Şimdi Ara

AnteC SkeletoN '' Carbon + Gtx 460 Hawk + SSD Montaj ''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ufakda olsa modifikasyonlu kasamı görmenizi istedim. Amaç büyük modifikasyonlar değil küçük dokunuşlarla görsellik elde etmek zaman geçirmek. Remlerin soğutcularını, işlemci fanını ve çelik renginde olupta kasada iğrenç gözüken olan dvd sürücüsünü siyaha boyadım, aslında remlerin pcb renkleri siyah olsaydı daha güzel duracaktı ama ..... Resimlerde, göreceğiniz tüm işlemler bana aittir..

AnteC  SkeletoN '' Carbon + Gtx 460 Hawk + SSD Montaj ''

''08.11.2010 Ekleme ''
    Beyler ön panel benim için gereksiz ve fazla kablodan başka birşey değildi, bunun üzerine bende böyle bi şekilde iptal ettim. Benim çok hoşuma gitti açıkçası böyle olacağını düşünmemiştim, umarım sizde beğenirsiniz. Ekran kartı olarakta Hawk ekledik sistemimize. Görüşmek üzere...

AnteC  SkeletoN '' Carbon + Gtx 460 Hawk + SSD Montaj ''  AnteC  SkeletoN '' Carbon + Gtx 460 Hawk + SSD Montaj ''

21.11.2010 SSD monte ettik gerçi renk olarak pek güzel olmadı gibi... Carbonmu kaplasam diye düşünüyorum !!! '' SSD için Servet Abime teşekkürlerimi borç bilirim ''
     AnteC  SkeletoN '' Carbon + Gtx 460 Hawk + SSD Montaj '' AnteC  SkeletoN '' Carbon + Gtx 460 Hawk + SSD Montaj ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaReTTa_99 -- 21 Kasım 2010; 16:05:26 >

• Herşey süper olmuş hocam elinize sağlık.
  • sokakta görsek tekme atmayız ama güzel olmuş..eline koluna sağlık kardeş..bide ordaki kolamıdır nedir kasaya dahil midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

sokakta görsek tekme atmayız ama güzel olmuş..eline koluna sağlık kardeş..bide ordaki kolamıdır nedir kasaya dahil midir?

He koladır, sen hiç görmedin mi 330ml teneke kutu... Kasaya dahil değildir, extradır kolayı alırsan vazelin yada bebe yağı sana hediyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaReTTa_99

quote:

sokakta görsek tekme atmayız ama güzel olmuş..eline koluna sağlık kardeş..bide ordaki kolamıdır nedir kasaya dahil midir?

He koladır, sen hiç görmedin mi 330ml teneke kutu... Kasaya dahil değildir, extradır kolayı alırsan vazelin yada bebe yağı sana hediyemdir.

sağolasın almiim ben ne o su soğutma falan mı şekil mi yapıosn bize

• harika bir çalışma, bravo
  • Güzel çalışma olmuş eline sağlık
  • Yorumlar için teşekkürler arakdaşlar...
  • sokakda görsem tekme atmazdım ama tekmelik duruma getirmişsin bravo
    kardeşim eline koluna sağlık
  • Bu arada mousepadiniz Razer Kabuto mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Pennywise

sokakda görsem tekme atmazdım ama tekmelik duruma getirmişsin bravo
    kardeşim eline koluna sağlık

Kardeşim tekme atma heline gelmişse ilerleme kaydettik demektir. Sağol kareşim, bütün sistemlerimde senin her zaman katkın vardır. Öperim Bro...

Evet mouse pad kabuto. Çok ince, rahat, ne hızlı ne yavaş, kullandığım bütün mauslarla güzel uyum sağlıyor. Bu aralar Logi. Performans MX ile kullanıyorum. + tozlanıncada makineye atıp yıkıyorum.

• Süper durmuş..!
  • Teşekkürler, arkadaşlar.

Ama remlerin pcb renkleri güzel olmadı, ilerde bütçe ayırabilirsem kaliteli siyah pcb renkli remler alıcam. + Olarak ekran kartım artık MSi GTX 460 HAWK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaReTTa_99 -- 3 Kasım 2010; 19:41:52 >
  • orjinal bi dokunuş olmuş
  • quote:

orjinal bi dokunuş olmuş

bi çinli bulup getirelim kasaya dokunsunda yan sanayi dokunuş olsun olmazmı
  • Güzel olmuş yaşar güle güle kullan
    kasandaki ses durumu nedir ?
  • çok sanatsal olmuş yaşar'ım eline sağlık
  • Barış Abi ses çok düşük db olarak ölçme şansım yok, ama forumdaki en sessiz kasalardan olduğunu iddaa edebilirim.

Ferhat Abim teşekkür ederim, görüşemiyoruz abi en kısa zamanda görüşelim. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaReTTa_99 -- 21 Kasım 2010; 16:03:39 >
  • ah bee
    olsada tekmelesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Pennywise

ah bee
    olsada tekmelesem

Niye böyle yapıyosun ki şimdi.

Olsa da kullansam, neden sattım ki zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.