- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iPhone 4 Açılmıyor!
74 Cevap53075 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

449 Mesaj
26 Ekim 2010; 0:26:23 

Merhabalar. Dün gece telefonun şarjı bitene kadar oyun oynadım. Bitince de telefon kapandı. Şarja taktım ve telefon açıldı. Bu ana kadar sorun yoktu. Bu sabah 10 için alarm kurmuştum. Alarm öttü ve uyandım. Sonra baktım ki şarj dolmuş %100. Fişini çektim. Telefonu masaya koydum. 10 dk daha uyudum ve uyanınca orta tuşa bastım... Tepki yok. Açma tuşuna uzun süre bastım... Tepki yok. Başka bir telefonla aradım numaramı telefon çalıyor. Sim kartı çıkardım. Bu sefer ulaşılamıyor demeye başladı. Sessize alma tuşuna basınca da bir titreme olmadı. Tabi bu durumda çok moralim bozuldu. Telefonu hiç yere düşürmemiştim. Özenle kullanıyordum. Tek çare olan servise vermeleri için aldığım TIM e verdim. Ankara Genpaya yollanacağı söylendi. Sizce telefona ne olmuş olabilir? Kullanıcı hatası demelerinden çok korkuyorum. Bunun gibi bir sorun yaşayan var mı? Telefona hiçbir şekilde jb yapılmadı. Version 4.1 di. Bir de iphone servise verilince ne kadar süre durur orda? yedek parça sorunu oluyor mu iphone ların türkiyede?

-------------SORUN ÇÖZÜLDÜ----------------

Bu gibi durumlarda orta tuş ve telefonu açma tuşuna aynı anda 15-20 sn basınca telefon açılıyor. Telefonun kendi kendine aldığı bir elektronik önlem(miş)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eL1te -- 10 Mart 2012; 23:16:56 >

Samsung R520 Intel Core 2 Duo T9600, Sandisk Extreme 120 GB SSD
Canon EOS 650D 18-55mm IS II + 50mm f/1.8
Apple iPhone 5s - 16 GB Gold - Apple iPad Mini Retina Display 16 GB WiFi - GameCenter: s3ck1n

5162 Mesaj
26 Ekim 2010; 0:33:49 

vay be geçmiş olsun ilk defa duydum böyle bir sorunu

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

2785 Mesaj
26 Ekim 2010; 0:58:25 

Bilgisayara bağlayıp restore etseydin dfu mode'a alıp belki hallolurdu?!

Apple MacBook Pro Retina Display 2.6Ghz 15'' // Apple 27'' Thunderbolt Display // iPhone 6 Plus 64 GB Space Grey // iPod Nano 5th Gen 8GB // iPod Shuffle 2nd Gen.// iPad Mini Retina 32 GB Wifi/3G // Apple TV 3 // iPod Classic 160 GB // www.mertkutluk.com

449 Mesaj
26 Ekim 2010; 1:00:15 

bilgisayara bağlamak aklıma gelmedi. iphone hakkında çok fazla bilgim yok. zaten küçük bir sorun varsa kısa sürede servisten döner kanısındayım. benim anlamadığım durup dururken nasıl oluyor bu

Apple iPhone 5s - 16 GB Gold - Apple iPad Mini Retina Display 16 GB WiFi - GameCenter: s3ck1n

401 Mesaj
26 Ekim 2010; 3:58:07 

vermeden önce fotoğraflarını çekseydiniz keşke sıvı teması diyip garantiyi yemesinler

290 Mesaj
26 Ekim 2010; 7:04:30 

yavaş yavaş sorunlar çıkmaya başladı

6 Mesaj
26 Ekim 2010; 11:47:21 

dostum aynısı bana bu sabah oldu biraz nette araştırdım DFU yapıyorsun telefon pc ye bağlı iken orta tuş ile açma kapama tuşuna aynı anda 10 sn basılı tutuyorusun ve açılıyor telefon..

4503 Mesaj
26 Ekim 2010; 12:27:13 

Home + Power tusuna ekranda elma görene kadar basili tutarsaniz cihaz kendine gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

449 Mesaj
26 Ekim 2010; 13:39:51 

quote:

Orijinalden alıntı: umt22

dostum aynısı bana bu sabah oldu biraz nette araştırdım DFU yapıyorsun telefon pc ye bağlı iken orta tuş ile açma kapama tuşuna aynı anda 10 sn basılı tutuyorusun ve açılıyor telefon..

dediğim gibi bunun hakkında bilgim yoktu. bu kadar kolay halledilebiliyorsa çok durmaz sanırım serviste. bi insan telefonsuz kalabilir ama iphone suz asla

53 Mesaj
7 Aralık 2010; 19:50:34 

bende de aynı sorun oldu bugün ta ki buradaki başlığı okuyana kadar açamamıştım. home ve açma kapama tuşlarına sürekli bastım açıldı. çok sağolun ama şunu sormak istiyorum neden durduk yere kapanır bu iphone? servise göndermeli miyim?

3614 Mesaj
7 Aralık 2010; 20:17:48 

Bu telefonlarda ortak yüklenen APP'lere göz atmak lazım

Herşeyi bilirim havasında dolanan çok kişiler gördük,ama aldığı cihazlar uğruna döneni az gördük :) Bu tipler dikkat etsinler kendilerine ;)

53 Mesaj
7 Aralık 2010; 20:25:22 

telefonu home ve açma kapatma tuşuna basarak açtım. itunes'a bağladığımda iphone'u görmedi restore etmeye uğraşıyorum. 8. hatadan sonra restore işlemi başladı. ama açıldığında ne ile karşılaşacağımı merak etmekteyim

53 Mesaj
7 Aralık 2010; 20:36:28 

evet restore işlemi ile factory reset atmış oluyormuşuz bunu öğrendim. şimdi de itunes backup işlemi başladı sanırım iphone'u en son itunes'a bağladığım ayarlar ile karşılaşacağım

956 Mesaj
1 Nisan 2011; 12:42:20 

quote:

Orijinalden alıntı: eL1te

Merhabalar. 1 Ekim tarihinde Turkcell TIM den kontratlı olarak iphone satın aldım. Dün gece telefonun şarjı bitene kadar oyun oynadım. Bitince de telefon kapandı. Şarja taktım ve telefon açıldı. Bu ana kadar sorun yoktu. Bu sabah 10 için alarm kurmuştum. Alarm öttü ve uyandım. Sonra baktım ki şarj dolmuş %100. Fişini çektim. Telefonu masaya koydum. 10 dk daha uyudum ve uyanınca orta tuşa bastım... Tepki yok. Açma tuşuna uzun süre bastım... Tepki yok. Başka bir telefonla aradım numaramı telefon çalıyor. Sim kartı çıkardım. Bu sefer ulaşılamıyor demeye başladı. Sessize alma tuşuna basınca da bir titreme olmadı. Tabi bu durumda çok moralim bozuldu. Telefonu hiç yere düşürmemiştim. Özenle kullanıyordum. Tek çare olan servise vermeleri için aldığım TIM e verdim. Ankara Genpaya yollanacağı söylendi. Sizce telefona ne olmuş olabilir? Kullanıcı hatası demelerinden çok korkuyorum. Bunun gibi bir sorun yaşayan var mı? Telefona hiçbir şekilde jb yapılmadı. Version 4.1 di. Bir de iphone servise verilince ne kadar süre durur orda? yedek parça sorunu oluyor mu iphone ların türkiyede?

Aynı sorun bu sabah benim başıma da geldi. Home + power tuşlarına basarak açabildim burada denildiği gibi. Restore vs. yapmama gerek kalmadı fakat neden böyle bir şey olduğunu da merak ettim.

PSN: Arphenion
GT: quaran19

104 Mesaj
16 Nisan 2011; 1:13:02 

Arkadaşlar merhaba!
Aynı sorunu şu dakika itibariyle yaşıyorum.
Telefın bilgisayarda şarjda idi, USB'den çıkarttım, 10dk sonra bir geldim, telefon çalışmıyor. Forumu okudum, home ve kapama düğmesine itunes açıkken bir kaç defa bastım, restore ediyorum şimdi...

peki telefon rehberim, oyunlarım, müziklerim geri gelecek mi? Lütfen acil yardım edin.

saygılar.

449 Mesaj
16 Nisan 2011; 1:14:35 

restore bittikten sonra back up ı geri alırsanız yani yedeği geri alırsanız herşey eski haline geri döner

104 Mesaj
16 Nisan 2011; 1:24:15 

cevap için çok teşekkür ederim. uyumam download bitene kadar. Fakat,
back up işlemini nasıl yapmam gerekiyor. download bittikten sonra nasıl bir yol izlemem lazım.
Bunu da açıklarsanız ziyadesiyle memnun olurum.
saygılar.

449 Mesaj
16 Nisan 2011; 2:11:40 

Restore işlemi bittikten sonra iTunes size back up ı geri almanız konusunda yönergelerde bulunacaktır. Dilerseniz back up ı geri almayıp telefonu ilk günkü halinde kullanabilirsiniz. Restore bittikten sonra sizden Apple ID ve şifresi istenecektir. Bu bilgileri doğru girdiğiniz taktirde back up işlemi kolay biçimde yapılacaktır.

104 Mesaj
16 Nisan 2011; 11:04:28 

Hocam, merhaba tekrar.

Sabah kalktığımda iphone software indirilmişti. Fakat telefon hala kapalı idi...
home+power düğmelerine tekrar bastım, ikinci denememde telefon açıldı. Tüm bilgiler aynen yerinde... Hatta 2 defa hpme düşmesine bastığımda arkaplanda olan programlar dahi duruyor...

Tek fark, önceden yapmış olduğum 4.2 güncellemesi yok,, telefın şu an 4.1'de...

Bu sorunun nedeni nedir acaba? ve korkmalımıyım telefon bozuldu diye?

iyi günler

62 Mesaj
16 Nisan 2011; 17:56:49 

Aynı sorunu belirttiğiniz tarihlere yakın bir zamanda yaşadım. Home+power ile çözmüştüm ;)

Geçmiş olsun.

1443 Mesaj
16 Nisan 2011; 18:29:13 

home+power tuşuna denedikten sonra verseydin keşke

1670 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:14:58 

benimde oldu iyiki bu site iyiki sizler varsınız paylaşım için tşk ler.....

1 Mesaj
10 Haziran 2011; 22:22:02 

arkadaslar benim iphone4 de aynisini yapti orta tus ve kapama tusuna 10 sn basili tuttum acildi sorun sizce düzelmismidir tesekkür ederim arkadaslar

462 Mesaj
13 Temmuz 2011; 9:44:40 

Aynı sorun dun itibariyle bende de oldu, telefonu ne dusurdum ne de basina herhangi birşey gelmişti, durduk yere açılmamaya başladı. Arkadaşların dediği gibi aranabiliyordum ama telefon açılmıyordu. Şans eseri deneme yanılma ikisine 10 sn tutarak açtım ben de cok sevindim hatta yaptim diye.. Bu böyle olmaz ama neden böyle oldu diye merak ediyorum şimdi sırf bu nedenle de servise vermem zaten yazılımsal bir sorun oldugunu dusunuoyorum. Umarım IOS 5.0 ile bu sorun da kalmaz...

15 Mesaj
23 Temmuz 2011; 18:28:53 

Erdm 24 arkadaşımıza teşekkür ediyorum, verdiği bilgi ile arabamda blutooth ile bir arama yaparken kilitlenen ve de açılmayan iphone'u kendine getirdi.

68 Mesaj
23 Temmuz 2011; 18:40:09 

Aynı sorun bende de oldu moralim acayip bozuldu hemen donanım haberde konu açacaktım bir baktım arkadaş açmış bende yorumlara baktım hemen home+power yaptım ve açıldı gerçekten seviyorum bu forumu.

Yalnız bu sorun neyin nesidir biri açıklarsa güzel olur? DFU filan diyorsunuz nedir bunlar? Herkese teşekkür ederim.

maceof...

2263 Mesaj
23 Temmuz 2011; 19:06:46 

quote:

Orijinalden alıntı: maceof

Aynı sorun bende de oldu moralim acayip bozuldu hemen donanım haberde konu açacaktım bir baktım arkadaş açmış bende yorumlara baktım hemen home+power yaptım ve açıldı gerçekten seviyorum bu forumu.

Yalnız bu sorun neyin nesidir biri açıklarsa güzel olur? DFU filan diyorsunuz nedir bunlar? Herkese teşekkür ederim.

Sanirim telefon kitleniyor benimde olmustu 3-5 kere home + power kurardi :)

2191 Mesaj
1 Ağustos 2011; 22:24:08 

aynı sorun şuan bana da oldu.

home ile power tuşlarına basılı tuttum.elma geldikten sonra elimi çektim,1 dakika da eski haline döndü.

tırsmadım desem yalan söylemiş olurum.garantiye göndermeyi hiç istemem çünkü

iPhone 6 Plus 64 GB

1 Mesaj
1 Ağustos 2011; 23:13:57 

arkadaslar almanyadan iphone 4 geldı ama acamıorum naapmalıyım.hiç açılmıor

2746 Mesaj
1 Ağustos 2011; 23:18:30 

Aynısı benimde başıma gelmişti ve cihazım sim free ve jailbreaksiz ve power ve home tuşuna basınca tekrar yaşama dönmüştü lakin sebebini bir türlü bulamamıştım varsa bir bilen ne denini açıklarsa makbule geçer...

Katılım zamanı: 9 Mart 2005

Amor patriæ nostra lex

6 Mesaj
20 Ekim 2011; 10:20:30 

arkadaslar telefonum amerikadan geldi gveyle calısyordu bu sabah telefonu bilgisayara bagladım guncelleme yaptım daha sonra kapandı ve acıldıgında ekranda yazıyordu simdi dil seciyorum ulke seciyorum daha sonra modem seciyor fakat sim kartı tanımadıgı için no sim yazıyor ve sim kart takın yazıyor şimdi açılmıyor telefon deliricem yardımcı olurmusunuz?

22 Mesaj
20 Ekim 2011; 18:08:29 

quote:

Orijinalden alıntı: umt22

umt22 teşekkürler, biraz önce ben de aynı sorunu yaşadım, ve sayende sorun çözüldü...

2 Mesaj
19 Kasım 2011; 19:54:15 

Bende aynı sorun ile karşılaşmıştım. Bu forum sayesinde sorun çözüldü.

Teşekkürler

62 Mesaj
7 Ocak 2012; 11:27:21 

iPhone 4 kapandı kendiliğinden açamadım. Başka telefonla arıyorum çalıyor gözüküyor. Tırstım hemen ama direk google baba ya yazdım iphone hiç açılmıyor direk burası çıktı. denedim şak açıldı. Bu forum türkiye nin en kaliteli forumu. Emeği geçenleri yürekten kutluyorum. Konuyu açan arkadaş gibi servise git iphone suz kal hayır bir de ben bunu ingiltere den aldım apple store dan. Nolcaktı? Uğraş dur artık.
Tekrar teşekürler arkadaşlar

259 Mesaj
8 Ocak 2012; 2:06:21 

aynen şimdi bana oldu daha önce de olmuştu allahtan telefonun şarjı azdı bende bitmesini bekleyip açmıştım ama şimdi %20 lerde olunca sabredemedım burayı buldum iyi ki varsınız DH

Xbox360 GamerTag =Capendant
League of Legends = Greyness (Turkey)

1 Mesaj
19 Ocak 2012; 12:13:56 

Bendede bunun benzeri sorun olustu. Home ve power tuslarina basarak resetliyorum geliyor fakat arka planda hibir aplication calismazsa tekrar kapaniyor acamiyorum. Muzik acikken hicbir sorun yasatmiyor. Programsal sandim yeni versiyonu yukledim yine ayni sorun devam ediyor. Bazi zamanlar (1 Aylik periyot) kendiliginden duzeliyor bazen yine tekrar ayni sekilde oluyor. Bunun icin ne yapmam gerekiyor bilen varmi. Bu konuda bana yardim edebilirmisiniz.

2 Mesaj
21 Ocak 2012; 13:36:47 

yhu iponum (ipone 4 ) pcye bağladöda görmüyo kişisel erişim noktasında usb ile bağlan yazıyo aşamaları okudum bsy anlamadm pcye bağladmda hiç bişey gelmiyo teli şarj alıyo ama pcye bişey gelmiyo ne yapabilirimm

2 Mesaj
21 Ocak 2012; 13:40:36 

[font="Tahoma"]

6708 Mesaj
21 Ocak 2012; 13:54:40 

Bir foto cekip baglar mısın pc ye

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

1 Mesaj
21 Ocak 2012; 16:32:56 

Arkadaşlar aynı sorun benim İphone 4'ümde oldu. Ekran kapalı arıyorum açık görünüyor fakat telefonda hiç bir tepki yok. Bilgisayarım macbook ve pc'ye bağladığım halde tepki vermiyor. İtunes görmüyor. Home+power tuşuna dakikalarca bastım yine de açılmadı. Hiç bir tepki vermiyor. Acil cevap verirseniz sevinirim. Yoksa garantiye göndericem fakat garantiye göndermek istemiyorum.

3283 Mesaj
25 Şubat 2012; 11:06:02 

arkadaşlar.benim telefonda açılmıyor.kendimi arıyorum çalıyor görünüyor ama telefonda hareket yok..
telefon jb li ve gevey le kullanıyorum...
benim sorum bu home + power işlemini yaparsam...jb yada geveyle ilgili bir problem yaşarmıyım.

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

10736 Mesaj
26 Şubat 2012; 15:59:49 

Sabahtan beri telefonum acilmiyordu telefonda tek bir çizik yok yarın servise gidecek diye çok üzülüyordum halbuki dediğini yaptım açıldı

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VN247H 1080p LED 23.6"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

3283 Mesaj
26 Şubat 2012; 16:43:38 

benim telefonda açıldı ama şarjı daha hızlı tükenmeye başladı..ilginç

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

169 Mesaj
1 Mart 2012; 20:34:30 

genpa teknik servisin cevabı:
home + power tuşu ile açmamıza sebep olan sorun telefonun çok uzun süre açık kalmış olması, uzun süre konuşulmuş olması olarak ifade edildi.
Demek ki geceleri kapatmak lazım ve alarm için tekrar masa çalar saate dönmek lazım :))

10736 Mesaj
7 Mart 2012; 16:41:53 

quote:

Orijinalden alıntı: nacioz

genpa teknik servisin cevabı:
home + power tuşu ile açmamıza sebep olan sorun telefonun çok uzun süre açık kalmış olması, uzun süre konuşulmuş olması olarak ifade edildi.
Demek ki geceleri kapatmak lazım ve alarm için tekrar masa çalar saate dönmek lazım :))

alakalı yok çok fazla konuşmuyorum ve 2 günde bir kapatıp açıyorum 5dk dinlendiriyorum alışkanlık olmuş ama hala bu sorun 3 haftada bir oluyor

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VN247H 1080p LED 23.6"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

34 Mesaj
9 Mart 2012; 0:08:25 

Merhaba arkadaşlar. Dünden beri moralim çok bozuk. Dün akşam ıphone telefonum oğlumun elindeydi ve oyun oynuyordu. Sonra şarzı bitti ve kapandı. 5-10 dakka sonra tekrar telefonu açtı fakat telefon açılmadı. Elma çıkıyor ve sonra ekranın ortasında bir yelpaze dönmeye başlıyor. Öylece kalıyor. O yelpaze hep dönüyor. Telefon açılmıyor. Home tuşuna ve pover tuşuna basıyorum kapanıp tekrar aynı şekilde açılıyor. Telefonum jeilbreakli. Sim free. Ne yapabilirim. Lütfen yardım edin. AAACCCİİİLLL. :(((((((((

6708 Mesaj
9 Mart 2012; 0:17:36 

quote:

Orijinalden alıntı: muratti073

Merhaba arkadaşlar. Dünden beri moralim çok bozuk. Dün akşam ıphone telefonum oğlumun elindeydi ve oyun oynuyordu. Sonra şarzı bitti ve kapandı. 5-10 dakka sonra tekrar telefonu açtı fakat telefon açılmadı. Elma çıkıyor ve sonra ekranın ortasında bir yelpaze dönmeye başlıyor. Öylece kalıyor. O yelpaze hep dönüyor. Telefon açılmıyor. Home tuşuna ve pover tuşuna basıyorum kapanıp tekrar aynı şekilde açılıyor. Telefonum jeilbreakli. Sim free. Ne yapabilirim. Lütfen yardım edin. AAACCCİİİLLL. :(((((((((

eger acele edersenız
http://www.mmcn.org/iph...-moda-nasil-alinir.html
recovery mode a alıp
klavyeden shift tusuna basılı tutup mouse ıle gerı yukle tusuna basıp bu dosyayı gösterin
iPhone 4 (GSM) : http://appldnld.apple.c....0.1_9A405_Restore.ipsw

5.0.1 yuklenırse(apple ımzalamayı kapatmamıs yukleyenler var) tekrar jb yapabılırsınız ama yok jb istemiyorum son sürüm olsun derseniz

http://forum.donanimhaber.com/m_58478397/tm.htm

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

34 Mesaj
9 Mart 2012; 2:09:25 

Çok Teşekr ederim kardeş ilgilendiğin için. Fakat ben biraz yeniyim bu konularda. Bana bir şeyler önerirken daha açık ve net bir şekilde benim anlayabileceğim terimlerle anlatırsan belki bir şeyler yapabilirim. Yani recovery moduna nasıl alıcam ve daha sonra ne yapıcam gibi... Teşekkürler.

407 Mesaj
27 Mart 2012; 11:16:35 

quote:

Orijinalden alıntı: muratti073

Çok Teşekr ederim kardeş ilgilendiğin için. Fakat ben biraz yeniyim bu konularda. Bana bir şeyler önerirken daha açık ve net bir şekilde benim anlayabileceğim terimlerle anlatırsan belki bir şeyler yapabilirim. Yani recovery moduna nasıl alıcam ve daha sonra ne yapıcam gibi... Teşekkürler.

10 saniye home ve power tuslarına basılı tutun acılır.

1 Mesaj
22 Nisan 2012; 16:58:16 

ARKADASLAR BENIM TELEFOON RESTORE OLMUYOR iTUNES PROGRAMINDAN VE ACILDIGINDADA GERI KAPALIP ACILIYOR KENDILIGINDEN JAILBREAK DEN SONRA OLDU HICBIRSEY YAPAMIYORUM ACIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLL BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ IS ICIN LAZIM ????????????????????????????SELAMLARRRRRRR

1 Mesaj
25 Nisan 2012; 17:02:02 

bugün bende yaşadım evet kapama home ve power tuslarına 10 sn basarak halloldu .Ancak versiyon yukseltme yapmak istiyorum belki o yuzden kapanıyordur.
Birde deneyimlerinden birini paylaşayım Iphone cihazlarında sorun ne olursa olsun isterse kullanıcıdan kaynaklansın mutlaka garanti süresi icerisinde sıfırı ile değitirebiliyorsunuz.Bir seferde red cevabını alsanız dahi yılmadan servise gönderin sıfırını mutlaka veriyorlar.cünkü ıphonelar çok sağlam cihazlar ve bunu hertürlu garantiye alırlar

789 Mesaj
12 Mayıs 2012; 19:37:59 

Bende Iphone 4 var, son sürüm yüklü. Dün gece şarja taktım. Sabah baktığımda kapanmış ve açılmıyor. Home+güç tuşuna basılı tutuyorum, değişen birşey olmuyor. Prize taktım, etkinleştirme gerekli, itunes'a bağla diye bir görüntü çıktı. Çektim fişen, PC'ye bağladım. Bu sefer itunes'a bağla ekranı çıkmaz oldu. Elma ikonu bir görünüyor, bir gidiyor. Basmadığım tuş kalmadı, nafile açılmıyor meret. Ne yapmalıyım? Tşkler şimdiden.

Saygılar, sevgiler...

45 Mesaj
1 Temmuz 2012; 21:17:03 

Merhaba Arkadaşlar,
Bende bu konuyu başıma söze edilen olay gelince Google ile keşfedenlerdenim.
Daha biraz önce kestirme yapıyordum telefon titreşimdeydi birisi arıyormuş.(Bu arada telefon PC'ye USB kablosu ile bağlı)
Bende telefonu alayım derken USB kablosunu unuttum ve telefon elimden kayıverdi ortalama 1.5 metre yükseklikten laminant parkeye çakıldı
Hakikaten sağlam çakıldı ve gürültü oluştu.Yere çakılınca telefon sesli çalmaya başladı ama görüntü yoktu.Dedim ekranı yedik sanırım araştırma yapayım derken sayenizde DFU Mode'u uyguladım ve sonuç HARİKA
Allah Razı Olsun.Çok Derin Nefes Aldım

(PS:Telefonumda orjinal Wrapsol ve Elaksol kaplamalı SGP Blitz Case var.Onlarında bu düşme sırasında bi nebzede olsa darbe emdiğini düşünüyorum.Yoksa DFU kurtaramazdı aletimi.Bu ikili kombinasyonu çok öneririm 2.Sağlam düşüş oldu bu Allah'ım umarım 3.sünü nasip etmez!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi php-master -- 1 Temmuz 2012; 21:19:29 >

133 Mesaj
3 Temmuz 2012; 22:37:16 

quote:

Orijinalden alıntı: eXcluite

Merhabalar. Dün gece telefonun şarjı bitene kadar oyun oynadım. Bitince de telefon kapandı. Şarja taktım ve telefon açıldı. Bu ana kadar sorun yoktu. Bu sabah 10 için alarm kurmuştum. Alarm öttü ve uyandım. Sonra baktım ki şarj dolmuş %100. Fişini çektim. Telefonu masaya koydum. 10 dk daha uyudum ve uyanınca orta tuşa bastım... Tepki yok. Açma tuşuna uzun süre bastım... Tepki yok. Başka bir telefonla aradım numaramı telefon çalıyor. Sim kartı çıkardım. Bu sefer ulaşılamıyor demeye başladı. Sessize alma tuşuna basınca da bir titreme olmadı. Tabi bu durumda çok moralim bozuldu. Telefonu hiç yere düşürmemiştim. Özenle kullanıyordum. Tek çare olan servise vermeleri için aldığım TIM e verdim. Ankara Genpaya yollanacağı söylendi. Sizce telefona ne olmuş olabilir? Kullanıcı hatası demelerinden çok korkuyorum. Bunun gibi bir sorun yaşayan var mı? Telefona hiçbir şekilde jb yapılmadı. Version 4.1 di. Bir de iphone servise verilince ne kadar süre durur orda? yedek parça sorunu oluyor mu iphone ların türkiyede?

-------------SORUN ÇÖZÜLDÜ----------------

Bu gibi durumlarda orta tuş ve telefonu açma tuşuna aynı anda 15-20 sn basınca telefon açılıyor. Telefonun kendi kendine aldığı bir elektronik önlem(miş)...

allah razı olsun kalp krizi geçiriyordum açılmayınca home + powertuşuna 10 saniye gibi bir süre bastım apple logosu çıktı ve açıldı saoğol

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

133 Mesaj