Şimdi Ara

Office for Mac 2011 satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yazılım devi Microsoft, bir süredir beklenen Office 2011 for Mac'i sonunda satışa sundu. Önceden duyrulduğu gibi 26 Ekim'de satışa sunulan Office for Mac 2011, önceki sürüme göre çeşitli yenilikleri bünyesinde bulunduruyor. Bunlardan en önemlileri ve dikkat çekenleri Ribbon menüleri ve Entourage'in yerini Outlook'a bırakması...

Mac kullanıcılarının dörtte üçünün Office for Mac kullandığını söyleyen Microsoft'un Office for Mac'den sorumlu birimin başındaki isim Eric Wilfrid, Mac kullanıcılarının Windows dünyasında çalışmalarına yardımcı olduğu için Office for Mac'e ihtiyaç duyduğunu da sözlerini ekledi.

Önceki versiyonda olduğu gibi Excel, Word ve Powerpoint yazılımlarıyla ilk defa Outlook yazılımını da bünyesinde bulunduran Office 2011 for Mac'in fiyatlarıysa hedef kitlesi ve lisans sayılarına göre değişiklik gösteriyor. Tek lisanslık Office Mac Home and Student 109 dolardan, üç lisanslık aile paketiyse 129 dolardan satışa sunulurken; Office Mac Home and Business'ın tek lisanslık versiyonu 175 dolardan, iki lisanslık versiyonuysa 240 dolarda satışa sunuldu.

• Office for Mac 2011 yaklasık 3 haftadır Zamunda'da var. Nasıl yeni satışa sunulmuş oluyor ?
  • Ben bedavaya kullanıyorum. Güzel olmuş 2011. Hatta bütün verilerimi Excel e döktüm.
  • Vatana millete hayirli olsun.
  • Bu Office Mac'lerde neden daha ucuz ?
    Pakette eksik bir şeyler mi var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Ben bedavaya kullanıyorum. Güzel olmuş 2011. Hatta bütün verilerimi Excel e döktüm.

şş çaktırma :PP

birazdan yorumarımı söyleyeceğim

Edit : Önceki sürüme göre felaket hızlı ,yeni microsoft messenger çok iyi kamera desteği zaten betada vardı ama çok kasıyordu cihazı,tek kotu taraf ikonlar çok bebat .

Bu arada outlooku macda görmek çok iyi bir duygu :) apple mail artık sadece dockda süs olarak kalıcak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazov -- 27 Ekim 2010; 1:14:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hobapli

quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Ben bedavaya kullanıyorum. Güzel olmuş 2011. Hatta bütün verilerimi Excel e döktüm.

şş çaktırma :PP

birazdan yorumarımı söyleyeceğim

Edit : Önceki sürüme göre felaket hızlı ,yeni microsoft messenger çok iyi kamera desteği zaten betada vardı ama çok kasıyordu cihazı,tek kotu taraf ikonlar çok bebat .

Bu arada outlooku macda görmek çok iyi bir duygu :) apple mail artık sadece dockda süs olarak kalıcak :)

Bu mesajdan sonra yaklaşık onbeş yirmi kişiye adres verdim. Daha fazla peme almak istemiyorum bu konuda.

• Ben iwork kullaniyorum. Excel'e karsilik gelen programi ile hic isim yok. dokuman yaziyorum, cok nadir olarak da sunum hazirliyorum. iWork bence bu ikisinda MS office'e gore cok cok ustun. MS office de her zaman kafam karisir bulamazdim istediklerimi. iWork basit ama her sey var. Kullanim kolayligi acisindan MS office'in cok onunde. Exel e karsilik gelen kismini -numbers- bilmiyorum. 5 lisans paketini 99 dolara aldim. bilgisayar basina 20 dolar oldukca iyi bir ucret.
  • Beyler 2011 hakkaten hizli. Ancak outlook da exchange hesabinda gorev guncelleme ve atama kismi calismiyor.

Kisacasi mail+ address book + ical toplanmis hali

Excel cok iyi ve ribbon menu cok basarili olmus.

Word aynen 2010 daki gibi super

Powerp de ayni

Ancak outlook 2010 daki gibi mukemmel degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_rain

Ben iwork kullaniyorum. Excel'e karsilik gelen programi ile hic isim yok. dokuman yaziyorum, cok nadir olarak da sunum hazirliyorum. iWork bence bu ikisinda MS office'e gore cok cok ustun. MS office de her zaman kafam karisir bulamazdim istediklerimi. iWork basit ama her sey var. Kullanim kolayligi acisindan MS office'in cok onunde. Exel e karsilik gelen kismini -numbers- bilmiyorum. 5 lisans paketini 99 dolara aldim. bilgisayar basina 20 dolar oldukca iyi bir ucret.

Excel benim çok kullandığım bir program. Laptopum pc ve windows tabanlı, dolayısıyla da MS excel kullanıyorum. Aynı zamanda pda'dan da yeni veri girişleri vs yapıyorum gün içinde. Sonra da birkaç günde bir senkronize ediyorum. Windows mobile'ın office'i çok kullanışlı. Iwork'un iphone için olanı da çıkacak diyorlardı ama hala ses yok. Iphone'da kullanacak fonksiyonel bir excel (ya da benzeri bir program) olmaması çok kötü. Ya da var da ben bilmiyorum. İçinizde böyle bir program bilen var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.