Şimdi Ara

RDR: Undead Nightmare Kutulu Olarak 26 Kasım'da

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Red Dead Redemption: Undead Nightmare'in dijital sürümü piyasaya çıktı. Bu ek paketi Playstation Network ve Xbox Live üzerinden indirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Undead Nightmare paketi kutulu olarak da piyasaya çıkacak.

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamaya göre Red Dead Redemption: Undead Nightmare kutulu olarak 23 Kasım'da Amerika'da, 26 Kasım'da ise Avrupa'da piyasaya çıkacak. Bu pakette oyunun diğer bütün indirilebilir içerikleri de bulunacak.

24.99 Sterlin ya da 29.99 dolar karşılığında alabileceğiniz Undead Nightmare'in kutulu sürümünü ana oyuna gerek duymadan oynayabileceksiniz.

• türkiyede 120 olur herhade
  • oyunu indirdim pek birsey yok zombileri vuruyon o kadar
  • BSC Misafiri,zombileri vurmaktan başka ne olmasını bekliyordun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanceken

BSC Misafiri,zombileri vurmaktan başka ne olmasını bekliyordun?

arkadaş heralde sniper zombiler falan bekliyodu
  • OLLEYY BEEE SADECE 1 AY SONRA YABADABADUUU :)
  • ahah =D zombiler dışında ne bekliyodun ki ? uçan at... E.T ?... dans eden john marston falan mı ? =D
  • almayin diyom benm para gitti sizin gitmesin zombileri vurmak zevk vermedi bana. zaten kafadan baska zombilerin hic bi yeri kopmuyo.
  • Gereksiz bir DLC olduğunu düşünüyorum ana oyun ile birleştirip satarlarsa ancak o zaman alırım..Vahşi Batı yeter bıktım zombi görmekten artık..
  • kutulu çıkması güzel olur. yoksa xboxta hayatta o parayı veripte internetten indirmem :DD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.