Şimdi Ara

Pokemon'un Yazarı Hayata Gözlerini Yumdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
         Oyun dünyası için bir fenomen haline gelen ve bu popüleritesini anime serisi ve sinema filmleriyle hem televizyon hem de beyaz perdeye taşıyan Pokemon'un yazarı Takeshi Shudo, 61 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Geçtiğimiz gün bir tren istasyonunda baygın halde bulunan ve acilen hastaneye kaldırılan Shudo'ya beyin kanaması teşhisi konulmuş ve yoğun bakıma alınmıştı. Bugün hastane tarafından yapılan açıklamada Shudo'nun hayatını kaybettiği açıklandı. 61 yaşındaki yazar Pokemon Tv serisi ve ilk 3 Pokemon filminin senaristliği yanı sıra bu yıl içerisinde çıkması planlanan Cheer Figu! isimli proje üzerinde çalışıyordu.

• Toprağı bol olsun.
  • Aynen,
    Toprağı bol olsun, yaptığı işlerle hatırlansın.
  • Zamanında büyüklerim az beddua okumamıştı :/ Toprağı bol olsun.
  • çok üzüldüm gerçekten çok severdim pokemonu
    Toprağı bol olsun.
  • Gerçekten üzüldüm..Pokemon bir çok yaştan bir çok kişinin aklında unutulmaz anılar bırakmıştır kuşkusuz..Toprağı bol olsun ne diyelim..
  • Çok üzüldüm. Benim gibi tüm pokemon severlerin başı saolsun.
  • her ne kadar tanımasamda pokemon un bizim çocukluğumuzda etkisi çok büyük yasaklandığı vakit leri hatırlıyorum.

Allah tahsilatını affetsin
  • toprağı bol olsun..
  • Çok erken yaşta ölmüş.Toprağı bol olsun...
  • Pokemon birçok animeye ilham kaynağı oldu. Beyblade, Digimon, Bakugan, Yu Gi Oh... Erken yaşta aramızdan ayrılmış.
  • Genç ölmüş, üzüldüm. :( Bir efsane yarattı ve kendini ölümsüzleştirdi bu dünyada, toprağı bol olsun.
  • Toprağı bol olsun.
  • Toprağı Bol Olsun Küçükken En Çok İzlediğim Animeydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.