Şimdi Ara

iPhone 4 Açılmıyor! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
69.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya bende aynı sorunu yaşadım akşam şarjım tam bitti sabah şarja taktım açılmadı yazılan tüm önerileri yaptım yaklaşık 3 saat oldu hala açılmıyor ne yapmam gerek lütfen yardım edin iphone 5
  • benim iphone5 telefenumu dün gece oyun oynayarak şarjını tam anlamıyla bitirdim sabah şarja taktım yaklaşık 3 saattir şarjda ve araştırdım tüm önerileri uyguladım fakat hala açılmadı çıldıracam lütfen bilgisi olan paylaşsın :(
  • Allah razı olsun...
    Tam da denildiği gibi halloldu problem...
  • Güç tuşu + orta yuvarlak tuşa aynı anda basıyorsunuz...

sonra IBAN : TR332500000..... :))) 10 tl havale yapıyorsunuz...
  • ıphone 4 kapandı pc ye bagladıgımda elma logosu sureklı yanıp sonuyor dedıgınız resetleme ıslemı fayda etmıyor ne yapmalıyım ıı aksamlar
  • eyvallah, çok teşekkürler bilgi için
  • açma kapa tuşu ile hom tuşuna bastınız aıldı sorun yok eğer açılmaz ise yapmanız gerek sırası ıle sudur birinci usb kablosu ıle bilgisayara bağlayınız bılgısayarınız görür ise biraz kalsın 10 dk falan baktınız düzelmedi itunes açınız hom tuşuna basılı tutup güncelme yapınız bu damı olmadı şarj soketinizin sağ ve solunda 2 adet vidayı sökunuz pilin üstündeki vidalarıda sökün pili 5 dk bord tan ayırın büyük bir ihtimal olacak http://www.kadikoyiphone.com/ 0216 349 90 83 0534 324 14 14
  • sayın arkadaş bende iphone 4 var .şu ios denilen yazılımı tekrar yükledim. yükledi fakat dil seçeneğine kadar geldim. ondan sonra gitmiyor. yardım acilll @Erdm24
  • Kullandıgınız şarj aleti orjinalmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş/abi sana çok çok çok teşekkür ederim, bu cevabın 4 sene öteden beni sıkıntıdan kurtardı, hakkında duacıyım. Teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

allah razı olsun çözen arkadaştan aynı olay benim de başıma geldi ve yaklaşık 10 sn iki tuşa birden basınca telefon açıldı

ilk yapılması gerek işlem budur yardımlaşmaya devam
  • Konu hortlayacak ama bu durumu bilmeyenlere kısa bir ecel teri sahnesi yaşatan andır. Az önce yaşadım.

Üstelik benim internete girecek imkanım da yoktu rastgele buldum açma yöntemini. Tuşların hepsine 10 saniyeden fazla basarak açtım telefonu. Şimdi araştırınca haberim oldu bu özellikten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinTDestek

Konu hortlayacak ama bu durumu bilmeyenlere kısa bir ecel teri sahnesi yaşatan andır. Az önce yaşadım.

Üstelik benim internete girecek imkanım da yoktu rastgele buldum açma yöntemini. Tuşların hepsine 10 saniyeden fazla basarak açtım telefonu. Şimdi araştırınca haberim oldu bu özellikten.

Hepsi dediğiniz home+power mi yoksa ses açma kapamada da dahil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

quote:

Orijinalden alıntı: MinTDestek

Konu hortlayacak ama bu durumu bilmeyenlere kısa bir ecel teri sahnesi yaşatan andır. Az önce yaşadım.

Hepsi dediğiniz home+power mi yoksa ses açma kapamada da dahil mi ?
    Hocam ses tuşları dahil hepsine bastım. Ancak home+power yeterliymiş.
  • DİKKAT farklı bir tecrübe aktarmak istiyorum. İşinize yarayabilir.

Aynı sorunu yaşadım. Ancak daha önceden Power butonum bozulduğu için forumdaki yöntemi yani Power + Home tuşuna 10sn basarak açabilme şansım yoktu.
    Forumda kısaca bahsedilmiş ama üzerinde pek durulmamış başka bir yöntemi denedim. Cihazın içini açıp pil bağlantısını içeriden kısa bir süre ayırdım. Sonrasında cihazı eski haline getirip şarj'a bağladığımda açıldı.
    Tek yapmanız gereken youtube'a girip "iphone 4 battery replace" gibi bir konu üzerinden çıkan videoları seyretmeniz. 3 adet vida (2 tanesi en altta, 1 tanesi içeride pil konnectörünü tutmakta) söküp takmanız yeterli. Cihaz sadece kısa bir süre enerjisiz kalmak istiyor.
    Bu arada hiçbir data kaybı olmuyor.
    Bilginize.

• Hortingen

Gelecekten yazıyorum resmen..

Güç tuşu artı home tuşu bizide kurtardı

Gençler çok teşekkür olsun sizlere..

• Bende İos 11 kurduktan sonra açılmadı sanmıştım, geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 21 Eylül 2017; 0:25:6 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.