- x
Captain Black sigara ne kadar ? hangisini tavsiye ederisiniz ?
5 Cevap28322 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1432 Mesaj
26 Ekim 2010; 19:22:14 

evet bu captain black çikolatalı falan diyolar bunun paketi ne kadar birde çeşitleri varmı yoksa captain black çikolatalımı diycez alırken

PSN: uA_OzaN

Honda Cbr 125R & iPhone 5s & Playstation 4

... İstanbul Kültür Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ...

1432 Mesaj
26 Ekim 2010; 19:49:19 

hadi ama bi bilen yokmu

1432 Mesaj
26 Ekim 2010; 20:24:07 

ulan 1 kişimi bilmiyo yoksa kimsemi takmıyo

375 Mesaj
26 Ekim 2010; 20:42:32 

Captain Black'de aroma miktarı eskisine nazaran azaltıldı.Orjinalde içsen, sahtede içsen tütün tadını daha çok alırsın.6 liraydı sanırım en son

Djarum Black'de karanfil aroması yoğun şekilde gelir.Sigarayla hergün haşır neşir olan insanlar için ağır veya içilemezdir.Sahte ise karanfil kokusu sadece paket üzerinde kalır.Orjinal ise tadını alırsın.En son 7 liraydı sanırım(Uzun zamandan uzun zamana sigara kullanan insanlar daha çok beğenir)

Backwoods bir puro markasıdır.Fiyatına göre perfornmansı oldukça fazladır.Sanırım Türkiye'de Fatih Terim'in elinde görüldükten sonra ün salmıştı.İçerisinde 5 tane var fiyatı 7 ile 8.5 lira arasında çeşitlerine göre oynar

DH Kendo Kulübü
Kılıç kullanmaya ilgi duyuyorsan bir göz atmalısın ^^

2218 Mesaj
26 Ekim 2010; 20:46:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Spagetti Canavarı

Captain Black'de aroma miktarı eskisine nazaran azaltıldı.Orjinalde içsen, sahtede içsen tütün tadını daha çok alırsın.6 liraydı sanırım en son

Djarum Black'de karanfil aroması yoğun şekilde gelir.Sigarayla hergün haşır neşir olan insanlar için ağır veya içilemezdir.Sahte ise karanfil kokusu sadece paket üzerinde kalır.Orjinal ise tadını alırsın.En son 7 liraydı sanırım(Uzun zamandan uzun zamana sigara kullanan insanlar daha çok beğenir)

Backwoods bir puro markasıdır.Fiyatına göre perfornmansı oldukça fazladır.Sanırım Türkiye'de Fatih Terim'in elinde görüldükten sonra ün salmıştı.İçerisinde 5 tane var fiyatı 7 ile 8.5 lira arasında çeşitlerine göre oynar

Parliamentden daha ucuzmuş onu deniyelim ama ben şuan hayatımda parliamentden başka sigara tanımam + olarak digerleri resmen kömür ya hele winston ..

375 Mesaj
26 Ekim 2010; 22:53:45 

ultimate_qzan yanlış anlamadıysam sigara kültürüne epey uzaksın.Bırak öyle kalsın.Madem içiyorsun bana bunu demeye hakkın yok dersen içmiyorum En son paketimi 9 ay önce aldım.9 ay öncesinde olduğumuzu var sayarsak 7 ay önce aldım.Millet bu ürünü bırakmak için yüzlerce, binlerce lira savuruyor doktorlara sahte ilaçlara hiç başlama ^^

DH Kendo Kulübü
Kılıç kullanmaya ilgi duyuyorsan bir göz atmalısın ^^
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Captain Black sigara ne kadar ? hangisini tavsiye ederisiniz ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625