diye arapçasını oynardım. Ben de Tsubasa ingilizce, mümkünse ve varsa Türkçesini bulabilir misiniz diye sormak isterim. Şifreleri hala duruyordur bi yerlerde. Final maçını bi türlü geçememiştim.

BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=)

İndirmek için buyur:http://sonedaysymbian.googlecode.com/files/Captain%20Tsubasa%202%20Turkce.rar

Çok ama çok teşekkür ederim. Biraz nostalji yaşayalım.

• Soneday hocam sonunda buldum "Die Hard" sorunsuz çalışanını ses te görüntü de bozuk değil mame emulatörü ile pc de açıyor ve stv biosu da var. Ben bu bios ile dediğin programla telefonda açabilir miyim denicem inş olur.
  • Pokemon Firered Türkçe yi oynayamıyorum hocam. oyunu açıyor sonra programdan atıyor :(
  • Konu artık sabittir arkadaşlar Passenger abime ve sizlere ve kendime teşekkür ediyorum..

@mstfckmk ...Bios'u ayarladınmı?

@HolyAngelic: pmden gönder bi bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 3 Kasım 2010; 18:15:12 >
  • birsuru emulator var ben simdi hangisini kurucam bi yardimci olurmusun soneday birde dokunmatik oyunlar hangileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: infLexible07

birsuru emulator var ben simdi hangisini kurucam bi yardimci olurmusun soneday birde dokunmatik oyunlar hangileri

Oyunların hiç biri dokunmatik değil fakat dokunmatik oynanabiliyor

Yani,yön tuşları falan dokunmatik oluyor..Kısacası önereceğim emulatorler;

GPSP
    AntSnes
    Gnuboy
    PicoDrive
    MameXM
  • Pips sorunu yaşayanlar ne yapmalı?

CFW'yi baştan mı yükleyelim yoksa başka bi' yöntemi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Pips sorunu yaşayanlar ne yapmalı?

İlk mesaja gerekli programı vermiştim QT için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aang67

quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Pips sorunu yaşayanlar ne yapmalı?

İlk mesaja gerekli programı vermiştim QT için.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyologg

hocam bi sorunum daha var gpfce emulatörunde yazılar çok kucuk ve hiç biyere tiklayamiyorum rom yükleyemiyorum
  • quote:

quote:

hocam bi sorunum daha var gpfce emulatörunde yazılar çok kucuk ve hiç biyere tiklayamiyorum rom yükleyemiyorum

Ekranın sağ alt köşesine dokunursan,klavye çıkacak....
  • hocam olmuyor her yerin dokundum hatta dsen dedikten sonra o köşeye özenle tekrar dokundum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Konu artık sabittir arkadaşlar Passenger abime ve sizlere ve kendime teşekkür ediyorum..

@mstfckmk ...Bios'u ayarladınmı?

@HolyAngelic: pmden gönder bi bakayım

tamam hocam nasıl olduysa sonradan açtı bi şeyde yapmadım :D yalnız biosu ayarlarken hata gibi bi mesaj yazıyordu heralde ondandı.
  • quote:

hocam olmuyor her yerin dokundum hatta dsen dedikten sonra o köşeye özenle tekrar dokundum yok

Bütün köşelere dokun kardeş,mutlaka çıkması gerekiyor.....

Şu videoya dikkatli bak,neresine dokunuyorumda çıkıyor (bu picodrive ama,klavye sistemi aynı)
    http://www.youtube.com/watch?v=13nXB2MR1dA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 4 Kasım 2010; 0:20:01 >
  • sonedayın paylaştıgı pokemona baktım başta 5 lvl pokemonlarla başlamamız gerekirken 30 lvl salamance le başlıyoruz aslında bu oyunda yok o :O :D editlemiş sanırım soneday yada edit bulmuş :D

edit: emulatorler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klitz -- 5 Kasım 2010; 22:44:21 >
  • Evet o oyun öyle. Sonradan ufak bir değişikliğe uğramış
  • pokemon acayip sardı yalnız benivize falan yalan oldu onun yüzünden
  • Pokemon'u sevdiyseniz beybileydide tafsiye ederim
  • Müthiş Tsubasa yı deneyeceğim nes ve snes
  • ben bişey sormak istiyorum gpsp yi yükledım ben pokemon oynuyorum ama trade ıle gelısen pokemonlar var onları nasıl geliştire bilirim? bilgisayara bluetooht la fln baglansam ve bilgisayar icin gba emulatoru ındırıp denesem olurmu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.