Şimdi Ara

Firefox 4.0, 2011'e ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mozilla takımından gelen bilgilere göre, Firefox'un merakla beklenen 4.0 sürümü ertelendi. Bir önceki plana göre yıl sonuna doğru kullanıma sunulması beklenen Firefox 4.0, geliştirici ekibin, çeşitli güncellemeler ve ince ayarlar için daha fazla vakti ihtiyaç duymasından ötürü 2011'in başına ertelendi. Güncel takvime göre önümüzdeki ay 7. beta sürümü kullanma sunulacak olan Firefox 4 içn arka arkaya iki beta daha yayınlandıktan sonra Aralık ayında 10. beta sürüm kullanıma sunulacak ve akabinde 2011 başında RC yani sürüm adayına geçilecek.

Geliştirme çalışmaları planladığı gibi gider ve RC sürümü hedeflenen stabilite ve kararlığı gösterdiği takdirde, güncelenmiş ara birim,WebGL desteği, otomatik güncelleme yeteneği, çoklu dokunmatik desteği ve donanımsal hızlandırma gibi özelliklere sahip olacak Firefox 4.0'ın resmi sürümü, yeni yılın ilk haftalarında yayınlanmış olacak.

• Çok bir fark olacağını düşünmüyorum.
  • iyi olmuş. beta'yı biraz denedim ama bazı sorunları vardı hala.

3.6 ya geri döndüm. sağlam bir şekilde gelecekse 2011'e ertelenmesinde bir sorun yok.
  • Beta da bazen sorunlar oluyordu, ona rağmen iyiydi. Geç olsun güç olmasın :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Beta da bazen sorunlar oluyordu, ona rağmen iyiydi. Geç olsun güç olmasın :))

kesinlikle
  • beklemeye değer..
  • Geç olsun güzel olsun
  • Zaten 2011 e ne kaldı ki şurda
    beklerim ben acelesi yok
  • firefox olunca beklenir
  • Kaçıncı erteleyiş oldu bu :Ç
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

firefox olunca beklenir

+1

3.6 bile yetiyor şimdilik her sürümü iyi olunca sorun olmuyor :)
  • 3.6.12 çıktı bu arada, güncelleyin ;)
  • Rakipler için iyi bir avans :)
  • gelsinde tek
  • Bekliyoruz
  • Microsoft'un Phone7 de yaptığı gibi Yarım yangalak çıkartayım da sonradan düzeltirim dememişler. Geç olsun bizim olsun. Adamlar yarım kalmış şeyi çıkartmıyorlar. Olduğu zaman tam olsun diyorlar. Helal olsun.
  • bu gün kanı gibi
    sıkılmaya başladım
    operaya geçtim canavar gibi
  • Valla hiç gelmesede olur aslında ben çok beğendim son versiyonu.İyi ki varsın firefox.
  • Firefox 4 Beta yı kullanıyorum gayet memnunum bazen açılışlarda problem oluyor o kadar.
  • beta videolarda sorun çıkarıyordu o yüzden 3 gün kullanıp silmiştim. 3.6 daha iyi gelmişti bana.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.