Şimdi Ara

Black Ops'un Harita Seçim Ekranı Gözüktü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Call of Duty: Black Ops için geri sayım başladı. Ön siparişleri ile şimdiden büyük bir başarı yakalayan oyun için yeni haberlerde gelmeye devam ediyor. 

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde oyunun multiplayer modlarında yer alan harita isimleri yayınlanmıştı. 14 multiplayer haritanın yer aldığı oyunun harita seçim ekranı ise bugün ortaya çıktı. Multiplayer modlarında split-screen online multiplayer özelliği ile de dikkatleri üzerine toplayan oyun bu yönü ile de oldukça ses getireceğe benziyor.

9 Kasım'da çıkacak olan oyunun harita seçim ve killstreak seçim ekranlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

• attack dog u merak ediyorum mw2 deki gibi silahla kolayca ölüyosa ve bağırarak geliyosa 11 kill istemesi çok fazla olmuş ama sessizce gelip ısırıp gidiyosa vede vurulması zorsa tehlikeli olur
  • Ya yeter be kardesim birazda singleplayerdan bahsetsinler ya baslayacam multisine
  • Multiplayer forever
    BSC biraz geriden takip ediyor sanırım bunlar gözükeli 2-3 hafta oluyor :)
  • singleplayer önem veriyorum multi yi kim takar yaaaa bu oyunda az sürerse eyer benim için cod bitmiştir !!!!!!!!
  • bilaorg

kardeşim milyonlar bu oyunun multisine oynamak için gün sayıyor multiyi kim takar yaaaa lafınla oyun bilginin sıfır oldugu ap açık ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalorg

singleplayer önem veriyorum multi yi kim takar yaaaa bu oyunda az sürerse eyer benim için cod bitmiştir !!!!!!!!

Single bittikten sonra oyunu tekrar tekrar mı oynuyorsun?
  • yaa evet haklısınız ama arkadaş single oynuyor demekki şimdi günahını almak istemem ama korsan bir pc yun kullanıcısı ise normaldir orjinal olsaydı multisidende bizzat bahsederdi attack dog sa havlayan köpek ısırmaz ,lafını ağ,,zımıza tıkayacak havl,aya havlaya hızlı bi,r şe,ki,lde gelecekleri,ne eminim
  • korsan alıyordur kesin !
  • Ben modern warfare 2"nin single player"ını hiç oynamadım hep multi player"dan oynadım:D bu sefer black ops ilk single player"dan oynayacam sonra multi player"dan:D.oyunun Arayüzü çok güzel olmuş
  • Böyle savaş FPS'lerinin Multi'sinden hiç zevk almam bir kaç elden sonra sıkılırım uzun bir Single benim için en önemli şeydir bu bakımdan arkadaşa hak vermekteyim..
  • eyer degil arkadasim eğer..

30-40 milyon kisinin bunu nette oynadigini varsayarsak senin korsan kullandigin ve bu oyunu nette oynayamadigin ortaya cikiyor.

kedi ciger meselesi gibi, o yuzden bence bu kadar asikar yorum yapma
  • adamlar kopyacı beyler medal of honor gibi buda yalan olcak niye cunku o firmanin ilk modern savas oyunu
  • EMRECAN11
    28.10.2010 17:36:51
    Saçmalama ya mw2 nin aynısı mp kısmı zaten nesini beklicekler bence yarın cod dam mp çıkartılsa satış olarak yüzde 50 düşer çünkü sp si çok kısa 5 saat falan 10 saat sp yapsalar kimse bakmaz mp ye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.