Şimdi Ara

Angry Birds fenomeni peluş oyuncaklarla devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
15.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="Angry Birds fenomeni peluş oyuncaklarla devam ediyor"

Android tabanlı akıllı telefonlar için hazırlanan ücretsiz versiyonu geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan ve çıktığı gibi bir milyondan fazla kişi tarafından indirilen Angry Birds, djital ekrandan çıkıp gündelik hayata geliyor. Sadece iPhone versiyonu 6,5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen ve dünya çapında üne kavuşan Angry Birds'ün peluş oyuncakları satışa sunuluyor. Sert ve sinirli duruşlarına rağmen sevimliliklerinden hiçbirşey kaybetmeyen kızgın kuşların peluş oyuncakları, özellikle oyunu beğeniyle oynayan bayan kullanıcıların ilgisini çekecek, çocuklar için iyi bir hediye seçeneği olacak gibi görünüyor.

Angry Birds'ün önümzüdeki günlerde satışa sunulması beklenen peluş oyuncakları için henüz açıklanmış herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Angry Birds bu sefer de peleş oyuncaklarıyla gündemde

• :D komikler
  • Çok güzel kavga yapılır bunlarla :)
  • Kırmızısı çok hoş:D
  • evet kırmızı olan güzelmiş..
  • süper ya.bu tür şeyler bende hayranlık uyandırıyor.sen git yüzbinlerce oyun arasından öne çık milyonlarca sat.oyun çıkalı çok uzun süre olmasına rağmen paralı satın alınan oyunlar arasında her zaman üstlerde ol.sonra birde oyuncaklarını çıkart ordanda parayı kır.valla helal olsun ne diyim
  • Süper olmuş bunlar ya :D Almak lazım bir tane :)
  • Vuhuhu
  • arkadaşlar bu oyunu hangi telefonlarda oynayabiliriz ? örneğin x6 da, x10 mini de falan oynanabilir mi

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 25 Ekim 2010; 18:00:52 >
  • Adamlar fena vurdu parayi bundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

Adamlar fena vurdu parayi bundan

olsun okadar oyun ciden baya güzel
    bu arada süper olmuşlar görsem alrıım direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

Orijinalden alıntı: EdinDžeko

Adamlar fena vurdu parayi bundan

olsun okadar oyun ciden baya güzel
    bu arada süper olmuşlar görsem alrıım direk

ben bile tutuldum bu oyuna her aksam oynuyorum full 3 yıldız kasıyorum
  • türkiyede bulsam da alsam ya.

Derste arkadaşların kafalarına atarım :p :D
  • installoustan oyunu beleşe indirmiştik de bu oyuncaklara nasıl beleşe sahip oluruz :)
    şaka bir yana atınca veya bir yere çarpınca ses çıkartırsa daha güzel olur, hatta siyah patlasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

installoustan oyunu beleşe indirmiştik de bu oyuncaklara nasıl beleşe sahip oluruz :)
    şaka bir yana atınca veya bir yere çarpınca ses çıkartırsa daha güzel olur, hatta siyah patlasın :)

ben 3g için installoustan indirdim oyuna girince ekran siyah oluyor ondan sonra masaüstüne atıyor bu sorunu yaşayan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

türkiyede bulsam da alsam ya.

Derste arkadaşların kafalarına atarım :p :D

+ 99999
  • Vagaggugaggagaaaa! Diye ses çıkarsınlar bir yere çarptıklarında oyundaki gibi. Gyroscope muş, retina display miş, ivme ölçer miş, alayı yalan, Angry Birds gibi var mı be!
  • peleş nedir arkadaşlar?
    benim bildiğim bi peluş var ama o olmasın?
    yoksa beleş ile peluş anlamına gelen yeni bir sözcük mü :P
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.