Şimdi Ara

TTNET Mobile! TTNET artık cep telefonu operatörü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
35.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET, TTNET Mobile ile cep telefonu kullanıcılarını da hizmet kapsamına alıyor. Bu videoda ayrıntıları açıklıyoruz

• iyide bunlarda internet hizmetini düzgün veremiyorlar operatör olurlarsa...
    1.Ya çekmez
    2.3g hizmeti verirse alt yapı felç :D
  • Sıfırdan başlıyorlarsa çok kat edecek yolları var.

İLGİLİ HABER
    TTNET, internet ve mobil konuşma ihtiyaçlarını tek faturada karşılamak üzere TTNET Mobil hizmeti sunmaya başladı.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, konuya ilişkin basın toplantısında yaptığı konuşmada, günümüzde yakınsamanın insanların istedikleri içeriğe, yer, zaman ve cihazdan bağımsız olarak erişme imkanı tanıdığına işaret ederek, kendilerinin de müşterilerine bütünsel iletişim çözümleri sunmak amacıyla 2010'da yeni bir dönemi başlattığını belirtti.

Yılmaz, öncelikle sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu'yu kullanıma sunduklarını ve bugün 450 binden fazla müşterinin Tivibu'yu kullandığını ifade ederek, ardından IPtivibu'yu pilot uygulama olarak İstanbul, Ankara ve İzmir'de hayata geçirdiklerini, şimdi de TTNET Mobil ile mobil konuşma, kısa mesaj ve mobil internet gibi hizmetlerin bir arada sunulduğu bir dönemi başlattıklarını söyledi.

Konuşmasının ardından soruları yanıtlayan Yılmaz, şu anda gelir paylaşım modeli ile başladıkları bu işbirliğini ileride sanal operatörlüğe dönüştürmeyi planladıklarını kaydetti. Yılmaz, ''Şu aşamada Avea altyapısını kullanıyoruz, ancak ileride diğer operatörlerle de bu konuda işbirliğine açığız. TTNET'in oldukça büyük bir abone potansiyeli var. Ortak faydalar konusunda mutabakat sağlama ihtimalimiz var'' diye konuştu.

Yılmaz, sade ve yalın bir tarife ile çıktıklarını belirterek, 6 milyonu aşkın TTNET abone tabanı içinde tek fatura ile hizmet almak isteyen oldukça geniş bir kitle bulunduğunu ifade etti.

TTNET Mobil ile internet ve cep telefonunun tek bir faturaya girdiğini, önümüzdeki dönemde televizyon gibi diğer hizmetlerin de bu oyuna katılmasını planladıklarını belirten Yılmaz, bu projenin hazırlığının geçen yılın kasım ayından bu yana devam ettiğini dile getirdi.

Yılmaz, ''Bunların tamamı tek faturaya girecek, bu bizim IT sistemlerimizi olgunlaştırmamızla mümkün. Şimdi '2'si Bir Yerde'yi lanse ettik, gelecek yılın ilk çeyreğinde belki '4'ü, 5'i, 6'sı, 7'si bir yerde' diye çıkacağız ve müşterilerimiz onun üzerine istediği ilaveleri yapabilme şansına sahip olacak'' şeklinde konuştu.

TTNET MOBİL PAKETLERİ

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak da, TTNET Mobil hakkında bilgi verdi.

Buna göre, Avea altyapısını kullanan ve gelir paylaşım ortaklığı modeli çerçevesinde sunulan bu hizmet ile cep telefonu hattı da TTNET'ten alınabilecek.

TTNET aboneleri numara taşımayla ya da 0501 ile başlayan yeni numara alarak bu hizmetten yararlanabilecek. En önemli özelliği, tek fatura altında ödeme imkanı sunması olan hizmetten faydalananlar TTNET'in mevcut ödeme kanalları üzerinden ödemelerini yapabilecek.

TTNET Mobil ile birlikte NET4 ADSL'i içeren ''İkisi Bir Yerde'' paketi ayda 39 liraya, NETLimitsiz ADSL'i içeren paket ise ayda 59 liraya sunuluyor. Paketler içerisinde yıl sonuna kadar başvuranlara ADSL hizmetinin yanı sıra 6 ay boyunca 200 dakika her yöne mobil konuşma ve 600 dakika Wi-Fi hizmeti bulunuyor.

Altı ayın ardından konuşma süresi 100 dakika her yöne olarak devam ediyor. Süre aşımı durumunda yurt içi her yöne dakikası 10 kuruş ve yurt içi her yöne kısa mesaj 10 kuruş şeklinde ücretlendirme yapılıyor.

Aileler için ise her yöne yine ilk 6 ay 200 dakika, sonrasında 100 dakika karşılığı 10 lira ücret alınıyor.

TTNET MARKALI TELEFON

Koçak, soruları yanıtlarken, TTNET markası taşıyan Android işletim sistemine sahip cep telefonlarını bu hafta sonu itibariyle satışa sunacaklarını belirterek, cihazların, TTNET faturalarına yansıtılmak üzere 24 ay 26,90 lira karşılığında satılacağını ifade etti.

AA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 26 Ekim 2010; 17:14:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Sıfırdan başlıyorlarsa çok kat edecek yolları var.

avea altyapısını kullancaklarmış.
  • 100dk limite sahip limitsiz tarife ile artık limit-sizsiniz! işte hizmet işte titinet.
  • bakalım ne kadar kullanılacak.
  • hah. battığımızın belgesidir bu! Daha adam gibi kullanamıyoruz interneti bile.
    Nalet herifler abuk subuk yerlere yatırım yapıyorlar.
    Adam gibi altyapı yok bişey yok. Ondan sonra yok ttnet oyun, yok ttnet tv.
    2 oyun indirsek 15 gb kota doluyor. Ondan sonra ttnet oyundan oyun indircez diye biyerlerimizi mi yırtcaz.
    Bi de sırıtıyo öyle. Sanki çok iyi bişey yapmış gibi.
    Adam gibi işini yapan superonline kadar olamadı namussuzlar.
    Herifler fiber döşüyo la! Bunların adam gibi altyapısı yok daha. Gene buralar yeni de kullanıyoz. Diğer evimde ankarada 2 mbit zor alıyoruz gazi mahallesinde. 2 tane üniversite var dibimizde. gene de yapmıyor adamlar.
  • Bukadar nefret ettiğim başka bir firma daha olamaz bide çıkıp poz vermişler.Tam 1 aydır yurt dışı çıkışlarında sorun var arıyorum bılmem kaç gündür mademiniz bağlı diyolar ben nediyorum adamlar nediyor.Ping 2k diyorum bizim öyle bir hizmetimiz yok deniyor ee ben nedeyimki bunlara oyun filan yalan zaten online bide telefon işine girmişler yandığımızın resmidir.Yarın öbür gün internetler yavaşlarsa hiç şaşırmak iyi hoş hızlı değilya sorun var diye arıyorum adam 8 mb gelen interneti 2 mb indiriyor sorununuz çözüldü deniyor çok yazarım ama bu ttnet yazısını gördükçe kendimden geçiyorum sözleşme biter bitmez hepsini iptal ettiricem.
  • adsl kullanıcısı sömür, yağlı bağlı kullanıcılara 3g ver androidli telefon dağıt. kazandıkları pardon sömürdükleri parayla 3 kere fiber döşenir Türkiye'ye (!)
  • Cep telefonu operatörü değil.

Ülker, Boyner, vs gibi sanal operatör

başlık düzeltilmeli
  • Zaten Avea ile Gsm sektorunde yer alan turk telekom - ttnet in bu girisimi garip geldi bana acikcasi
  • TTnet çağın baya gerisinde işi zor kimsenin tercih edeceğini düşünmüyorum.
  • Düzgün interneti verebiliyorda bide mobile geççek :D yere düşçektim gülmekten görünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Cep telefonu operatörü değil.

Ülker, Boyner, vs gibi sanal operatör

başlık düzeltilmeli

yok bu sefer farklı markalaşıcak gibi..
  • mobil telefon tarifelerini hazırlarken, sabit telefon tarifelerine benzetirseniz, bizimle sabit telefon faturalarında geçtiğiniz dalgayı, bizde sizin mobil abone sayınızla geçeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

mobil telefon tarifelerini hazırlarken, sabit telefon tarifelerine benzetirseniz, bizimle sabit telefon faturalarında geçtiğiniz dalgayı, bizde sizin mobil abone sayınızla geçeriz.

bnde sevmem tt yi ama
    sms 10krs
    dakikası 10krş
    6 saniyesi 1 krş ,

sınırsız internet kullanana +10 Tl ye 200 dk heryöne
    olunca insan sevip sevmemekte tereddütte kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cassio10

quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

mobil telefon tarifelerini hazırlarken, sabit telefon tarifelerine benzetirseniz, bizimle sabit telefon faturalarında geçtiğiniz dalgayı, bizde sizin mobil abone sayınızla geçeriz.

bnde sevmem tt yi ama
    sms 10krs
    dakikası 10krş
    6 saniyesi 1 krş ,

sınırsız internet kullanana +10 Tl ye 200 dk heryöne
    olunca insan sevip sevmemekte tereddütte kalıyor

taahhüt istiyorlar ve sadece ilk 6 ay 200 dk sonra 100 dk.

• Ttnet hangi hizmeti doğru yapmış ki bunu da yapacak utanmazlar.
  • Arkadaş sen önce kuruluş amacının olan internet servisini biz müşterilerine adam gibi ulaştır da ondan sonra ne yapıyorsan yap hay senin gibi şirketi
  • Yarından itibaren kapatıyorum ttneti adsl telefonu,

internet sadece akşam ve sabah saatlerinde sürekli kopuyor. arıyorum, modem kac yıllık diyor, 2006 deyince modem bozuktur diyor. geceleri niçin internet kopmuyor ozaman.
    İptal ettiyorum arkadas, hiçbir yararını görmedim bugune kadar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.