Şimdi Ara

:::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI:::::::::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
7
Favori
151.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  :::::::::NOKİA C3 PAYLAŞIM BAŞLIĞI:::::::::

Tuşlar ve giriş yöntemleri
    Q klavye
    Özel mesaj ve rehber tuşları
    Renkler
    Mevcut renkler:
    Kurşun Mavisi
    Canlı Pembe
    Başak rengi
    Renk seçimi satış bölgesine bağlıdır.

Kişiselleştirme
    Özelleştirilebilir ana ekran:
    sihirbazlar
    temalar
    kısayollar
    Zil sesleri: AAC, eAAC+, MP3, WMA, MIDI
    Görüntülü zil sesleri
    Temalar
    duvar kağıtları
    zil sesleri
    önceden yüklenmiş temalar

Donanım
    BL-5J 1320 mAh Li-Ion batarya
    Konuşma süresi (maksimum):
    7 saate kadar
    Bekleme süresi (maksimum):
    800 saate kadar
    Müzik çalma süresi (çevrimdışı mod, maksimum): 30 saat
    Çalışma süreleri, kullanılan radyo erişim teknolojisi, telefon operatörü şebeke yapılandırması ve kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Hafıza
    Cihaz açıkken değiştirilebilen, 8 GB'a kadar microSD hafıza kartı yuvası
    Dahili hafıza: 55 MB
    Çalışma frekansı
    Dört bant EGSM 850/900/1800/1900
    GSM bantları arasında otomatik geçiş
    Uçuş modu

Veri ağı
    GPRS A sınıfı, çok yuvalı sınıf 32, maksimum hız 85,6/64,2 kbps (DL/UL)
    EGPRS A sınıfı, çok yuvalı sınıf 32, maksimum hız 236,8/118,4 kbps (DL/UL)
    WLAN IEEE 802.11b/g, 11 Mbps/54 Mbps'e kadar maksimum hız
    TCP/IP desteği

Veri modemi görevi görebilme becerisi
    Veri servisi gerektirir. Veri Servisleri bütün şebekelerde mevcut olmayabilir. Veri iletim hızları 236,8 kbps kadar yüksek olabilir, ancak şebeke özelliklerine ve başka şartlara bağlı olarak değişiklik de gösterebilir. Bir veri bağlantısının kurulması ve devamı şebeke mevcudiyetine, servis sağlayıcı desteğine ve sinyal gücüne bağlıdır.

Bağlantı
    2.0 mm Şarj Cihazı Konnektörü
    Gelişmiş Veri Hızı ile Bluetooth 2.1 versiyonu
    Yerel senkronizasyon desteği
    Yüksek Hızlı USB 2.0 (micro USB konnektör)
    3.5 mm AV konnektör

Yazılım ve Uygulamalar
    Yazılım platformu ve kullanıcı arayüzü
    40 Serisi
    FOTA (Şebeke üzerinden kablosuz cihaz yazılımı güncelleme)
    Bilgisayarınızda kurulu Nokia Software Updater vasıtasıyla yazılım güncelleştirmeleri

Uygulamalar
    E-posta için Nokia Mesajlaşma Servisi 3.0
    Sohbet için Nokia Mesajlaşma Servisi 3.0
    Topluluklar için Nokia Mesajlaşma Servisi 3.0
    Kişisel Bilgi Yönetimi (PIM)
    Detaylı kartvizit bilgisi
    Takvim
    Yapılacaklar listesi
    Notlar
    Ses kaydedicisi
    Hesap makinesi
    Saat
    Dönüştürücü

İletişim
    E-posta ve mesajlaşma
    Yahoo!® Mail, Gmail™, Windows Live™, Hotmail™ ve diğer popüler POP/IMAP servisleri dahil olmak üzere e-posta hesaplarınıza kolay erişim
    Doğrudan telefonunuzdan kolay, bedava Ovi E-posta hesap oluşturma
    Windows Live Messenger™, Yahoo!® Messenger, Google Talk™ ve Ovi Chat vasıtasıyla anında mesajlaşma
    Sohbet tarzı metin mesajları için Görüşme SMS'i
    SMS, MMS
    Nokia Xpress sesli mesajlaşma
    Çağrı yönetimi
    Rehber: 1.000 girişe kadar
    Hızlı arama
    Aranan, arayan numaraları ve cevapsız çağrıları kaydetme

Paylaşım ve İnternet
    Tarama ve internet
    Nokia OSS web tarayıcısı vasıtasıyla gerçek web sayfalarında web tarama
    JavaScript 1.3 ve 1.5 versiyonları
    ECMAScript desteği
    CSS desteği
    OMA DRM sürüm 2.0
    Desteklenen işaretleme dilleri: HTML, XHTML, WML
    Desteklenen protokoller: HTTP, WAP
    TCP/IP desteği
    Birlikte gelen Opera Mini tarayıcı mobil cihazlar için web sayfası optimize eder
    Web Search
    Communities widget on home screen shows live feeds from Facebook and Twitter

Fotoğraf
    Kamera
    2 megapiksel kamera (1600 x 1200 piksel)
    Durağan görüntü formatları: JPEG
    4x'e kadar zoom (dijital)
    Tam ekran vizör
    Zamanlayıcı
    Vizör efektleri: gri tonlama, sepya ve negatif
    Diğer
    55 MB dahili hafıza, microSD kart ile 8 GB'a kadar genişletilebilir
    Yüksek Hızlı USB 2.0 bağlantısı
    Bluetooth 2.1 EDR kablosuz bağlantı

Video
    Video kamera
    2 megapiksel
    Video klip uzunluğu: hafıza kartının kapasitesine kadar
    Sahne, video ışığı, beyaz dengesi, renk tonu için ayarlar
    4x'e kadar dijital zoom
    Video kodekleri ve formatları
    MPEG-4, QCIF video kaydı, maks. çözünürlük 320 x 240
    Video dosya formatı: H.263, H.264, AVI, MPEG-4 (.mpg ya da .3gp dosyaları olarak depolanır), WMV
    Video paylaşımı ve oynatma
    Akıtma ve indirme desteği

Müzik özellikleri
    Nokia Müzik Çalar
    Müzik kodekleri: .MP3, WMA, AAC, eAAC, eAAC+
    3.5 mm stereo kulaklık fişi
    Zil sesleri: mp3, aac, 64 ton polifonik
    Radyo
    Stereo FM radyo (87.5-108 MHz/76-90 MHz), RDS

Oyunlar
    Birlikte gelen oyunlar
    Bounce
    Sudoku
    Block'd
    Diamond Rush
    Oyunların varlığı satış bölgesine bağlıdır. .Çevresel Özellikler
    Sayfa başına dönKullanım kılavuzu
    siyah-beyaz baskı, Yeşil Sayfada çevre ipuçları.

Paket içeriği
    Standart Satış Paketi
    Nokia C3
    Nokia Batarya BL-5J
    Nokia Kompakt Şarj Cihazı AC-3
    Nokia Stereo Kulaklık WH-102
    Kullanım kılavuzu

• Dün Bu cihazı 349 TL ye vodafone dan satınaldım. Cihazın kampanyalı satış fiyatı 18 TL X 18 Ay şeklinde. Ama vodafone 6 aylık abonelik istiyor. Eğer kredi kartınız varsa ve 6 aylık abone değilseniz 216 TL yi 12 ye bölüp kalan 108 TL yi 6 Ay boyunca aylık 18 TL olarak faturanızdan ödüyorsunuz. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız (Benim Gibi) 349 TL yi verip cihaza sahip olabiliyorsunuz.

Cihazda Herşey beklediğim gibi. Yanlızca şöyle bir sorun var. Cihaz internete bağlanırken WLAN kullanamıyorsunuz. Tercih edilen bağlantı Vodafone olarak belirlenmiş ve bunu değiştiremiyorsunuz. Ayarları silemiyorsunuz. Peki cihaz WLAN ı nasıl kullandırıyor der iseniz; sadece oyun güncelleştirmeleri ve nokia ovi de kullanabiliyrsunuz. Bu sorunu gidermek için ilk denediğim yöntem versiyon güncelleştirmesi oldu. Ama işe yaramadı. Hala vodafonun esiri durumunda telefon. Çözümünü bulanbir arkadaş varsa yardımlarını bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 25 Ekim 2010; 10:13:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bey@zıt

Dün Bu cihazı 349 TL ye vodafone dan satınaldım. Cihazın kampanyalı satış fiyatı 18 TL X 18 Ay şeklinde. Ama vodafone 6 aylık abonelik istiyor. Eğer kredi kartınız varsa ve 6 aylık abone değilseniz 216 TL yi 12 ye bölüp kalan 108 TL yi 6 Ay boyunca aylık 18 TL olarak faturanızdan ödüyorsunuz. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız (Benim Gibi) 349 TL yi verip cihaza sahip olabiliyorsunuz.

Cihazda Herşey beklediğim gibi. Yanlızca şöyle bir sorun var. Cihaz internete bağlanırken WLAN kullanamıyorsunuz. Tercih edilen bağlantı Vodafone olarak belirlenmiş ve bunu değiştiremiyorsunuz. Ayarları silemiyorsunuz. Peki cihaz WLAN ı nasıl kullandırıyor der iseniz; sadece oyun güncelleştirmeleri ve nokia ovi de kullanabiliyrsunuz. Bu sorunu gidermek için ilk denediğim yöntem versiyon güncelleştirmesi oldu. Ama işe yaramadı. Hala vodafonun esiri durumunda telefon. Çözümünü bulanbir arkadaş varsa yardımlarını bekliyoruz.

nokia servisi ücretsiz olarak temiz bir orjinal yazılım yükleyebilir diye düşünüyorum.sonuçta bu bir sorun ve onlarda çözmek zorunda.

• bu modeli media-mart gördüm çok hoşuma gitti
    ordaki fiyatı 339 tl ve 10 taksit
  • Nokia da çözemedi sorunu.İnceleyip bana dönecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 25 Ekim 2010; 16:19:24 >
  • selam millet

özelliklerde windows live messenger, yahoo messenger gibi chat prog olduğu yazıyor bunlara nasıl ulaşabiliyoruz ?

ayrıca garanti bankası cep şifrematik üzerinden cep şubeye bağlanmaya çalıştım ama sürekli hata verdi. bununla ilgili bir bilgisi olan var mı? hem garanti cep şube destek hattı ile hem vodafone ile hem de nokia ile görüştüm ama hiç biri problemin kendinde olmadığını söyledi klasik olarak yine mağdur ben oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

bu modeli media-markt gördüm çok hoşuma gitti
    ordaki fiyatı 339 tl ve 10 taksit

339 tl iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihantr

selam millet

özelliklerde windows live messenger, yahoo messenger gibi chat prog olduğu yazıyor bunlara nasıl ulaşabiliyoruz ?

ayrıca garanti bankası cep şifrematik üzerinden cep şubeye bağlanmaya çalıştım ama sürekli hata verdi. bununla ilgili bir bilgisi olan var mı? hem garanti cep şube destek hattı ile hem vodafone ile hem de nokia ile görüştüm ama hiç biri problemin kendinde olmadığını söyledi klasik olarak yine mağdur ben oldum

Ovi mağzadan eBuddy i indirdim çok kullanışlı bir program. Msn olayını o şekilde halledebilirsiniz.

Size 2 sorum olacak.
    1. Menü>Ayarlar>Yapılandırma>Varsayılan Yapılandırma Ayarıayarlarındaki vodafone u silebiliyormusunuz veya değişiştirebiliyormusunuz?
    2. Menü>İnternet>Web Servisleri>Facebook a giriğinizde WLAN ile bağlanabiliyormusunuz? Bağlanmadan önce WLAN tercihi çıkıyormu?

• şarjı nasıl gidiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

şarjı nasıl gidiyor ?

Tam saat tutmadım ama tam şarj ile 3 gün Sürekli İşte kullanıyorum (Gece-Gündüz Açık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 5 Kasım 2010; 15:29:10 >
  • quote:

quote:

selam millet

Ovi mağzadan eBuddy i indirdim çok kullanışlı bir program. Msn olayını o şekilde halledebilirsiniz.

Size 2 sorum olacak.
    1. Menü>Ayarlar>Yapılandırma>Varsayılan Yapılandırma Ayarıayarlarındaki vodafone u silebiliyormusunuz veya değişiştirebiliyormusunuz?
    2. Menü>İnternet>Web Servisleri>Facebook a giriğinizde WLAN ile bağlanabiliyormusunuz? Bağlanmadan önce WLAN tercihi çıkıyormu?

direk olarak menu-internet-web servisleri-facebook şeklinde girince wlan tercihi cıkmıyor ama ben önce wlanı acıp ordan kendi modemime bağlandıktan sonra internete o sekilde girebildim oyle deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

quote:

quote:

selam millet

Size 2 sorum olacak.

direk olarak menu-internet-web servisleri-facebook şeklinde girince wlan tercihi cıkmıyor ama ben önce wlanı acıp ordan kendi modemime bağlandıktan sonra internete o sekilde girebildim oyle deneyebilirsiniz

İnternete bağlanırken opera mini den WLAN ile internete bağlanabiliyorum. Yanlız yukarıdaki bağlantı şeklini WLAN ayarlarından modemime bağlansam bile yapamıyorum.

• Saçmalığa bak! Vodafone olaya parmak mı atmış cidden ne iş?
    @Bey@zıt
    Problemini çözebildin mi?

Ben de merak ettiğim başka bir soruyu sorayım izninizle.
    Cep telefonunu Google ile senkronize edebiliyor musunuz? Google Contacts ile mesela?
  • arkadaşlar ürün teknosada 350tl satışa sunulmuş

tek ödeme fiyatı 330 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga68 -- 6 Kasım 2010; 23:48:25 >
  • ben media markt tan taksitle 320 ye aldım 28 ekimde
  • Neden bu kadar ucuz, bayadır piyasaya uzak kaldım Nokia böyle telefon çıkardı mı en aşağı 800'den satardı.
  • Arkadaşlar.

Symbian menüsüne hakim olduğum halde bile ben C3 de ekran parlaklığını nereden ayarlayacağımı bulamadım. Öyle yerlere girdim ki, web ayarlarında bile aradım. o derece, ama rastlayamadım? Hayırdır ?
  • çünkü parlaklıgı ayarlayamıosun :) 320 lira veripte her özelliğinde olmasını istemek biraz bencillik olmazmı sizce
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 9 Kasım 2010; 6:52:56 >
  • NomadCRY

Ukalalığın lüzumu yok.

İşin hakimliğinden kastımız elbet yüzeysel kullanıcılıkla sınırlı. Menü benzerliği beni bu düşünceye ittiği de aşikar.

Baya birşeyleri bilmek te ukalalıkla son lanıyor muş
    .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.