- x
saatler geri alımı!!!
6 Cevap691 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

216 Mesaj
30 Ekim 2010; 20:43:46 

saatler bu gece geri alınacak internet kafedeki pclerin sattleri otomatik olarak geri alınırmı yoksa hepsini tek tek ayarlamak mı lazım

28 Mesaj
30 Ekim 2010; 20:50:00 

Benim bildiğim kadarıyla bilgisyar kendisi geri alıyor.

240 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:23:20 

Bosuna Konu Acmanin Luzumu Yoktu ! Yarin Veya Bu Gece Anlardin Oto Oluyormu Olmuyormu.. Sen Simdi 1 saat Geri Alirsan Eger Hepsini Gece 00:00 dan sonra oto geri aliyorsa pc 1 saat daha geri alacakti ve 2 saat olacak !!. .

http://melenkolia2.1nr.net
melenkolia2 resmi clan forumu

2549 Mesaj
30 Ekim 2010; 21:49:33 

hepsi otomatik geri alınır normalde

TT topluluğuna (T.T.-Avea-TTnet-Tivibu-...) kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa cinsiyetini de değiştiriyorlar, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şudur budur.. bu kişi falan departmanda görevlidir.. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
Bilgisayar Mühendisi[2004-2014] * DonanimHaber Forum'da 11. Yıl - [2003-2014]* Dos'ta Dir-Cd dir ... komutlarıyla işlem yapmaya başlayalı 23. Yıl :))) [1991-2014]
* HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Nokia 5800xm + S.Galaxy S3 + 15 yıllık Turkcell Hazırkart kullanıcısı.

216 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:26:11 

quote:

Orijinalden alıntı: spiderman_

Bosuna Konu Acmanin Luzumu Yoktu ! Yarin Veya Bu Gece Anlardin Oto Oluyormu Olmuyormu.. Sen Simdi 1 saat Geri Alirsan Eger Hepsini Gece 00:00 dan sonra oto geri aliyorsa pc 1 saat daha geri alacakti ve 2 saat olacak !!. .

sana göre konu açmaya gerek yok ama ..
ben şimdi bi saat geri aldım otomatık 1 saat daha gerı alırsa yarın cafede kargaşayı ben yaşayacagım...bazen saat uymadıgından msn bıle acılmıyor

cvp veren arkadaslara tşk.

1252 Mesaj
31 Ekim 2010; 1:32:54 

İnternet bağlı olmayan bilgisayarları bilmem ama interneti bağlı olan bilgisayarlar time.windows.com'dan otomatik güncelliyor saati. Hepsi otomatik alır geriye. :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Ekim 2010; 1:35:14 

internete bağlı olamsada alır otomatik
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » saatler geri alımı!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219