Şimdi Ara

Samsung'un Android'li yeni cihazı için tarih belirlendi; 8 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son dönemde gerek Android tableti Galaxy Tab gerekse de Android'li akıllı telefonu Galaxy S ile adından bahsettiren Samsung'dan yeni Android'li cihaz geliyor.

Firmanın mobil departmanı Samsung Mobile, basın kuruluşlarına gönderdiği davetiye ile 8 Kasım'da yerel saat ile 18:00'da New York'da özel bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Davetiyede yer alan açıklamaya göre; etkinliğin düzenlenme nedeniyse firmanın yeni Android'li cihazı gün yüzüne çıkaracak olması.

Yerel saatle 18:00'da başlayacağını söylediğimiz etkinlik, Türkiye saatiyle 9 Kasım 01:00'de düzenlenecek.

• samsung o kadar çok telefon çıkarıyor ki her biri için böyle bir etkinlik düzenlediğini düşünemiyorum bile.. O halde bu telefonu özel yapan birşeyler olmalı..
  • galaxy s'te koymayı unuttukları led flashı yeni bir modele koyup tanıtacaklar herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastingend

galaxy s'te koymayı unuttukları led flashı yeni bir modele koyup tanıtacaklar herhalde :)
    merak etme,o model 2011 1 ci yarisi cikicak

W
  • Bahar'a kadar bekleyeceğim bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastingend

galaxy s'te koymayı unuttukları led flashı yeni bir modele koyup tanıtacaklar herhalde :)

Unutmadılar ki. Daha sonra birde led flashlı modelini satmak için kasıtlı koymadılar. Bu üçkağıtçılığı bütün firmalar yapıyor.
  • Android 2.3 lü Google Nexus Two yu tanıtacaklarına dair ciddi soylentiler var.

Google Nexus One i bilindiği gibi HTC ye yaptırmıştı.

Bu söylenti doğru ise Samsung Android konusunda bir adım öne geçecektir.

Kolay gelsin
  • Duyurulacak telefon: samsung-continuum olacağı konuşuluyormuş.... İkinci bir oled ekran ilavesi en önemli eklenen özelliğiymiş.

http://www.engadget.com/2010/09/30/exclusive-samsung-continuum-for-verizon-has-double-the-displays/

-
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Android 2.3 lü Google Nexus Two yu tanıtacaklarına dair ciddi soylentiler var.

Kolay gelsin

Bu saatten sonra 2.3 ile bir telefonun anons edilmesi küçük ihtimal. Herkes 3.0 üzerinde çalışıyor.
  • 8 kasımda piyasaya çıkıyor mu yoksa ön tanıtım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurol

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Android 2.3 lü Google Nexus Two yu tanıtacaklarına dair ciddi soylentiler var.

Kolay gelsin

Bu saatten sonra 2.3 ile bir telefonun anons edilmesi küçük ihtimal. Herkes 3.0 üzerinde çalışıyor.

3.0 dediğiniz Android sürümünün aslında 2.3 olacağı söyleniyor.
  • gizmodo da gordum evet cihaz nexus two tipide galaxy s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imfisher -- 29 Ekim 2010; 12:19:30 >
  • buda resmi

Samsung'un Android'li yeni cihazı için tarih belirlendi; 8 Kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imfisher -- 29 Ekim 2010; 11:11:25 >
  • galaxy s deki kamerayı 10mp yapıp flaş koysalar yeter benim için.belki işlemcisinide biraz güçlendirse çok süper olur.2.2 yede razıyım ki;bence çok stabil ve kusursuz bir sistem versiyonu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06METİN

galaxy s deki kamerayı 10mp yapıp flaş koysalar yeter benim için.belki işlemcisinide biraz güçlendirse çok süper olur.2.2 yede razıyım ki;bence çok stabil ve kusursuz bir sistem versiyonu gibi.

10mp olsa ne olur ki anlamadım bu işi.mp merakını bi anlayabilsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

quote:

galaxy s deki kamerayı 10mp yapıp flaş koysalar yeter benim için.belki işlemcisinide biraz güçlendirse çok süper olur.2.2 yede razıyım ki;bence çok stabil ve kusursuz bir sistem versiyonu gibi.

olanı şu;
    enaz 10mp kamerası ve iyide bir görüntü işlemcisi olan bir telefon beni yanımda her daim bir kompakt fotoğraf makinası gezdirmeken kurtaracak.eğer sende bazıları gibi foto içi ayrı,video için ayrı cihaz taşırım diyorsan o zaman bu mantıkla NUH NEBİİ den kalma telefonları kullanıp,internet için ayrı,oyun için ayrı,hesap makinası için vs.vs.vs. ayrı makina taşıyın.benim için önemli olan ihtiyaçlarıma en iyi şekilde cevap veren cihazı almak.bu ihtiyaçlarsa öncelikle kaliteli iletişim ve bağlantı olanağı sunması,dosya aktarım hızının iyi olması,kaliteli foto-video çekimi,hayatı kolaylaştıran-eğlenceli-kaliteli uygulama desteği olması diye sıralayabilirim.

• "Nexus II" Samsung dan gelirse ve Galaxy S in cilalanmis (on yuzde kamera, daha iyi cpu/gpu hizi, enerji konusunda daha cimri) hali olursa dusunmeden alirim. Ne de olsa Android in onumuzdeki release leri bu telefona cikacak demektir :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

quote:

olanı şu;
    enaz 10mp kamerası ve iyide bir görüntü işlemcisi olan bir telefon beni yanımda her daim bir kompakt fotoğraf makinası gezdirmeken kurtaracak.eğer sende bazıları gibi foto içi ayrı,video için ayrı cihaz taşırım diyorsan o zaman bu mantıkla NUH NEBİİ den kalma telefonları kullanıp,internet için ayrı,oyun için ayrı,hesap makinası için vs.vs.vs. ayrı makina taşıyın.benim için önemli olan ihtiyaçlarıma en iyi şekilde cevap veren cihazı almak.bu ihtiyaçlarsa öncelikle kaliteli iletişim ve bağlantı olanağı sunması,dosya aktarım hızının iyi olması,kaliteli foto-video çekimi,hayatı kolaylaştıran-eğlenceli-kaliteli uygulama desteği olması diye sıralayabilirim.

bence arkadaş cep telefonunda fotoğraf kalitesinin mp ile belirlenemeyeceğini belirtmek istemiş.bence de mp artırılacağına lenslere yoğunlaşılmalı.sony ericsson w810 2mp olmasına karşın hala muhteşem fotoğraf çeker

• quote:

Orijinalden alıntı: aktorun

"Nexus II" Samsung dan gelirse ve Galaxy S in cilalanmis (on yuzde kamera, daha iyi cpu/gpu hizi, enerji konusunda daha cimri) hali olursa dusunmeden alirim. Ne de olsa Android in onumuzdeki release leri bu telefona cikacak demektir :))

Kesinlikle katılıyorum, ama daha yeni tanıtımı yapılacağına göre anca 2011 başı gibi piyasaya sürülecektir..

http://www.gsmarena.com/samsung_to_unveil_the_google_nexus_s_on_8_november-news-2039.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magisterial -- 31 Ekim 2010; 21:00:07 >

• ilk önce bu cihazın nexus two olabileceğini iddaa eden adam bakın daha sonra ne demiş:

I like posting stories like this because people are quick to inform me when I’m wrong. An anonymous insider who has the phone in hands just pinged me and said the GT-i9010 is not the Nexus Two. He claims the new Samsung Nexus has much better hardware than the Galaxy S and features a 1.2 GHz processor. He also thinks the design is “more sexy” than the Galaxy S.

Anlaşılan, gt-i9010 galaxy s in geliştirilmiş bir versiyonu olacak. nexus two ile ilgisi yok yani.

zaten nexus two nun büyük yeniliklerle geleceği konuşuluyordu. böyle galaxy s i makyajlıyarak çıkarmazlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.