Şimdi Ara

PSP 2 Daha Geniş Ekrana Sahip Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Kotaku'nun bazı kaynaklardan aldığı bilgiler PSP 2'nin daha geniş bir ekrana sahip olacağına işaret ediyor. Tokyo Game Show sırasında Sony bazı firmalara özel bir toplantı düzenlemiş ve bu toplantıda cihazın tanıtımı yapılmış.

Cihazın ilk PSP'ye göre daha büyük ve HD bir ekranının olduğu söyleniyor. Ayrıca sistemin donanımsal özellikleri ise henüz kesinleşmemiş. Sony; pil dengesi, güç ve ısınma ile ilgili bazı sorunları çözmeye çalışıyormuş. Söylentilere göre cihazın donanımsal özelliklerinde değişiklik olabilir.

Şu an bazı geliştiricilerde PSP olduğu yönünde ciddi haberler var ve bu haberler doğru gibi görünüyor; yani PSP 2 için oyun geliştirme işlemleri başladı. Büyük ihtimalle cihaz 2011 yılının sonunda piyasaya olacak. 3DS'in Mart ayında raflardaki yerini alacağını göz önüne alırsak PSP 2'nin tarihi oldukça uygun.

• Sony'nin 3DS çıkmadan Psp2'yi duyurması lazım. Çünkü insanlar Psp2'den haber olmadığını düşünüp 3DS alacak ve Psp2 çıkınca zaten bir el konsolum var ikinci bir tanesine gerek yok diyecekler.
  • PSP2 çok sağlam geliyor.Ekranın büyük olması ve HD göstermisi büyük bir artı.İnşallah donanımsal özellikleride iyi olurda 3DS i ezer geçer...
  • PSP şu haliyle bile 3DS'e fark atar konuya sadece 3 boyutlu ekrandan bakmamak lazım. Eğer pspye GOW serisi kadar özenerek oyun yapılıyo olsa bir çok kişi xbox ps3 yerine psp alır.
  • Eğer doğruysa Sony'nin bir an önce duyurması lazım.Yoksa HD ekran kalmaz insanlar 3DS'e yönelmiş olur.
  • 2 güzel olacak.
  • 2 güzel olacak.
  • Bu da oyun konusunda patlamaz umarım, daha özgün oyunlar görürüz.
  • ''Hep hayal ederdim daha daha geniş ekranlı psp olur mu diye.Yaptım olacak!''

:D:D:P
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrkm

''Hep hayal ederdim daha daha geniş ekranlı psp olur mu diye.Yaptım olacak!''

:D:D:P

Tam bunu okurken yanımdaki tvde o reklam çıktı yaa.
  • Cafraline
    25.10.2010 16:32:00

PSP2 çok sağlam geliyor.Ekranın büyük olması ve HD göstermisi büyük bir artı.İnşallah donanımsal özellikleride iyi olurda 3DS i ezer geçer...

dostum sen sony e oratakmısın?
  • rekabet iyidir yine oyuncular kazanır tartışmaya gerenk yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster33

Cafraline

PSP2 çok sağlam geliyor.Ekranın büyük olması ve HD göstermisi büyük bir artı.İnşallah donanımsal özellikleride iyi olurda 3DS i ezer geçer...

O nasıl alıntı yapmadır ya.Sağ üstte "Alıntı" yazıyo tıkla ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster33

Cafraline

Nerden bildin la....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.