Şimdi Ara

Avea reklam mesajı engelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    avea sabahtan beri 2-3 farklı reklam içerikli mesajlarını dörder beşer defa göndermek suretiyle canımı sıkıyor. bir saat içerisinde 10 adet reklam mesajı gönderdi. yetti artık
    bu mesajları nasıl engellerim? bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• Avea'yı bilmiyorum ama Turkcell'de şöyle birşey var:
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/mesajlasin/mesajsec

Kısa Mesajla:
    Cep telefonunuza gelen kısa mesajı 2780'e göndererek, bir daha bu konuda size kısa mesaj gönderilmemesini sağlayabilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemi:
    Dilerseniz Online İşlem Merkezi'ndeki "Özel Hizmet Formu"nda alanlarınızı belirterek diğer konularda size kısa mesaj gönderilmemesini sağlayabilirsiniz ya da 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak müşteri temsilcisine mesaj almak istemediğiniz konuları belirtebilirsiniz.

Not: Diğer operatörler üzerinden Turkcell abonelerine gönderilen kısa mesajlar -teknik olarak mümkün olmadığı için- bloke edilemez.

DOLAYISIYLA; belki AVEA'ya mail atsan ya da 4440500'ü ararsan problemini hallederler. yoksa 4441500 müydü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 27 Ekim 2010; 14:29:50 >

• @SeTha
    cevap için teşekkürler. bu engelleme işlemini mesaj göndererek veya internetten yapmanın bir yöntemi varsa o yöntemi kullanmak isterim. zira avea müşteri hizmetlerinde saatlerce bekletiliyorsun ve bir sonuca ulaşamıyorsun. üstüne adamlar para alıyorlar...
  • AVEAA onlıne işlemlerden zannedersem reklamlar kapatılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

AVEAA onlıne işlemlerden zannedersem reklamlar kapatılıyor.

evet online işlemlerden kapattım sonunda.
    cumhuriyet bayramımı, ramazan bayramımı bile kutlamayan avea günde 10-15 reklam mesajı göndermesini biliyor
  • online işlemlerden avea reklam ve bilgilendirme mesajlarını kapatmama rağmen halen aveadan mesaj geliyor.
  • bende açmama rağmen gelmiyor nedense
  • Bu istenmeyen reklemı nasıl kapattırabiliriz?
  • bana da sürekli hiç bi alakam olmayan kurumdan mesaj geliyor. Numaramı nerden ele geçirmişlerse... gelen mesajların alt kısmında sadece kurumun ismi yazıyor. Avea da bunu engellemenin bi çözümü yok mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

online işlemlerden avea reklam ve bilgilendirme mesajlarını kapatmama rağmen halen aveadan mesaj geliyor.

Gelen mesaja bir örnek verebilir misiniz?

mesajın başlığı olarak avea mı yazıyor yoksa banka vs mi
  • Aynen hepsini engelleyin Avea günde 10 reklam mesajı atıyor

Avea reklam mesajı engelleme
  • ben online işlemler menüsünden engelledim, avea müşteri hizmetlerini de aradım talimat verdim kesinlikle mesaj istemiyorum diye mh deki eleman tamam kapattım dedi ama nafile hala geliyor hala geliyor. sizin anlayacağınız bu avea tırt
  • Online işlemlerden kapatılabiliyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empirex

ben online işlemler menüsünden engelledim, avea müşteri hizmetlerini de aradım talimat verdim kesinlikle mesaj istemiyorum diye mh deki eleman tamam kapattım dedi ama nafile hala geliyor hala geliyor. sizin anlayacağınız bu avea tırt

hepsi tırt maalesef. sadece kendi şebekelerinden gönderilen reklamları engelliyorlar. diğer operatörlerden gelenlere dokunmuyorlar, amacı belli para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

quote:

Orijinalden alıntı: empirex

ben online işlemler menüsünden engelledim, avea müşteri hizmetlerini de aradım talimat verdim kesinlikle mesaj istemiyorum diye mh deki eleman tamam kapattım dedi ama nafile hala geliyor hala geliyor. sizin anlayacağınız bu avea tırt

hepsi tırt maalesef. sadece kendi şebekelerinden gönderilen reklamları engelliyorlar. diğer operatörlerden gelenlere dokunmuyorlar, amacı belli para.

Bazılarını engelleyemiyorsun hata veriyor.

• Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını engellemek için IPTAL yazın, boşluk bırakın REKLAM yazın, ücretsiz olarak 7672’ye sms ile gönderin. Örnek: IPTAL REKLAM
    şeklinde bir çözüm de var.
  • erdogangrup defol gıt hayatımızdna sureklı spam sms gelıyor engellenmıyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

erdogangrup defol gıt hayatımızdna sureklı spam sms gelıyor engellenmıyorda

Online işlemlerde engelleme bolumu var firma firma isimleri cikiyor iirfan engelleyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

erdogangrup defol gıt hayatımızdna sureklı spam sms gelıyor engellenmıyorda

Online işlemlerde engelleme bolumu var firma firma isimleri cikiyor iirfan engelleyebilirsiniz

üstada orada bu fırmalar yok sex shop urunlerı satan xperformans akcan medıkal erdogan grup erdogan medıkal bunların hıcbırı yok

• boxor kullanıcısına yanıt
    Bu erdoğan gruptan banada çok geliyor. İyice uyuz oluyorum şikayet var.comda milet şikayet etmiş ama cevap verende olmamış. Bimcellin online işlemlerinde reklam engelleme yok. Müşteri hizmetlerine tüm reklamları engellemesini söyledim yinede geliyor bence bu şirket avea ile anlaşmalı kasten gönderiyor. Bu işten iyi para kırıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.