Şimdi Ara

Axle, Radeon HD 6870 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Axle, Radeon HD 6870 tabanlı yeni ekran kartını duyurdu. AMD'nin referans tasarımını esas alan ve 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Barts XT GPU'sunu kullanan DirectX 11 destekli ikinci nesil ekran kartı, 256-bit bellek veri yolu desteğine, 1GB GDDR5 bellek kapasitesine ve 1120x paralel işlem birimine sahip. Grafik işlem birimi 900MHz'de, bellekleri ise 4200MHz'de görev yapan Axle Radeon HD 6870, çoklu ekran kartı kurulumları için Crossfire X, çoklu monitörler içinse Eyefinity kurulumlarına destek sunuyor.

Görüntü aktarımı için çift DVI, HDMI 1.4 ve Mini DisplayPort 1.2 konnektörlerine sahip olan ekran kartı, ihtiyaç duyduğu gücü üzerinde yer alan iki aet PCIe 6pin konnektöründen sağlıyor. Axle Radeon HD 6870, 240 dolar seviyesinden kullanıma sunuluyor.

• Yurt dışında, çoğu marka 240 Dolar' dan satıyor.

Oralardan alma fırsatım olsaydı şahsen. Axle yerine, Asus / Gigabyte / Msi / PowerColor tercih ederdim.
    Yani Axle ın fiyatını yüksek buldum.

Nvidia tarafında İnno3D uygun fiyata satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 28 Ekim 2010; 17:36:34 >
  • Axle Nvidia'dan ne zaman koptu da ATI'ye geçti böyle. Uzun süredir takip etmiyordum ekran kartlarını ta ki yeni seriler çıkana kadar
  • orta seviye için çok iyi kartlar... yaşasın çok hızlı gelişen teknoloji.. bazılarının hoşuna gitmesede biz onlarıda mutlu etmek için kendilerine fx5200 ekran kartı vercez.. onlar geriden gelsinler :))
  • valla aynen ben dıyecekdım 240 $ dan satışa sunuluyor yurt dısında modeller referans tarasımlar
  • diğer modellere göre pek tercih edilecek bi kart değil bence tasarımı çok basit görünüyor
  • Axle ne zamandır ATI kart üretiyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.