Şimdi Ara

## Nokia e63 Kullanıcı Topluluğu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
3
Favori
102.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun tüm güncelleştirmelerini yapıp , ardından şu hack olayını da yapıp yardırmak istiyorum fakat ne gibi zararı olur telefon için? Ya da bir gün satmak istersem falan ya da garanti olayı kalkıyor mu hackleyince?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Telefonun tüm güncelleştirmelerini yapıp , ardından şu hack olayını da yapıp yardırmak istiyorum fakat ne gibi zararı olur telefon için? Ya da bir gün satmak istersem falan ya da garanti olayı kalkıyor mu hackleyince?

Ana konuya yazmıştım hack garanti dışı bırakıyor dendi hocam ama bazıları da teknik serviste kimse yazılıma dikkat etmiyor diyor bir belirsizlik var.

@slayer6161

kamera çok üst düzey değil ama idare eder.Mesajlaşmak çok keyifli telefonun tuşlarının yapısı çok hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oggie Boogie -- 31 Ekim 2010; 18:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yougivemefever

quote:

Telefonun tüm güncelleştirmelerini yapıp , ardından şu hack olayını da yapıp yardırmak istiyorum fakat ne gibi zararı olur telefon için? Ya da bir gün satmak istersem falan ya da garanti olayı kalkıyor mu hackleyince?

Ana konuya yazmıştım hack garanti dışı bırakıyor dendi hocam ama bazıları da teknik serviste kimse yazılıma dikkat etmiyor diyor bir belirsizlik var.

@slayer6161

kamera çok üst düzey değil ama idare eder.Mesajla çok keyifli telefonun tuşlarının yapısı çok hoş.

Peki güncelleştirme yapınca türkçe karakter sorunu doğuyormuş , giderildi mi acaba?

• quote:

quote:

quote:

@slayer6161
    peki şunuda sorayımi aldığım telefonların hep kapakları çizilir kırılır ve kullandığım telefonlarda kapak değişimi olmuyordu piyasada kapakları yoktu e63de kapak değişimi mümkünmü
    kamera çok üst düzey değil ama idare eder.Mesajla çok keyifli telefonun tuşlarının yapısı çok hoş.

Peki güncelleştirme yapınca türkçe karakter sorunu doğuyormuş , giderildi mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer6161

quote:

quote:

quote:

@slayer6161
    peki şunuda sorayımi aldığım telefonların hep kapakları çizilir kırılır ve kullandığım telefonlarda kapak değişimi olmuyordu piyasada kapakları yoktu e63de kapak değişimi mümkünmü

Telefon sana geldiği gibi kullanırsan hiçbir sorun yok. Türkçe karakterler vs. Hacklemezsende garanti sorunu olmaz.

Ha telefonu güncelleştirirsen daha da hızlanır ( dediğim gibi türkçe karakter sorunu giderilmiş olabilir ) , hacklersende s60v3 programlarının tamamına yakınını çalıştırırsın. Diğer türlü zaten bu konudada paylaşılan programları kurabilirsin telefonuna

• Arkadaşlar telefondaki podcasting,şifreleme ve cihaz yönetimi ne işe yarıyor bilen kullanan varsa açıklayabilir mi?
  • quote:

valla ben hack leyeli 1 ayi gecti bi skinti yok suana kadar hello ox ile hackledim programida kaldirmadim istedigin zaman girip unhack yapabiliyosun cihazi program yuklerken hatta bazi temalarda dahi buyuk kolaylik hic sertifika sorunu yasamiyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

valla ben hack leyeli 1 ayi gecti bi skinti yok suana kadar hello ox ile hackledim programida kaldirmadim istedigin zaman girip unhack yapabiliyosun cihazi program yuklerken hatta bazi temalarda dahi buyuk kolaylik hic sertifika sorunu yasamiyosun

Unhack yapılıyorsa gayet iyi. Haftaya yapmayı düşünüyorum.

Bu arada programları denedim.

Kaspersky
    core player
    ttpod programlarında sertifika hatası aldım.

Diğer programlarda bir sorun çıkmadı yükledim çalışıyorlar. Oyunlarda aynı şekilde.

@thedeparted

Hocam Windows live messenger sildim tekrar yükledim. Nokia Internet Services Support Package kurarken telefonunuzda zaten 1.1.06 kurulu, yüklensin mi diye sordu. Fakat bu dosta 1.1.10 muş. Evet dedim kurdu. Sonra messengerı kurdum. Msn e girmeye çalıştım bağlantı hatası dedi. Tekrar denedim girdi. Yani ilk sefere mahsus aldım sadece hatayı

• Battery Life

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 31 Ekim 2010; 21:40:40 >
  • Arkadaşlar bu push mail özelliğini kullanamıyorum.E-posta tuşu ayarlarına girdim 2 tane uygulama yükledi.Uygulamalara tıklıyorum şebeke bağlantıları test ediliyor diyor bir daha da gelmiyor sonuç.
  • İnşallah alacağım bu telefonu çok güzel ya Bitmeden alabilsem bari . Dua edin banada alayım şu telefonu arkadaşlar
  • Bunlarda benden size :

##      Nokia e63 Kullanıcı Topluluğu

İmzalık

İmzalık

İlk mesajın başına ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 31 Ekim 2010; 22:54:12 >

• quote:

quote:

Hocam unhack yapınca garanti dışı kalmıyor mu ? Yani anlaşılıyor mu hack yapıldığı?
  • quote:

Arkadaşlar bu push mail özelliğini kullanamıyorum.E-posta tuşu ayarlarına girdim 2 tane uygulama yükledi.Uygulamalara tıklıyorum şebeke bağlantıları test ediliyor diyor bir daha da gelmiyor sonuç.

hocam push mail icin nokia messaging uygulamasini yukledinmi onumu kullaniyosun acaba?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu push mail özelliğini kullanamıyorum.E-posta tuşu ayarlarına girdim 2 tane uygulama yükledi.Uygulamalara tıklıyorum şebeke bağlantıları test ediliyor diyor bir daha da gelmiyor sonuç.

hocam push mail icin nokia messaging uygulamasini yukledinmi onumu kullaniyosun acaba?

Ayarlar e-posta tuşu ayarlarına girdim 2 tane uygulama yükledi adları;NimsUiLauncher ve ODSEmail service hocam.Bunlara giriyorum şebeke bağlantı test ediliyor diyor bekliyorum hiç bir şey olmuyor.Nokia messaging'i nerden indirmem gerekiyor oviden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metallica!_

Bunlarda benden size :

İlk mesajın başına ekleyebilirsiniz

Ben bunu imzalık olarak beğendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clayns_seco

quote:

quote:

quote:

Ayarlar e-posta tuşu ayarlarına girdim 2 tane uygulama yükledi adları;NimsUiLauncher ve ODSEmail service hocam.Bunlara giriyorum şebeke bağlantı test ediliyor diyor bekliyorum hiç bir şey olmuyor.Nokia messaging'i nerden indirmem gerekiyor oviden mi?

telefondan direk email.nokia.com bu adresi gir çok kolay 5 dakikanı almaz indirir kurarsın dostum.

Eyvallah hocam yapıyorum şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metallica!_

İnşallah alacağım bu telefonu çok güzel ya Bitmeden alabilsem bari . Dua edin banada alayım şu telefonu arkadaşlar

bu telefonu bende düşünüyorum fiyatını vatan bilgisayarda vatan kartla 6 taksit 350 lira gibi bir fiyat olarak gördüm.bitmeden alayım derken kastınız bir internet sitesi yada mağazanın indirimi kampanyası vs. mi yoksa üretimi durduğu için türkiye genelinde bitmeden alayım düşüncesi mi?
  • evet arkadaşlar bende e63 kullanıcısıyım bende burdayım su programları bi deneyim. su sertifika olayınıda tam anlamamıstım bakarsınız sertifika sorunu cıkar onlada karsılasmıs oluruz.
    bu arada baslıgı kuran, program, tema, oyun vs. paylaşan arkadaşlarında eline saglık teşekürler.
  • evet ilk sanssızlıgımı coreplayer dan aldım hayırlı olsun süresi geçmiş sertifika diyor arkadaşlar. şimdi benim sorum bunun hack ten baska çözümü yokmudur bide ya arkadas ben bu uygulama oyun vs istesem paramladamı alamıyorum ben onu çözemedim ovi de hiç ücretli uygulama bulamıyorum. yani itunes gibi paralı uygulamaların oldugu bişey yokmudur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.