Şimdi Ara

konya da Superonline Fiber döşüyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
12.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline a netten abone formu doldurmuştum, geri döndüler Konya karatay da
    -Botaş Doğal gaz
    -Has çelik
    -İNG bank gibi abonelerinin olduğunu Sitelerde Apartman yöneticileri birleşip form doldurursa daha erken hizmet başlıyacağını söyledi,

yinede seneye anca başlar gibi,
  • Darısı Eskişehir'in başına. koskoca il güya avrupa ülkesi gibi pek güzel diolar doğru düzgün internet alt yapısı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanselim

Superonline a netten abone formu doldurmuştum, geri döndüler Konya karatay da
    -Botaş Doğal gaz
    -Has çelik
    -İNG bank gibi abonelerinin olduğunu Sitelerde Apartman yöneticileri birleşip form doldurursa daha erken hizmet başlıyacağını söyledi,

yinede seneye anca başlar gibi,

ne yani süperonline Konya'da fiber döşemiş ve bunlara hizmet veriyor mu? bizim niye haberimiz yok ve sitesinde neden Konya görünmüyor?
  • kullanan var mı konyada
  • bi haber varmı görüşen bilgi alan felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

Darısı Eskişehir'in başına. koskoca il güya avrupa ülkesi gibi pek güzel diolar doğru düzgün internet alt yapısı yok

eskişehir öğrenci kenti deil mi adamlar 24 ay taahhüt imzalatacak kişileri arıyorlar sonuçta. Oradaki öğrrenci neti eylülde açar haziran sonunda kapar.

belki o yüzden erteliyorlardır eskişehir i
  • adil kullanım kotasını uygulamaya koyduktan sonra Konya'ya gelsede geçmem, adamlar 20mbit internet verecekler 25 gb kota koyacaklar, o ne öyle küfür eder gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord87

adil kullanım kotasını uygulamaya koyduktan sonra Konya'ya gelsede geçmem, adamlar 20mbit internet verecekler 25 gb kota koyacaklar, o ne öyle küfür eder gibi.

ama olsun yine ttnet den iyi beya :S
  • süperonline için bi gelişme varmı konyada;
    duyan bilen
  • evet gerçekten iyi döşüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atogen

evet gerçekten iyi döşüyor :)

Konya'da onlara iyi döşer...
  • Aga şu yeni otogar tarafına gelse ne süper olur. Şuan süperonline kullanıyorum zaten, anında geçiş yaparım.
  • Arkadaşlar bildiğim kadarıyla şuan için hiçbir çalışma yok. Belediye ile anlaşamadılar henüz. Belediye kazım işine sıcak bakmıyor. İşin birde mali yönü var tabi. Konyalı olarak İzmirde 20Mbit kullanıyorum. İhşallah bir gün sizde yararlanırsınız. Metronet 'e falan kanmayın. Hizmet+Bağlantı çok kötü diyorlar.
  • İnşaallah bakalım usta...Güya büyük şehirde oturuyoruz.
    Gelsinde şöyle saniyede 10MB ile indirek
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarchi

İnşaallah bakalım usta...Güya büyük şehirde oturuyoruz.
    Gelsinde şöyle saniyede 10MB ile indirek

• Çok araştırdım bunu. Yok öyle bir şey . Umarım bi an önce başlarlar çalışmalara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerkek

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla şuan için hiçbir çalışma yok. Belediye ile anlaşamadılar henüz. Belediye kazım işine sıcak bakmıyor. İşin birde mali yönü var tabi. Konyalı olarak İzmirde 20Mbit kullanıyorum. İhşallah bir gün sizde yararlanırsınız. Metronet 'e falan kanmayın. Hizmet+Bağlantı çok kötü diyorlar.

0 hizmete yüzde 70 başka yerde yoktur
  • 2. Organize Sanayide yeraltına sarı kablolardan döşüyorlardı, sorduk hangi firma diye; süperonline mış inşallah hızlı girerlerde en kısa sürede kullanırız..
  • Belediye 9. aya kadar şehir içine kazı izni vermemiş, belediye bu konuda elinden gelen zorluğu gösteriyor hayırlısı bakalım
  • 10 15 yıl sonra umarım kullanmaya başlarız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.